Stručno osposobljavanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Pozz!
    Molila bi nekog ako zna da mi objasni koja imam prava kao trudnica na stručnom? Naime, primljena sam na stručno, čekam ugovor, a u međuvremenu sam saznala da sam trudna. Od velike mi je važnosti da radim tu, bojim se zbog trudnoće da ne izgubim takav posao.

    Hvala :*

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Nisam skuzila jel čekaš ugovor za stručno, ili si na stručnom vec sad i čekaš ugovor za stalno. Obzirom da je stručno osposobljavanje model bez zasnivanja radnog odnosa, nisam bas optimistična u vezi tvojih prava. To je dosta specifični slučaj…najbolje posjeti HZZO i tamo potrazi stručno mišljenje.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Čekam ugovor za stručno. :(

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Trazi na internetu ima jako puno informacija bas na tu temu, sigurno ima neko rijesnje. Sretno

    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Istrazila sam sve moguce. Premalo informacija. Pa sam evo ovde pitala, ne bi li postoja neko ko je to prosa ili prolazi da mi to malo opsirnije pojasni.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Ofnica

    Ofnica

    Broj poruka: 1851

    Prijavi adminu

    Koliko vidim, kad dobiješ ugovor, radiš koliko mozes, onda odlaziš ma bolovanje ili porodiljni, stručno ti se prekida do povratka, i onda ces odraditi ostatak vremena koliko ti je po ugovoru preostalo. A kad odeš na bolovanje i porodiljni, mislim da se tretiras kao nezaposlena osoba sto se tice naknade. Mozda i da kontaktiraš svog savjetnika na burzi kao i Hzzo da ti oni tocno daju informacije…

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ocu. Hvala na pomoci.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Ooooo, znam kako ti je…. Natječaj je otvoren krajem 1. mjeseca…. Baš u vrijeme kad sam ja otkrila da sam trudna… Ćekam kao i ti da krenem raditi, ali još ne znam što će biti s time… Isto tako nema dovoljno informacija o svemu…. Pročitala sam da je moguće prekinuti kad ne možeš više raditi, tj. kad se ne osjećaš više da si sposobna za rad, te nastaviti nakon porodiljnog, ALI da li to vrijedi samo za one koji su trenutno već na stručnom osposobljavanju ili za sve??? 
    Nitko ti na to očito ne zna odgovoriti… 
    Ja ću sutra otići kod savjetnice i raspitati se…. Onda te mogu obavijestiti što je meni rekla… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Uff ima znaci neko u istom problemu. Aj javi mi molim te sta su ti rekli. 

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Svakako hoću :) 
    Samo mislim da oni nisu pretjerano informirani… :/
    Nadam se da ćemo ipak imati priliku, pa makar na nekoliko mjeseci…
    I ja sam “sretna” što nisam jedina s takvim problemo. :/ 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.