Proljetne bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Piki83

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Hej curke…
    Evo da napokon prijavim…
    Petak ujutro kod socke jer sam curkala. Ona rekla da ne vidi nista ali da odem do bolnice za svaki slucaj. U bolnici me pregledali i ispalo je da je ipak visoko prsnuce vodenjaka pa su me uputili direkt u rodiliste. Naravno prvo sam se vratila doma pa u 18 natrag…
    Curkala ja lagano do nekih 1 i pol poslje ponoci kad je okinuo cijeli vodenjak. Trudovi za izdrzat do 3, a od 3 do 3 i 10 sam skidala sve po spisku dok nije dosla moja princeza 48 cm i 3050 g. Super smo si i ipak smijem dojiti pa sam sad u sedmom nebu. 14.05., uspjele smo preskocit petak 13.
    Toliko za sad…ljubim vas sve i tipkamo se na drugoj temi.

    [lilypie.com]

  • Audrey2016

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Čestitam novim mama!! :-) 
     Stigla i moja ljubav! 03.05.2016., 3950 g i 51 cm čiste ljubavi :-))))))) 
    Trudovi počeli oko sedam navečer….lagano svakih 15-tak minuta. Ujutro otišla na pregled, otvorena 4 prsta. Otišla kući i vratila se oko 16 popodne i trudovi se pojačali…. Probušili vodenjak oko osam. Do 23h sati se otvorila 10 cm, a uz jake trudove. Kaze doktor da jačih nema, išli su preko 140…. Beba se nije spuštala, skakala ja i po lopti…. I u ponoći na hitan carski jer je prijetila rupktura maternice. U 00:45 h se rodila moja princeza i evo nas, ona je super ja dobro, oporavljam se polako i sretni smo :))

  • Avatar Halila

    Halila

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Audrey, stvarno si se namučila onda. 140?! Mene su trgali na 110, svaka ti čast! 
    Čestitam ti na bebici i želim ti brz oporavak! 

    Jesu nam sad sve proljetne bebice stigle ili još nekoga čekamo?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Kamikazee

    Kamikazee

    Broj poruka: 312

    Prijavi adminu

    Cestitam i bravo sto si sve to izdrzala!!!

    [lilypie.com]

  • Avatar 0905

    0905

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Cestitke svima curke !!!

    [lilypie.com]

  • Audrey2016

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Hvala cure! Izdržala sam sve zbog svoje bebe, a mislila sam da je tako svima…. Preko 140 aparat nije mogao mjeriti, a bilo je….ma bitno da smo dobro. 
    Mislim da ima još dosta proljetnica….trebamo viditi popis :)

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Audrey2016


    Hvala cure! Izdržala sam sve zbog svoje bebe, a mislila sam da je tako svima…. Preko 140 aparat nije mogao mjeriti, a bilo je….ma bitno da smo dobro. 
    Mislim da ima još dosta proljetnica….trebamo viditi popis :)

    Čestitam na bebici i stvarno si super izdržala.
    Znam da je to jako bolno,jer ja sam imala trudove do 165. Slina ti curi,više ne znaš za sebe. Ja sam bila na dripu,tako da nisam imala pauze izmedu trudova 2 sata. Samo su mi varirali izmedu 120-160 Više nisam ni mogla pravilno disati,mogu ti reci da ipak mi najviše bolilo kad su trudovi bili na 130-140. Uzas. Ne znam kako ti,ali ja sam stalno pratila taj aparat,a bolje bi bilo da nisam.
    Super si i to što kažeš sve za naše bebice.
    Kad se oporaviš dodji nam na drugu temu.

    [lilypie.com]

  • Audrey2016

    Broj poruka: 277

    Prijavi adminu

    Hvala!! :)
    Nisam ja ni gledala aparat nego ga je gledao moj muž…kaze da su išli preko 140 ali valjda to nije moglo očitati…ma ja sam ostajala bez zraka, a baš sam se koncentrirala na pravilno disanje. Ti i 160 , svaka čast! U tim trenutcima sam samo mislila da radim sve samo da bebi bude dobro i onda te to drži…. a meni su mislili dati drip pa odustali….trudovi su bili svako minut, dva….dali su mi neku tekućinu da smanje jakost ali kaže doktor da nije djelovalo….čudio se… znači selim na drugu temu :)

  • heki

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!
    Tek sam ostala trudna, pa ako moze mala pomoc. Na koju temu da se prijavim?

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunale

    Lunale

    Broj poruka: 291

    Prijavi adminu

    Heki, cestitam na trudnoci, neka ti bude skolska . Idi na Zimske bebe 2016/2017 ako ti je termin na zimu.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.