Ljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    ☕☕☕☕☕☕☕🍵🍵🍵🍵🍵🍵🍩🍩🍩🍩🍩🍩! Ajmo budenjeeee.
    Mi se jos izlezavamo po krevetu. On se taman pdobudio a ja malo prije.  
    Miska bome energicna je Mila ☺ kad ti se budi ujutro? 
    Abies on ne grize on odgrize 😂😂😂😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sunshine1

    Sunshine1

    Broj poruka: 1308

    Prijavi adminu

    bellaru

    Ugolina

    bellaru

    Ugolina nemoj samo zlici usadit taj strah jer cu te prebit😡😠😡😠

    Pokusavam se suzdrzat pred njom..sl njoj du cucki zanimljivi i ima kod svih baba i deda pse tak da valjda nebum

    Jednom je zenska na moru rekla maloj kad je htjela bellu taknut: nemoj odgrist ce ti ruku!!!

    Wtf??????


    😂😂😂😂🔫umirem!! Meni to nije jasno! 

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar mare1989

    mare1989

    Broj poruka: 3135

    Prijavi adminu

    jutro cure
    Mi smo imali super noc 19-6-7.30 mama naspavana i u pms-u 😁😭
    danas planiram malo po kuci sredit,prozore oprati,iako znam da nikakve koristi od toga jer mi se pelud zaljepi po njima. Terasa mi svaki dan zuta a ja sveki dan je cistim

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1517

    Prijavi adminu

    Jutro mame! 
    Mi smo opet loše spavali, s tim da se izvijala po noći i grčila dok je ne bi primila u vertikalni položaj i tapkala po leđima kao novorođenče. Zadnja tri dana nije mi ništa jela, samo cica, čak mi se opet upalila cica. Eto ko da pričam o tromjesečnoj bebi a ne o djetetu od godinu dana. 

    [lilypie.com]

  • Avatar CrazyPuppet

    CrazyPuppet

    Broj poruka: 1614

    Prijavi adminu

    Jutrooo
    Ja kavu pijem, ova dvojica zuje… 
    Ovo je ko El Clasico kad Bellaru i Ugolina krenu u sraz 😂😂😂😂😂 pišam 😂😂😂😂😂😂
    I da, BABA je za babarogu 😂😂😂😂😂
    Dakle Bellaru, nema više izostajanja s foruma 😉
    Ne znam dalje kaj pametno napisat… Danas isto zujimo, sutra pregled kod fizijatra, službeno ga moraju pratit dok ne prohoda, iako njemu niš nije… Ono jednom s 3mj. nije mogao kod ped dignut glavu, i sad cijeli cirkus od toga, a niko nije uzeo u obzir da on nema glavu, nego glavurdaru, nije to samo tako lako dignut kad se kome sprdne. Gledam za krštenje kako organizirat, obzirom na radove i tako to, pa u računicu ulaze 22.04. ili 13.05. 
    Nekako me ove godine iznenadio Uskrs, iako je kasno, sve mi nekako rapidno preletilo, imam osjećaj ko da je ljeto već tu, pa me hvata panika. Smršala nisam ni kilu, baš super… Ne znam zakaj mi je to takav problem, nadam se da ću se skockat više, ak ne prije onda bar kad uselimo 🤔 
    Di nam je Brojčana?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar babycoming

    babycoming

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    jutrooo..ne znam kako al mi smo s budenja u 7:45 dosli na budenje u 6:45..protestiram 😴😴😴
    sinoc preventivno dala paracetamol pa je ajd bila ok noc, jutros 37.7 al je ok pa ga necu sopat nicim. nek se celici 😁
    Sanjarka ubrala sam lot, 👍 mislim da cu ja 80 za sada a kasnije 86..dalje toga sigurno nece ic..prvo cu poharat sad ovaj lidl sta dolazi za bebe..za pocetak onaj njihov medubroj ce bit ok 😄 valjda
    obiteljsko fotografiranje 😀 u koga? to mi je predivna uspomena 
    Ilani da nije opet kakav skok? mozda se Nikolini ne svida odrastanje 🤔
    Crazy outfit divan😊 Josip ce bit bombon u tome 😍
    stvarno di nam je Brojcana? bice se pomirila s muzem pa uziva negdi u cetvero 😁 il je Neli prespavala noc pa dolazi sebi 😂
    idem si nesto zbrljat za dorucak dok jos mogu 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Lucy16

