TOP TEMA: Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    wannabemama pa, to sto spominjes mogu bit i simptomi trudnoce i dolaska M. mislim da sve dok ti M ne zakasni da ti nitko sa sigurnoscu ne moze reci ali sto se tice mucnina za to je definitivno rano. Drzim fige ako ocekujes plus :) :D

    Lemon ja osobno mislim da je to pozitivno. Ja sam radila isto takav na trakicu ali u ljekarnoj sam kupila i crta mi je bila malo tamnija od te tvoje. Mozda da za svaki slucaj odes kupit u ljekarnu? Ja sam platila 13kn test tak da.. 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Avatar Lemon

    Lemon

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    Ponovit ću sutra ako ne dođe, pa ću kupiti i još neki drugi test. Ja se nadam da je to to  Hvala!

    💔💔💔💔
    28.06.23. ❤️
    [tickerfactory.com]

  • Silvana11

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima☺ Vec skoro godinu dana suprug i ja radimo na bebi,ciklus mi je na 31 dan nekad koji dan vise,sad sam trebala dobiti 10.02 ali nisam,znaci kasni 12 dana,imam bolove na dnu stomaka cas desni cas levi jajnik,krstima,bubrezi ponekad zabole,grudi me ne bole samo su otekle i bradavice su jako osetljive,vrtoglavicu mucninu i ponekad mi je hladno i imam zatvor,osecam se kao lopta koja ce puci😁 svi ti simptomi su poceli pre nekih 5 dana,a grudi vise od 10 dana,radila sam danas test ali ne sa jutarnjim urinom i negativan je,tako da mi nista vise nije jasno.I da,imala sam oko 30.01 neko tackasto roze krvarenje svega par kapi i to je trajalo jedan dan,volela bih cuti neki savet nesto ako je neko imao slicna iskustva.Hvala unapred☺

  • Avatar WannaBeMama

    WannaBeMama

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Silvana11

    Pozdrav svima☺ Vec skoro godinu dana suprug i ja radimo na bebi,ciklus mi je na 31 dan nekad koji dan vise,sad sam trebala dobiti 10.02 ali nisam,znaci kasni 12 dana,imam bolove na dnu stomaka cas desni cas levi jajnik,krstima,bubrezi ponekad zabole,grudi me ne bole samo su otekle i bradavice su jako osetljive,vrtoglavicu mucninu i ponekad mi je hladno i imam zatvor,osecam se kao lopta koja ce puci😁 svi ti simptomi su poceli pre nekih 5 dana,a grudi vise od 10 dana,radila sam danas test ali ne sa jutarnjim urinom i negativan je,tako da mi nista vise nije jasno.I da,imala sam oko 30.01 neko tackasto roze krvarenje svega par kapi i to je trajalo jedan dan,volela bih cuti neki savet nesto ako je neko imao slicna iskustva.Hvala unapred☺


    Ja bih ti preporucila ginekologa…imas sve simptome…a test nije uvijek 100% pouzdan…tako da odes doktoru i budes mirna!
    Drzim fige!

    28💃
    37🦸🏼‍♂️
    3 godine pokušavanja…
    Papa test ✔️
    Hormoni ✔️
    Spermiogram✔️
    2.5.2023. Odrađena histeroskopija - uklonjeno par polipa s endometrija
    Prohodnost jajovoda - oba prohodna u cjelosti
    Prva tura klomida u 4.mj 2024.

  • Silvana11

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    WannaBeMama

    Silvana11

    Pozdrav svima☺ Vec skoro godinu dana suprug i ja radimo na bebi,ciklus mi je na 31 dan nekad koji dan vise,sad sam trebala dobiti 10.02 ali nisam,znaci kasni 12 dana,imam bolove na dnu stomaka cas desni cas levi jajnik,krstima,bubrezi ponekad zabole,grudi me ne bole samo su otekle i bradavice su jako osetljive,vrtoglavicu mucninu i ponekad mi je hladno i imam zatvor,osecam se kao lopta koja ce puci😁 svi ti simptomi su poceli pre nekih 5 dana,a grudi vise od 10 dana,radila sam danas test ali ne sa jutarnjim urinom i negativan je,tako da mi nista vise nije jasno.I da,imala sam oko 30.01 neko tackasto roze krvarenje svega par kapi i to je trajalo jedan dan,volela bih cuti neki savet nesto ako je neko imao slicna iskustva.Hvala unapred☺

    Ja bih ti preporucila ginekologa…imas sve simptome…a test nije uvijek 100% pouzdan…tako da odes doktoru i budes mirna!
    Drzim fige!


