Osam mjeseci: Skloni sve opasne proizvode!

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Joj kad bi ovo za spavanje bar bilo tako. Ja neznam kad moj stigne rasti koliko malo spava. I jako nemirno…nema pravila…poslije sestog mjeseca svako dijete se razvija u svom smjeru
    jedva cekam da cijelu noc mirno spava…makar samo osam sati…to ce mi biti najsretniji dan u zivotu

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Mi smo nekako svladali dnevno spavanje, jutri oko sat popodne oko 2. Al noc je grozna. Stalno se budi i tesko ponovno zaspe, vecinom pali samo sisanje. Nadam se da je samo od zuba i da ce se uskoro normalizirati. Ja radim i treba mi koliko toliko normalna noc. 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.