Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar treca_sreca

    treca_sreca

    Broj poruka: 3358

    Prijavi adminu

    ja u trudnoći imam iscijedak, bjelkasti, ljepljivi ali bez mirisa (kad ima miris i/li svrbi/pecka onda su infekcije u pitanju) i veli ginekolog da je to normalno + čitala sam po netu da je to zbog povišene koncentracije progesterona
    tako da to može (al ne mora) bit jedan od znakova…

    [lilypie.com]
    žena-majka-carica:)

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    treca_sreca

    ja u trudnoći imam iscijedak, bjelkasti, ljepljivi ali bez mirisa (kad ima miris i/li svrbi/pecka onda su infekcije u pitanju) i veli ginekolog da je to normalno + čitala sam po netu da je to zbog povišene koncentracije progesterona
    tako da to može (al ne mora) bit jedan od znakova…


    Hvala puno na odg, nema nikakvog mirisa i nas je takav kakav si opisala. Hm bilo bi super kad bi to bilo to ali vidjet cemo kad napravim test 😃 nadam se plusicu 😃😃

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,nova sam ovde! ☺ Pa da podelim sa vama moje neke simptome,od ovulacije mi je temperatura 37.2,osecaj kao da me celo telo boli, nakon par dana od ovulacije mi je pojavio jak bol,kao grc,trajao nekih 10 min.. Glava me cesto boli,grudi me ne bole,sto je cudno,men. 18.03 treba da ne dobijem,imam po nekada bol u zelucu,i bole me ledja,bol oko pupka sa vremena na vreme,ali to je mala bol neprimetna! 

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Evo drage moje,samo da se pohvalim jutros je osvanuo plusic,u roku 3 sekunde, iako mi m treba tek doci za 2 dana, ali u mene to nikad nije sigurno uvjek je izmedu 30 i 33 dana💝💝

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar maca1510

    maca1510

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Book, evo mislim da sam ti ja najfriskija sa simptomima 😃 ja san vec par dana nakon o osjetila peckanje u jajniku i tu bol oko pupka imam jos i sad a kao tek mi je 4.tjedan. Grudi bolne od prvog dana o i to pogotovo u podrucju pazuha, podrigavanje par dana i zgaravica par dana te iscjedak,bijeli,gusti,sa zutim tragovima . 

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]
    [lilypie.com]

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    maca1510

    Evo drage moje,samo da se pohvalim jutros je osvanuo plusic,u roku 3 sekunde, iako mi m treba tek doci za 2 dana, ali u mene to nikad nije sigurno uvjek je izmedu 30 i 33 dana💝💝


    Cestitam za plusic ❤

  • Daca94

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Meni sutra treba da ne stigne,radila sam test,negativan je..Ali tu je i osecaj kao da cu da dobijem,tako da sigurno stize 😐

  • Lily44

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zbunjena sam nesto se u tijelu dogadja a ni sama ne znam sto. Zadnja menstruacija uredna i tocna u dan.. ali vrtoglavice, omaglice, mucnine i povracanje(jutarnje do sad 2 puta), glad puuuno veca nego prije, probadanje u jajnicima, umor, razdrazljivost, nervoza… sve me muci zadnjih tjedan dana i imam neki cudan osjecaj znam da je rijetkost da se svi ti simptomi (mozda) trudnoce pojave bez izostanka menstruacije ali ne mogu si pomoci.. kod ginekologa je guzva, ja izludjujem cekajuci pripisujem simptome svemu mogucem i uvijek se vratim na to da sam mozda trudna. I k tome test ne funkcionira ako je menstruacija bila uredna bar sam tako informirana.. pomozite kako znate plizzz

  • Avatar anna_bella

    anna_bella

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Lily, kako to mislis test ne funkcionira ako si imala menstruaciju? Ako si trudna, sada bi test trebao to i pokazati. Mozes ga napraviti i odmah, pa nam javi rezultat. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Lily, kako to mislite da test ne funkcijonira ako je menstruacija uredna? Meni je bila uredna i nakon  5 dana izostanka napravila test i eto - POZITIVAN. Napravi test! ;) Ne znam tko ti je rekao tu bedastoću :D 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.