simptomi:granica trudnoce i menstruacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marinaaa32

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav,

    Zene,djevojke..pratim ovaj forum malo duze vrjeme i totalno mi je super..naime ja i muz planiramo prosirit nasu zajednicu al nije da nam je neka hica pa ono kad se desi desi se..:) ja bi sto prije ;)…prvi puta kad sam vam se htjela javit je bilo prije dva mj kad mi je kasnila menga medjutim nisam nego sam otisla odma ginacu da vidim sta je iako je test bio negativan dva puta…nisam imala ovulaciju opce :((…to me ubilo…od tad se vise ne pazimo ko prije…

    A sad se javljam jer me grudi ubijaju…nervozna sam placem jer me toliko bole da vec 5 dana nemam grudnjak,hodam koda imam celicnu sipku u kraljeznici, bradavice su ogrome i iziritirane u sredini su jako jako tamne smedje a oko me se vide zile uzasno..i po bradavicama su mi izrazene ono nesto neznam kako se zove al izgleda ko pristici..stavljam si obloge jer vise nemogu izdrzat bol…do menge imam jo 6 dana..i prije su me bolile grudi ali nikad ovako..onako bolile su me 2 3 dana dok je ovulacija pa prestane pa opet dok dobijem…nisam obracala paznju bas na bradavice..al mislim da ovakve nikad nisu bile..jeli moguce da sam trudna ili samo umisljam…nevjerujem da bi mogla napravit tako rano test…sta vi kazete…helpaj teeeee 

    Lp

  • Avatar Sel1605

    Sel1605

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Najgore je što simptomi menstruacije i rani simptomi trudnoće su gotovo jednaki pa je izluđujuće čekati a u glavi tisuće pitanja i traženje novih simptoma :) 

    Sretno ! :)

  • marinaaa32

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Daaa…poludit cu jos 6 dana…mozda ne toliko od iscekivanja koliko nemogu izdrzat tu bol..dani su mi predugi…ledja me ubijaju ..jer mogu samo na ledjima spavat. Znam da su simptomi ful slicni..al kad sam bila kod gonekologa zadnji put lad mi je kasnila tad me nisu bolile i onda mi je reko ako ilad zatrudnis prvo ce te bolit grudi..al kad me bole vako i onako kad imam mengu…al su sad tako “žilave” tj vidi se svaka zilica to ocu rec ;) ako bude test pozitivan ko ce jos izdurat tri mjeseca xD

  • marinaaa32

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Bio bi to najbolji poklon za valentinovo  ;)

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga marinaaa3, možete se uključiti u neke od već otvorenih tema:

    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/lazno-negativan-test-478 [klokanica.24sata.hr]

    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/simptomi-trudnoce-509 [klokanica.24sata.hr]

    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/cudni-neuobicajeni-prvi-simptomi-trudnoce-1079/p1#post51468 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar WannaBeMama

    WannaBeMama

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Pozdrav…ovo je prvi put da pišem :)
    Zadnju mjesecnicu sam imala 1.2. I trajala je samo 3 dana(inace mi traje 5dana) a prije toga sam imala spolni odnos u plodnim danima…I nakon te mjesecnice samo opet pratila plodne dane i imala odnos sa partnerom…i evo sada 6 dana prije nego što imam dobit sljedecu menstruaciju osjecam probadanje u desnom jajniku, laganu vrtoglavicu, mucninu i pospanost.
    Pa me eto zanima što vi mislite…ja se eto nadam da vjestica nece doc :)))

    28💃
    37🦸🏼‍♂️
    3 godine pokušavanja…
    Papa test ✔️
    Hormoni ✔️
    Spermiogram✔️
    2.5.2023. Odrađena histeroskopija - uklonjeno par polipa s endometrija
    Prohodnost jajovoda - oba prohodna u cjelosti
    Prva tura klomida u 4.mj 2024.

  • Avatar pandora122

    pandora122

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    marinaaa32
    Mene su isto cice ubijale, tocno su me pocele bolit kao i za pms. Al ako su bolne bradavice i zile vidljive prije da je trudnoca nego pms. Toliko su me bolile da nisam ni spavat mogla al eto sam sam u 9tt, bole na dodir i napete su al upola manje nego na pocetku

    [/url [lilypie.com]

  • Matheica28

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdravic 😊😊
    Zanima me dali se kojoj zeni dogodilo da ima odnos par dana prije ocekivane men.i nakon zavrsetka primjeti roskaste tragove krvi,menst. Je trebala doc dva dana nakon medutim nije i kasnila je tri dana,dosla je u pon popracena jakim bolovima,ali s tamnom krvi i nekakvim ugruscima,vec u srijedu je bila na kraju(iako obicno traje 5dana). ParAlelno s tim su prisutne glavobolje i cesto mokrenje,te bol i otezanost nogu,a danas i bol u krizima koja se preljeva prema jajnicima ,u petak ujutro idem u gin,ali me zanimaju iskustva mama/zena ako je neka imala slicne simptome i dali se imamo prostora nadat plusicu 😊😊 hvala puno i oprostite na duzem postu 🙂

  • mamaelici

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    meni se nekad dogodi da nakon odnosa bude malo tog roskastog iscjetka, a s obzirom na toliko krvarenje mislim da ipak nije trudnoca… 

  • Marinaaa

    Broj poruka: 10

    Prijavi adminu

    Trebam mi pomooc
    Zadnju menst sam imala 9.9 do 15.9 sa bebom smo poceli 17og do 24og , menst bi trebala dobiti 5.10 ali.ja ne osjecam nikakve simptome pred menst, inace me grudi znaju boljeti i 10 dana prije, bolovi u ledima, u donjem dijelu trbuha a sada nistaaa.. jel moguce da sam trudna? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.