    Lucy16

    Broj poruka: 1202

    Prijavi adminu

    Jutro!!!!
    Nama noć bila ok, buđenje u 2, pa je ostao u našem krevetu, pa papanje u 6 i buđenje u 8.30. Muž bolestan pa je na bolovanju do petka. Ali sad njemu kuhaj čaj, ali bar popazi maloga malo i nekako je mirniji kad je s njim nego sa mnom.
    Sanjarka, mi smo za Božić išli na obiteljsko fotografiranje i slike su mi prekrasne. Naravno, kulise su bile božićne i to je lijepa uspomena na naš prvi zajednički Božić. Dobili smo izrađene slike i na cdu, za samo 150 kn.

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    miska

    Vecer! Kroatina ma i sama ne vjerujem da je to, sogorica je imala upalu prije 3 mje pa je bila 15 dana u bolnivi, nije mogla disat od bolova! Al ona ima dijabetes pa je to bilo nesto povezano! Inace ne pijem 😜
    Baby to sam i ja rekla mmu da se vracam natrag na normalnu hranu 😂😂😂
    Ne znam stvarno od cega bi mi mogli biti, evo sad me opet boli nakon vecere a pojela komadic mozzarele s krekerom! Sutra ce mm zvat neku dr. koja je bas s gastro. pa da vidimo sto bi moglo biti, mozda samo neka zelucana kiselina!?
    Sanjarka da prvi spavanac ide oko 12 i onda spava po 2 sata i do navecer ne spava uopce! Danas je mali zaspala u sparu, nekih 15 min i tek poslje 22 zaspala! Ne znam kako izdrzi!

    Hvala svima na cestitkama 😚


    Wow,mila vec ima jaslicko spavanje!!!! Uskoro ce svi nasi tako, jedan spavanac u podne i cao

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    CrazyPuppet

    Jutrooo
    Ja kavu pijem, ova dvojica zuje…
    Ovo je ko El Clasico kad Bellaru i Ugolina krenu u sraz 😂😂😂😂😂 pišam 😂😂😂😂😂😂
    I da, BABA je za babarogu 😂😂😂😂😂
    Dakle Bellaru, nema više izostajanja s foruma 😉
    Ne znam dalje kaj pametno napisat… Danas isto zujimo, sutra pregled kod fizijatra, službeno ga moraju pratit dok ne prohoda, iako njemu niš nije… Ono jednom s 3mj. nije mogao kod ped dignut glavu, i sad cijeli cirkus od toga, a niko nije uzeo u obzir da on nema glavu, nego glavurdaru, nije to samo tako lako dignut kad se kome sprdne. Gledam za krštenje kako organizirat, obzirom na radove i tako to, pa u računicu ulaze 22.04. ili 13.05.
    Nekako me ove godine iznenadio Uskrs, iako je kasno, sve mi nekako rapidno preletilo, imam osjećaj ko da je ljeto već tu, pa me hvata panika. Smršala nisam ni kilu, baš super… Ne znam zakaj mi je to takav problem, nadam se da ću se skockat više, ak ne prije onda bar kad uselimo 🤔
    Di nam je Brojčana?


    Nije nitko uzeo u obzir da nema glavu nego glavurdaru aaaaahahahshahaeta 😂😂

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Sunshine1

    bellaru

    Ugolina

    bellaru

    Ugolina nemoj samo zlici usadit taj strah jer cu te prebit😡😠😡😠

    Pokusavam se suzdrzat pred njom..sl njoj du cucki zanimljivi i ima kod svih baba i deda pse tak da valjda nebum

    Jednom je zenska na moru rekla maloj kad je htjela bellu taknut: nemoj odgrist ce ti ruku!!!

    Wtf??????

    😂😂😂😂🔫umirem!! Meni to nije jasno!


    Hoce dijete prepast al ne kuzi da radi jos vece sranje..imam frendicu koja kad je skuzila pauka na staklu u autu iskocila van iz auta..al jos gora je sa psima…kuzim ju, strah je veci od nje al sama kaze da joj se mama boji i to joj ona napravila.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.