TOP TEMA: Jesam li trudna?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malo-sunce

    malo-sunce

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Ivana753 povećane grudi mogu biti simptom ovulacije, a vidim da je tebi sad sredina ciklusa tako da je možda ovulacija. Ako želiš razriješiti sumnju u vezi trudnoće, najbolje ti je napravi test. Ako od 25.5. nije bilo odnosa, test bi trebao detektirati trudnoću ako si trudna. A meni se sve čini da je u pitanju ovulacija. Povišena temperatura može biti od bilo čega, zbog prehlade, viroze i sl.

    [lilypie.com]

  • Nightwish

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ćao svima…nova sam tu :) Pa da podijelim s vama svoje muke već 7-8 mj ja i suprug pokušavamo dobiti bebaca ali za sad nije islo…bila sam kod ginekologa i redovno idem, sve je ok. On kaže da se bespotrebno nerviram i da se samo opustimo. Prepisao mi je folacin i duphaston da mi se menstuarcija ureduje i da mi “pripremi” maternicu za trudnocu. E sad šta se desava- nikad nisam imala ovulacijsko krvarenje do sad u 6 mj, i trajalo je 5 DANA?!? Zvala sam ga i on kaze da je to u pitanju, mada me zabrinulo zbog duzine trajanja…I evo sad mi M kasni 10 dana, jucer sam radila test i negativan je Grudi me svih ovih dana jako bole, ali sam primjetila da bi uzrok tome mogle biti te tablete/hormoni. Vaše misljenje?

  • samoMima

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Dobar dan nova sam ovdje zanima me dobila sam M i bilo mi je roze boje i to mi trajalo tri dana i sad mi se pojavljuje smedji iscjedak. Sta bi to trebalo znacit

    Mima

  • samoMima

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pravila sam test i bio mi negativan

    Mima

  • karmelagolomeic

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Cao curke, evo ja sam nova pa ću valjda sve napraviti kako treba. Trebala dobiti prije dva dana. Nisam. Poslije sexa svijetlo crveno slabo krvarenje, više kao obris i kasnije nakon nuzde slabo roskasti iscjedak. Slab. Ujutro radim test. Netko u sličnoj situaciji???

  • Avatar Mom2besoon

    Mom2besoon

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ja nisam imala nikakve posebne simptome trudnoce, osim pozitivnog testa na dan kasnjenja menstruacije. Hocu rec mozete bit trudne a i ne osjetit neke promjene,, najvaznije je napraviti test a ne pratit simptome .. po mom iskustvu.
    Iako sam mrvicu cesce mokrila, bez peckanja-i to nisam povezivala sa trudnocom :)
    Samo se opustite i bit ce sve ok, stres je najgori neprijatelj zaceca

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanchi92

    Sanchi92

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    vecee :) evo i ja da se javim… hmmm bas smjesno al evo da podjelim i sa vama…imam do sad za sobom 3 trudnoce i svaka je razlicita bila u prvoj trudnoci 6mj po 3 dana menstracija redovno dok nisam dobila ttrbh nisam ni znala da sam trudna…2 trudnoca 3 mj dusu sam svoju izpovracala :/ a 3 hehe bolio me trbuh odem gin.i kaze mi trudna si 1 ipo i rizicna trudnoca da ne dizem tesko,..dizala cerku d godinu dana…i sad sta sad 4 trudnoca ako bude i razlicita hmmm \10 dana kasni…a nemam simptoma nikakvih :O imam 24 godine,a djeca 7,3,2 :D

    Lea 02.05.2009 💜
    Tea 05.05.2013 ❤
    Moreno 28.06.2014 💚
    Pavle 01.04.2017 💙

  • Avatar Sanchi92

    Sanchi92

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    pozz da se i ja ukljucim u vas post… meni je kasnila mens.al sam se kao nadala njoj i stavim ulozak i dobijem te smedje mrlje koje su trajale 3-4 dana :O

    Lea 02.05.2009 💜
    Tea 05.05.2013 ❤
    Moreno 28.06.2014 💚
    Pavle 01.04.2017 💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 1038

    Prijavi adminu

    Bok cure! Trebam dobiti menstruaciju 13.8., ali kako muž i ja radimo na bebi, napravila sam jutros dva testa, clearblue obični i onaj digitalni sto pokazuje plus ili minus i tjedan trudnoce (od zaceca). Oba su bila +, a na drugom je pisalo 1-2 tjedna. 

    Imam osjecaj kao da cu svaki trenutak dobiti menstruaciju i grudi me jaaaaako bole. 

    Sto mislite, mogu li se nadati trudnoci s obzirom na dva pozitivna testa? :)

  • sunflower4399

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, imam pitanje. Ovaj mjesec smo ciljano radili na bebici, radila sam testove O bila je pred 11 dana. prilično brzo sam osječala lagane bolove u donjem djelu trbuha, prekjučer su me lagano počele boljeti grudi a ta bol se pojačava. Ono što me zabrinjava je što sam danas prilikom saginjanja osjetila oštru bol u srednjem djelu trbuha, kao grč i nisam se od bolova mogla odmah uspraviti, radila sam test za trudnoću al s obzirom da je prerano pokazao je negativno. dali se moram zabrinuti, ovo bi bila prva trudnoća ako bude i nemam iskustva sa simptomima. Ginekologica je na godišnjem pa zato pitam vas … hvala na odgovoru

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.