Spermiogram

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • azzzzzra

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Vec pet godina pokusavam ostat trudana al nista od toga
    Da bi unazad dvije god ostala trudna al moja sreca nije dugo trajala bila sam trudna dva mjeseca i onda je sam imala spontani
    I OPET NISTA VEC DVE GOD KRENILI SMO NA PREGLEDE.
    drage mame molila bi vas da mi kazete ako je ntko nekada bio u petrovoj bolnici u Zagrebu.
    Dal su vasi muzevi bili ikad tam na spermatogramu…
    pa bi vas molila da mi kazete dal se narucuje za to i dal treba uputnica

  • azzzzzra

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    i koliko se dugo cekaju nalazi

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga azzzzzra, imao neke članke koje možete pročitati: https://klokanica.24sata.hr/zelim-dijete/lijecenje-neplodnosti/spermiogram-prvi-korak-u-lijecenju-muske-neplodnosti-24, [klokanica.24sata.hr] https://klokanica.24sata.hr/zelim-dijete/lijecenje-neplodnosti/kako-citati-nalaz-spermiograma-856 [klokanica.24sata.hr]
    Na forumu su već otvorene neke teme s problemima sa začećem: https://klokanica.24sata.hr/forum/zelim-dijete/zelim-dijete-37/marulja-vrkuta-za-lakse-zacece-787, [klokanica.24sata.hr] https://klokanica.24sata.hr/forum/zelim-dijete/zelim-dijete-37/koliko-dugo-vam-je-trebalo-da-zatrudnite-99, [klokanica.24sata.hr] https://klokanica.24sata.hr/forum/zelim-dijete/zelim-dijete-37/koliko-dugo-vam-je-trebalo-da-zatrudnite-99 [klokanica.24sata.hr]
    Što se tiče spermiograma u Petrovoj, šaljemo vam kontakt:

    Informacije za pretrage analiza ejakulata/spermiogram i spolni hormoni možete dobiti na tel. 01 4604 755; 4604 686/ 12 do 15 sati
    E-mail:predbiljezbe.spermiogram.gin@kbc-zagreb.hr
    Uputa: Za analizu je potrebna apstinencija (bez spolnih odnosa i ejakulacije!) tri dopet dana.

  • Avatar Znatizeljna22

    Znatizeljna22

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima….
    Trebam pomoc i nisam sigurna u koju grupu pisat pa cu pokusat tu…Nadam se da ce mi netko odgovorit. Muz je radio spermiogram dva puta i oba puta je pokazalo asthenozoospermia, zanima me da li je nekoga ginekolog sa takvom dijagnozom uputio na potpomognutu oplodnju. Kako dalje ide sve…stvarno sam nova u ovome i nezz vise ni sta mislit nista napravit.
    Pokusavamo malo manje od 4 godine…

    ❤️26.07.2018.❤️🤰🍼🎀

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Eto draga i moj decko ima tu dijagnozu.Da mi smo zapisani sad u 2 mj za IVF.Mislim da cu kroz koji tjedan zavrsiti sa cijelim postukom.Meni je moj ginekolog nakon sto sam ja obradena dao uputnicu za bolnicu u koju ti zelis ici na daljnje preglede.Kad sam stigla doktorica mi sve objasnila i rekla da s obzirom na godine (34) i los spermiogram odmah krecemo sa ivf.Onda ti prica krece sa prikupljanjem nalaza koje oni traze, itd…

    [lilypie.com]

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Imas temu potpomognuta oplodnja i tu mozes sve naci.

    [lilypie.com]

  • Avatar Znatizeljna22

    Znatizeljna22

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Hvala na odgovoru😊 ….budem malo procitala tamo kaj pise. Znaci ja idem kod ginekologa i objasnim mu u cemu je problem i onda ovisim o njemu da li ce mi dati uputnicu za bolnicu.😐

    ❤️26.07.2018.❤️🤰🍼🎀

  • Dolores123

    Broj poruka: 788

    Prijavi adminu

    Da.Ja sam svojoj gin.objasnila situaciju.Onda prvo radis papu, briseve i folikumetriju da vidi dal imas ovulacije.ostalo me nije trazila nego mi je preporucila da idem u zg posto nisam iz zagreba i da ce daljnje pretrage traziti oni za sto se vec oni odluce, tj.koju vrstu potpomognute.Samo nemoj cekati ko ja, pa mi 2 put propali papiri od briseva jer oni vrijede samo 6 mj.Ja sam samo mislila bude pa bude, pa sam krenula oko privatnih klinika i svako ima svoje misljenje, lovu potrosis na koje kakve stvari a pomaka nema.Sad mi je zao sto nisam odmah krenula jer bi vec odavno to rijesila.Samo mi je vrijeme proslo a ja kao da ostajem lagano bez volje i zelje za svime.Da je lagano nije, ako si spremna kreni.

    [lilypie.com]

  • Avatar mono1111

    mono1111

    Broj poruka: 3142

    Prijavi adminu

    Znatizeljna,

    mi smo imali tu dijagnozu, makar sam uvijek skoro odmah ostala T. Samo smo jedanput radili spermiogram pa ne znam koliko je ta dijagnoza uopće tocna ali svakako nakon toliko koliko vi pokusavate mislim da svakako moras otici na humanu reprodukciju gdje ce vidjeti na koji postupak ce te slati. Ipak podosta pokusavate i sigurna sam da cete ici na neki od postupaka.
    Jeste probali s tabletama??

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.