Svekrva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    cloudy


    I ja svom dragom kukam kad mi ova digne živce…onda on dura do određene granice pa joj kaže da više ne radi to i to…
    Luki…i moj je prije bio takav..al vjeruj mi ja sam ga uspjela preodgojit :)

    Nadam se da ce skuzit s vremenom. Jer sad kad me pita za misljenje samo ga sjetim na reakciju njegovu otprije kad sam mu rekla sto mislim I onda vise ne pita. 

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    I moj prije nije dao da se po njoj pljuje kak je volio reći…onda sam sjela s njim.i razgovarala…ako hoće bit samnom moram mu ja bit prva žena u životu..ne mamica više…može on nju volit cijenit…dapače..ta ga je žena rodila i ja ju isto respektiram iz tog razloga…al da bi se nju stavljalo na prvo mjesto…pazilo kak će ona reagirat a ne ja…e ne može…mislim može al onda bolje da ne planiramo zajednički život….i onda je skužio….

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Da, njih bas treba direkt u glavu jer drugcije ne shvate. Mislim meni je svekrva dobra skroz. I pokloni nesto tu I tamo I stvarno mogu lijepo pricat s njom, samo me malo zasmetao odnos prema unuku. Niti jednom nisu nazvali I pitali za njega, kako je, jedino kad muz nazove njih onda pitaju, a ja dobijem proljev od toga. I onda jos kad cujem od muza da zasto ih ne nazovem malo, da se nismo dugo culi. Dode mi pocupat sve dlake na glavi. Sto je najbolje uvijek su prisutna opravdanja za nezvanje od kojih mi se doslovno bljuva.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    joj mene, jadne smo mi mame dečkića.. znate meni su moji dečki moj život, sumnjam da će se to promijenit kada budu veći, uvijek na prvom mjestu, naravno da ne bi htjela biti babaroga kad dofuraju ženskicu doma ali da će mi biti teško da im nisam više toliko bitna biti će tako da kužim ja te svekrve donekle.. hugić svim svekrvama 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    mmama


    joj mene, jadne smo mi mame dečkića.. znate meni su moji dečki moj život, sumnjam da će se to promijenit kada budu veći, uvijek na prvom mjestu, naravno da ne bi htjela biti babaroga kad dofuraju ženskicu doma ali da će mi biti teško da im nisam više toliko bitna biti će tako da kužim ja te svekrve donekle.. hugić svim svekrvama 

    Istiinaaa :)))

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    LuKi


    Da, njih bas treba direkt u glavu jer drugcije ne shvate. Mislim meni je svekrva dobra skroz. I pokloni nesto tu I tamo I stvarno mogu lijepo pricat s njom, samo me malo zasmetao odnos prema unuku. Niti jednom nisu nazvali I pitali za njega, kako je, jedino kad muz nazove njih onda pitaju, a ja dobijem proljev od toga. I onda jos kad cujem od muza da zasto ih ne nazovem malo, da se nismo dugo culi. Dode mi pocupat sve dlake na glavi. Sto je najbolje uvijek su prisutna opravdanja za nezvanje od kojih mi se doslovno bljuva.

    ni moja ne dolazi ni ne zove…dode mozda jednom u mjesec dana vidjet malu i onda se cudom cudi da kak je vec velika…. haloooo pa nisi ju vidjela mjesec dana…normalno da ti je velika…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tina0208


    LuKi


    Da, njih bas treba direkt u glavu jer drugcije ne shvate. Mislim meni je svekrva dobra skroz. I pokloni nesto tu I tamo I stvarno mogu lijepo pricat s njom, samo me malo zasmetao odnos prema unuku. Niti jednom nisu nazvali I pitali za njega, kako je, jedino kad muz nazove njih onda pitaju, a ja dobijem proljev od toga. I onda jos kad cujem od muza da zasto ih ne nazovem malo, da se nismo dugo culi. Dode mi pocupat sve dlake na glavi. Sto je najbolje uvijek su prisutna opravdanja za nezvanje od kojih mi se doslovno bljuva.
    ni moja ne dolazi ni ne zove…dode mozda jednom u mjesec dana vidjet malu i onda se cudom cudi da kak je vec velika…. haloooo pa nisi ju vidjela mjesec dana…normalno da ti je velika…

    Bas to. Samo govori o tome koliko ih je briga, tocnije koliko ih nije briga.

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mah pustio… ja ti se uopce ne zamaram vise time… pa necu ja njima nosit dijete da ga vide…a kad mala bude starija sve bu ona to znala… djeca to razumiju..vjeruj mi… a da ne pricam o tome kako nam nisu ni u prigled dosli…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar LuKi5

    LuKi5

    Broj poruka: 2550

    Prijavi adminu

    Tina0208


    mah pustio… ja ti se uopce ne zamaram vise time… pa necu ja njima nosit dijete da ga vide…a kad mala bude starija sve bu ona to znala… djeca to razumiju..vjeruj mi… a da ne pricam o tome kako nam nisu ni u prigled dosli…

    Slazem se. :) To sam I ja rekla svom muzu I onda mi je reka da sam bolesna, da umisljam I da se odem lijeciti. Bitno da je prema njima med I mlijeko. A I jos je bilo toga, bolje da ne pricam. Uglavnom sam se ogromno razocarala, a sad mi je vec svejedno, jer znam kakav ce odnos u buducnosti imati, tj. nemati. :)

    14.06.2014. L ♥

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    bas to…samo hrabro naprijed…nasa djecica su nam najvaznija na svijetu i zbog njui ne valja s nikim pametovati jer to odmah jadni maleni osjete…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.