Smeđi iscjedak u ranoj trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Cure, danas mi je 7+3, ujutro kad sam se probudila na ulošku vidim točkice smeđe boje, onako blijedo i što više buljim u to više nisam sigurna jel smeđe ili ide malo na crvenkasto 😔 I baš sam ko za inat imala ružne snove da sam izgubila bebu, kad ujutro to na ulošku. U četvrtak sam bila na pregledu, sve bilo OK, hematoma nema da bi bilo od njega. Jel moguće da bi bilo od pregleda? Evo tješim sama sebe… 🥺 Zvala hitnu, odgovorila mi sestra: gospođo, ako vi smatrate da to ne može čekati do ponedjeljka kad vam radi vaš ginekolog, onda dođite. 😠 Kaj reći na to… Uglavnom, sad sam stvarno uplašena i ne znam kaj bi sa sobom od jada, užasno me strah da se ne pojave bolovi i svježa krv. Evo ako ništa drugo da vam se malo izjadam… 😔🥺

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Jagoda01

    Broj poruka: 693

    Prijavi adminu

    Ja sam otprilike tada isto imala smeđi iscjedak, a onda u 13. i 14. tt krvarenje pravo i tada su mi otkrili hematom, ali tek 3. doktor kojem sam otisla… 

    https://www.tickerfactory.com/ezt/d/2;10716;116/st/20230902/dt/6/n/Baby/k/d096/age.png [tickerfactory.com]

  • Avatar heli

    heli

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Znaci taj smedi iscjedak u ranoj trudnoci nije opasno?

  • regica123

    Broj poruka: 491

    Prijavi adminu

    heli

    Znaci taj smedi iscjedak u ranoj trudnoci nije opasno?


    Moze biti i ne mora, smedja krv je stara krv i vecinom bude od hematoma u prolazu, ali svakako bi bilo dobro otic kod ginekologa i mozda vam da Duphaston i savjetuje mirovanje.

    👩🏻28❤🧔🏻32
    Stigla nam malena curica❤

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    heli

    Znaci taj smedi iscjedak u ranoj trudnoci nije opasno?


    Iako je često bezazleno i ne zna se uzrok, može biti i drugačije. Ja ga imam par dana i dobila sam terapiju duphastonima, što znači da bi svakako trebala otići na pregled ako je to i kod tebe slučaj. 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • ivaaana

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    da  li   je  smeđa  mestruacija  trudnoca  jutros  sam   to  primjetila  i  ev  i  sad  mi  je  i  da  li  trebam  ginekologu  kad  prode  me  il   da uradim  test  na  trudnocu ?

  • Jelenaa322

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Imala sam kiretazu 02.08. Blighted i sve je prošlo ok. Dobila prvi ciklus uredno 02.09 i skoro uradila test koji je pozitivan. Znaci drugi ciklus neplanirano se desilo. Vadila sam betu, prva 164, za dva dana 480. To je bilo prije 5 dana. Ono sto me brine imam blago smedji iscijedak. Bas je malo, ali eto.. u petak idem doktoru, tad bi se trebalo vise znati. Simptome imam, bolne grudi, spava mi se, zadihana sam. Zanima me da li je neko imao ovo slično i da je sve prošlo ok? :) 

    Znam da moram doktoru, ali moj ginekolog radi tek u petak… imam dvoje djece, ovo je itekako željeno, ali kako je bila kiretaza stvarno nije planirano, ciklus mi se skratio i eto.. valjda je od Boga :) 

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1451

    Prijavi adminu

    Jelenaa322

    Imala sam kiretazu 02.08. Blighted i sve je prošlo ok. Dobila prvi ciklus uredno 02.09 i skoro uradila test koji je pozitivan. Znaci drugi ciklus neplanirano se desilo. Vadila sam betu, prva 164, za dva dana 480. To je bilo prije 5 dana. Ono sto me brine imam blago smedji iscijedak. Bas je malo, ali eto.. u petak idem doktoru, tad bi se trebalo vise znati. Simptome imam, bolne grudi, spava mi se, zadihana sam. Zanima me da li je neko imao ovo slično i da je sve prošlo ok? :)

    Znam da moram doktoru, ali moj ginekolog radi tek u petak… imam dvoje djece, ovo je itekako željeno, ali kako je bila kiretaza stvarno nije planirano, ciklus mi se skratio i eto.. valjda je od Boga :)


    Ja sam tako smećkasto krvarila u početku oko dva tjedna i sad je sve ok. Imala sam hematom i na mirovanju sam zbog njega i pijem duphastone. Idi što prije kod liječnika da ti da terapiju za čuvanje trudnoće i miruj koliko god možeš. 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • asummer12

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    Meni je zadnja menstruacija trajala do 31.08  medjutim ovulacija je dosla uzasbo kasno, tek oko 24.9, inace imam dosta duge cikluse, 31-36 dana, u subotu 28.10 sam napravila test i bio je pozitivan, 9.11. Sam narucena kod ginekologa, do danas su bile prisutbe glavobolje, mucnina kao od voznje u autu i lagani grcici-zatezanje u donjem dijelu trbuha. Medjutim, sad sam primjetila kao mali smeckasti isjedak, kao 2 crvica od po 2 milimetra, nakon toga nista ni nakon drugog odlaska na wc i brisanja nista. I onda sam primjetila kao da je mucnina nestala, ne znam da li umisljam ili je stvarno 
    Ima li razloga za paniku? Obzirom da mi je ginekolog u drugom gradu, ne znam da li da jurim ili da pricekam do sljedeceg tjedba.
    Hvala 🥰

  • ITM

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure! 👋☺️
    Koliko dugo ste morale mirovati zbog hematoma?
    Otkriven mi je nakon obilnog krvarenja, kad je trudnoća bila na 5+3.
    Koliko dugo je vama trajao smećkasti iscjedak?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.