Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Inna_Marina04

    Inna_Marina04

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Hallo moje dane, evo da podignem malo temu 😊 Znaci situacija je ovakva… prije 10 dana sam imala ovulaciju, jucer (9.dan) sam primjetila smedji iscjedak koji se je pojavio samo 2 puta i to malo na donjem rublju i na wc papiru. Od dana ovulacije pa sve do danas (22.dan ciklusa) me boli desni jajnik i osjecam uzasno jaki umor ( spavam popodne i po 4 sata sto mi do sada nije bio slucaj) moj dragi i ja radimo na bebi i imali smo odnose svaki drugi dan oko ovulacije ( nakon M i na dan O) inace su mi ciklusi svakih 25 dana.. da cujemvase misljenje, veoma sam nestrpljiva… M treba doci za 3 dana 😊

  • amon67

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,zadnja mjesecnica završila mi je 27.01..ciklus mi traje 32 dana,,4.02 sam imala nezasticeni odnos i 12 dana prije menstruacije -12.04 sam primjetila krvarenje koje je bilo smeđe i crvene boje..slabije nego kod menstruacije i bolovi su rijetki i slabi.Mislite li da se radi o trudnoći? Hvala

  • amon67

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    *12.02

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Amon67, moja prijateljica je imala isti slučaj kao i vi, pa su joj testovi pokazali da je trudna. Provjerite s testom ili idite kod ginekologice.
    Meni je kasnila menstruacija, bila sam umornija nego inače i piškilo mi se češće nego inače. Grudi i trbuh su me bolili kao pred menstruacijom i nakon što mi je kasnila 6 dana, napravila sam test. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    amon67

    Pozdrav,zadnja mjesecnica završila mi je 27.01..ciklus mi traje 32 dana,,4.02 sam imala nezasticeni odnos i 12 dana prije menstruacije -12.04 sam primjetila krvarenje koje je bilo smeđe i crvene boje..slabije nego kod menstruacije i bolovi su rijetki i slabi.Mislite li da se radi o trudnoći? Hvala


    Meni se to dva puta dogodilo pa je ispalo da je ovulacijsko krvarenje a isto sam imala 32 dana ciklus. Najbolje da odes na ultrazvuk.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar WannaBeMama

    WannaBeMama

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Pozdrav…ovo je prvi put da pišem :)
    Zadnju mjesecnicu sam imala 1.2. I trajala je samo 3 dana(inace mi traje 5dana) a prije toga sam imala spolni odnos u plodnim danima…I nakon te mjesecnice samo opet pratila plodne dane i imala odnos sa partnerom…i evo sada 6 dana prije nego što imam dobit sljedecu menstruaciju osjecam probadanje u desnom jajniku, laganu vrtoglavicu, mucninu i pospanost.
    Pa me eto zanima što vi mislite…ja se eto nadam da vjestica nece doc :)))

    28💃
    37🦸🏼‍♂️
    3 godine pokušavanja…
    Papa test ✔️
    Hormoni ✔️
    Spermiogram✔️
    2.5.2023. Odrađena histeroskopija - uklonjeno par polipa s endometrija
    Prohodnost jajovoda - oba prohodna u cjelosti
    Prva tura klomida u 4.mj 2024.

  • Nene26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure :-) 
    Nova sam na forumu iako vas čitam već nekoliko dana :)
    Imam neke zbunjujuće simptome pa me zanima vaše mišljene.
    Inače imam redovite cikluse svakih 26 dana. Menstruaciju sam imala 3.1. a zatim je došla tek 5.2. , znači kasnila je 7,8 dana. Ta zadnja menstruacija mi je trajala  svega 2 i pol dana. Malo mi je bilo čudno ali nisam previse pozornosti obraćala na to do prije nekih tjedan dana.  Počeo me mučiti užasan umor i slabost usred dana, onda me prošli tjedan bolio trbuh kao da ću dobiti i stalno sam provjeravala ako je stigla. Imam česte mučnine, ali bez povračanja te zadnjih par dana neku nadutost i napetost u trbuhu. Danas me npr. bolio gornji dio trbuha, iznad pupka, dok me nekoliko dana prije toga boljelo ispod pupka. Inače jedem uravnotežene obroke i treniram ali sada me svakih 2, 2 i pol sata uhvati neopisiva glad da mislim da ću se srušiti ako nešto ne pojedem dok možda 5 min prije toga niti ne osjećam da bi mogla biti gladna zbog te tupe boli i nadutosti.  Grudi mi nisu narasle niti su bolne ali oko bradavica kao da primjećujem tamni krug, dok mi areole ne izgledaju nešto tamnije osim što su izražene  one montgomeryjeve žljezde.
    Sad se pitam ako sam trudna i stalno čitam forume. Bebica još nije bila u planu jer smo zaručnik i ja planirali još neke stvari prije, ali i da dodje bili bi jakoo jako sretni.
    Znam da mi nitko od vas ne može reći da li sam trudna, mene samo zanima da li mislite da je rano da napravim test pošto bi mi sljedeća menstruacija trebala doći za 2, 3 dana tek?  Ili ga mogu svejedno napraviti obzirom na sumnjivu zadnju menstruaciju?
    Hvala unaprijed na odgovorima

  • Nene26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    I ispričavam se na ovim ogromnim smajlićima haha neznam kako mi je to uspjelo a neznam ih sada smanjiti :)

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nena26, probaj napraviti test. :) Nikad ne znaš. :) 
    Ili pričekaj još do prvog dana očekivane mjesečnice :D 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Drage ženice koje ste iskusile trunoću, da li ke neka od vas osjećala slabost i gubitak teka? Osjećam par dana kao da sam smušna i kao da sam na nekim tabletama koje su me lagano omamile. Nema još ništa na testu (kasni 6 dana) grudi su bolne, mliječni iscjedak i pritisak na jajnicima i u zdjelici. Inaće bi pred mengu jela sve pred sobom 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.