"Pripreme" za bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar TinyBabyToes

    TinyBabyToes

    Broj poruka: 1850

    Prijavi adminu

    Goga32


    kukorica


    JA bih pohvalila BEbenova trgovine za bebu. Imaju internetsku prodaju, odlične proizvode i cijene u prosjeku jeftinije od dućana za bebe. Kupila sam od njih komodu i dječji krevetić. Dostava je za 2-3 dana i stvarno su za svaku pohvalu za profesionalnost i brzinu.
    Ja radim u ducanu Bebenova  i volim ovakve zadovoljne kupce i  komentare

    E baš super da ste se javili, da malo zagnjavim
    Nigdje na stranicama vam ne piše… koji su sve načini plaćanja u dućanu?
    Hvala ;)

    [lilypie.com]

  • Goga32

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

  • Goga32

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Vecer. Imate mogucnost placanja karticama na rate ili gotovinom  Za iznos veci od 1000 kn imate 10% popusta na GOTOVINSKO PLACANJE i ako ste u Zagrebu besplatnu dostavu. Kartice koje primamo na rate su VISA I MAESTRO Zagrebacke banke i Pbz-a te Amex i Diners ovisno od iznosa na najvise 5-6 rata. Te imate na rate Mastercarda Zagrebacke  banke od 3-12 rata  Za dodatna pitanja mozete zvati na 01/6142-632(Bebenova Arena centar) ili pitati tu 

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Četiri tjedna do termina, druga beba. Neke stvari imamo, a neke sad uzimam. Trebat će Ergobaby uložak za novorođenče, prijenosni krevet, vreća za spavanje.

  • tiki23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Mi već duže vrijeme naručujemo na preporuke zadovoljne prijateljice, do sada nismo imali nikada problema. Zapravo, vrlo smo zadovoljnji sa proizvodima.

  • tiki23

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    ja naručujem dosta u zadnje vrijeme, jako sam zadovoljna,..

  • Gogili

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    venera


    MarijaŠ


    Cure, žene, gdje ste kupile (nabavile) krevetiće za bebe, madrace?
    Nama je sad to iduće u planu pa evo već par dana malo istražujem po internetu, gledam po web shopovima, a kad mi se MM vrati sa puta, idući tjedan bismo mogli i u prvi pohod… Ima li tko kakvih savijeta, na čega da obratim pozornost? Unaprijed hvala!
    Ja sam isto u Adaxu kupila krevetić i madrac. Krevetić ima ladicu ispod, što mi je dobro došlo jer sam si tamo spremila posteljinu za krevetić, pelene i tako. Bitno je još da ima 3 razine za slaganje madraca i da se ogradica može spustiti. Ja sam skoro kupila jedan koji nije imao tu funkciju jer nisam uopće gledala. Mislila sam da svi to imaju. S madracem sam jedino mogla proći jeftinije jer je isti takav u bebe centru bio 100kn jeftiniji. Bile su dvije vrste anatomskih madraca. Tvrđi i mekši. Ja sam uzela mekši, činio mi se puno udobnijim za bebu. 
    Osim adax-a drugi dućani mi nisu bili nešto specijalni. Niti su mi krevetići bili lijepi, a ni kvalitetni. S tim da sam mjesecima obilazila dućane i na kraju otišla u adax. Tako da ga toplo preporučam. Mislim da sad imaju i novu kolekciju. 
    Eto nadam se da sam malo pomogla, ako još nešto trebaš pitaj slobodno :)
    Ja sam ovdje http://www.leokids.hr/ [leokids.hr] naručila krevetić za malu i presladak je  Sa pomičnim bočnim stranicama, dobila sam i posteljinu, navlaku, poplunić…ma sve. Jako je kvalitetan i još sam ga ubola na akciji.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1157

    Prijavi adminu

    Evo nama je 18. tjednan <3  Ne bum ništa kupovala (i nisam još ništa) dok ne vidim kaj ću sve dobiti. Hrpa prijatelja i familije je reklo da će mi dati masu stvari pa neću bezveze trošiti novce. Jedino ću morati definitivno kupiti neki ormarić/komodu za bebine stvari. Htjeli smo napraviti još jedan ugradbeni ormar u spavaćoj sobi, no na kraju smo odustali od toga zato da bebine stvari stanu 


  • Avatar Miss_a89

    Miss_a89

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Drage mame, pomozite nama budućim mamama :) Koje stvari ste kupile pa vam na kraju nisu trebale? Stalno mislim da trebam još nešto kupiti, a ne znam vise gdje bi s tim djecjim stvarima. Soba je puna :)

    [lilypie.com]

  • Tiki

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    https://majcinstvo.wordpress.com/2018/01/22/nova-beba-sto-sve-pripremiti-za-bebin-dolazak/ [majcinstvo.wordpress.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.