    Ujutru cu uraditi jos jedan test,ako bude negativan sacekati sledecu nedelju pa ako ne dobijem zakazari pregled,mozda od prevelike zelje sugestivno odgadjam mesecnicu..s'obzirom da imam policisticne jajnike pa me zbog toga brine da cu tesko ostati u drugom stanju…Hvala puno 😊😊 javljam rezultate 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 870

    Prijavi adminu

    Silvana ako ti kasni 12 dana a test je negativan ne bi rekla da si trudna. Nakon 12 dana mora pokazat u bilp koje vrijeme i to onaj najgori test. Najbolje posjeti ginekologa i nadam se da ces uskoro vidjeti plusic :) 

    Sve mogu u Onome koji me jača <3

  • Silvana11

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Pandica1510

    Silvana ako ti kasni 12 dana a test je negativan ne bi rekla da si trudna. Nakon 12 dana mora pokazat u bilp koje vrijeme i to onaj najgori test. Najbolje posjeti ginekologa i nadam se da ces uskoro vidjeti plusic :)


    I ja sumnjam al opet nada postoji,hvala ☺

  • Avatar WannaBeMama

    WannaBeMama

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    Silvana11

    Pandica1510

    Silvana ako ti kasni 12 dana a test je negativan ne bi rekla da si trudna. Nakon 12 dana mora pokazat u bilp koje vrijeme i to onaj najgori test. Najbolje posjeti ginekologa i nadam se da ces uskoro vidjeti plusic :)

    I ja sumnjam al opet nada postoji,hvala ☺


    A nikad ne znas…drzim fige da uskoro ugledas veeeliki +!!!

    28💃
    37🦸🏼‍♂️
    3 godine pokušavanja…
    Papa test ✔️
    Hormoni ✔️
    Spermiogram✔️
    2.5.2023. Odrađena histeroskopija - uklonjeno par polipa s endometrija
    Prohodnost jajovoda - oba prohodna u cjelosti
    Prva tura klomida u 4.mj 2024.

  • Silvana11

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    WannaBeMama

    Silvana11

    Pandica1510

    Silvana ako ti kasni 12 dana a test je negativan ne bi rekla da si trudna. Nakon 12 dana mora pokazat u bilp koje vrijeme i to onaj najgori test. Najbolje posjeti ginekologa i nadam se da ces uskoro vidjeti plusic :)

    I ja sumnjam al opet nada postoji,hvala ☺

    A nikad ne znas…drzim fige da uskoro ugledas veeeliki +!!!


    I jutarnji test negativan 😕 a bolovi jaci,izgleda ce vestica doci 😣

  • Nene26

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure :-) 
    Nova sam na forumu iako vas čitam već nekoliko dana :)
    Imam neke zbunjujuće simptome pa me zanima vaše mišljene.
    Inače imam redovite cikluse svakih 26 dana. Menstruaciju sam imala 3.1. a zatim je došla tek 5.2. , znači kasnila je 7,8 dana. Ta zadnja menstruacija mi je trajala  svega 2 i pol dana. Malo mi je bilo čudno ali nisam previse pozornosti obraćala na to do prije nekih tjedan dana.  Počeo me mučiti užasan umor i slabost usred dana, onda me prošli tjedan bolio trbuh kao da ću dobiti i stalno sam provjeravala ako je stigla. Imam česte mučnine, ali bez povračanja te zadnjih par dana neku nadutost i napetost u trbuhu. Danas me npr. bolio gornji dio trbuha, iznad pupka, dok me nekoliko dana prije toga boljelo ispod pupka. Inače jedem uravnotežene obroke i treniram ali sada me svakih 2, 2 i pol sata uhvati neopisiva glad da mislim da ću se srušiti ako nešto ne pojedem dok možda 5 min prije toga niti ne osjećam da bi mogla biti gladna zbog te tupe boli i nadutosti.  Grudi mi nisu narasle niti su bolne ali oko bradavica kao da primjećujem tamni krug, dok mi areole ne izgledaju nešto tamnije osim što su izražene  one montgomeryjeve žljezde.
    Sad se pitam ako sam trudna i stalno čitam forume. Bebica još nije bila u planu jer smo zaručnik i ja planirali još neke stvari prije, ali i da dodje bili bi jakoo jako sretni.
    Znam da mi nitko od vas ne može reći da li sam trudna, mene samo zanima da li mislite da je rano da napravim test pošto bi mi sljedeća menstruacija trebala doći za 2, 3 dana tek?  Ili ga mogu svejedno napraviti obzirom na sumnjivu zadnju menstruaciju?
    Hvala unaprijed na odgovorima

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.