Nicanje zubića

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    Evo moj bebo ima 8,5 mj i prije tri dana je dobio prvi zubić. Još uvijek se malo vidi, ali mislim da će do kraja tjedna skroz izaći. Gura sve u usta, slini i kad ga držimo koristi priliku pa hoće ugristi za ruku, valjda da si olakša malo i stalno cvili kao mali mačić. Proći će, mi smo jedva dočekali da izađe zubić.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Nama je vec dugo zadebljano i bijelo zubno mesu na mjestu donjih cetvorki. Danas sam napipala zubic pod kozom s lijeve strane, pa ocekujem da ce sutra biti vani nas 9 zubic, odnosno lijeva donja 4. Bilo je vrijeme, cendrav je danima i slini abnormalno.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar EcioiGabi

    EcioiGabi

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Mi smo sa 6-7 mjeseci dobili 8 zubića i to jedan za drugim. Doslovno preko noći. Ali je zato prije toga bilo jako puno sline, skoro do poda , i mogu reći da je bebač to super izdržao, malo je znao preko noći zaplakati i to je bilo sve.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Jao, moju malu sad ubijaju zubići, 6 ih je izilo od 5. do 6. mjeseca, sad ima 10 i pol i ništaa više… Vide joj se donje dvojkice skroz blizu ispod kože, al nikako… Jadna :( A sve živo žače, ak nema kaj drugo onda prst žvače

  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Moja malena ima 2 mjeseca i uzasno slini i trpa ruke u usta, a zadnja 2 dana je jako placljiva, jel moguce da su zubici ovako rano?
    Na ad mlijeku je pa za tjesenje koristi dudu varalicu no ima trenutaka kad nece nista osim svojih rucica ili mog prsta a nije gladna…ima li tko ovakvih iskustava sa zubicima?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    matea994


    Moja malena ima 2 mjeseca i uzasno slini i trpa ruke u usta, a zadnja 2 dana je jako placljiva, jel moguce da su zubici ovako rano?
    Na ad mlijeku je pa za tjesenje koristi dudu varalicu no ima trenutaka kad nece nista osim svojih rucica ili mog prsta a nije gladna…ima li tko ovakvih iskustava sa zubicima?

    Moj ti je isto u toj dobi poceo abnormalno sliniti, i to je trajalo 2 i pol mjeseca, prvi zubic izbio sa 4,5 mj. Moguce da su zubici, ali moze joj izbit za mjesec, dva ili tjedan dana, nema pravila.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • kukukaka

    Broj poruka: 252

    Prijavi adminu

    matea994


    Moja malena ima 2 mjeseca i uzasno slini i trpa ruke u usta, a zadnja 2 dana je jako placljiva, jel moguce da su zubici ovako rano?
    Na ad mlijeku je pa za tjesenje koristi dudu varalicu no ima trenutaka kad nece nista osim svojih rucica ili mog prsta a nije gladna…ima li tko ovakvih iskustava sa zubicima?

    Moj je imao oko 3mj kad je počeo jako sliniti i stavljati ruke u usta pa smo mislili da su zubi, a izašli su mu tek sa 8,5mj. Kad smo bili kod fizijatrice, rekla je da u toj dobi bebe počinju upoznavati okolinu, skuže da imaju ruke pa zato stavljaju ruke u usta i sve što im se da. A moguće je da su i zubi, nekoj djeci izađu dosta rano tako da tko zna.

  • Avatar ANITAD2

    ANITAD2

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Moja mala je počela sliniti i trpati rukice ko luda sa 2,5mjeseca i počela lošije spavati. Povezala sam to s zubićima ali evo je sada ima 6,5 mjeseca a ni jednog zuba vani. Doduše, zadnjih dva tjedna je super nervozna i budi se najviše do sada, slini jako jako puno, tako da bih voljela da joj više izbije taj prvi zubek.

  • Avatar nemononame

    nemononame

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Hvala cure na odgovorima…s obzirom da je nemirnija nego prije, povezujem to sa zubicima…ali kako proudMomy kaze, moze proc jos dosta prije nego stvarno i izbije pri

  • luciana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Prvi klinac je dobio svoj prvi zubić sa 9 mjeseci i onda je taj zubić samovao punih mjesec dana dok nije izbio i drugi. Nikakvih nuspojava nije bilo. Sve je prošlo totalno bezbolno. S ovim drugim je bilo vidljivo da se nešto dešava dok su izbijali. Jedan za drugim, donje jedinice. Iako je otvarao usta kod hranjenja, čim bi žličica dotakla usne on bi je nekako nezgodno gurnuo jezikom. Valjda mu je bio neugodan dodir žličice na bolne desni. Ali samo to je bila razlika.Kod hranjenja. Ponašanje je i dalje bilo isto. Trajalo je sve skupa nekih tjedan dana. Desni su se raširile, potamnile i zubići se pojavili. Sad kad su izbili vjerojatno ne osjeća nikakvu bol više, pa sad opet normalno jede i prihvaća žličicu.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.