Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    da bila sam pod općom anestezijom, trajalo je oko 20 min. Dobila sam Hiramicin i Ergometrin.
    Pricekala sam bila još krvnu grupu, nalaze krvi i otisla. Sad sam malo sjedila u dnevnoj sobi, sad opet u krevetu na toplom čitam i odmaram.
    ne boli me Bogu hvala ništa, malo me poslije bolilo u trbuhu, ali ok. Idem za 10 ak dana na kontrolu gore u Merkur.

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • baby38

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Cookie

    cure moje, bio je spontani. Beta je pala, krvarenje de nastavilo, a u uzv nicega. Maloprije sam se probudila iz anestezije, vakuum su koristili. Popodne ću ići doma, cekam jos nalaze krvne grupe, antibiotik i jeke tablete za stezanje maternice

    javit ću vam se, ne zna ni sama kako se osjećam osim da ležim i suze samo jure


    Cookie draga ,
    Baš mi je žao , znam kako ti je ja sam imala kiretažu 03.02. isplakala sam more suza i još uvijek poteče koja koja kad se sjetim..
    Drži se i samo hrabro naprijed ..

  • Avatar Cookie

    Cookie

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    baby38

    Cookie

    cure moje, bio je spontani. Beta je pala, krvarenje de nastavilo, a u uzv nicega. Maloprije sam se probudila iz anestezije, vakuum su koristili. Popodne ću ići doma, cekam jos nalaze krvne grupe, antibiotik i jeke tablete za stezanje maternice

    javit ću vam se, ne zna ni sama kako se osjećam osim da ležim i suze samo jure

    Cookie draga ,
    Baš mi je žao , znam kako ti je ja sam imala kiretažu 03.02. isplakala sam more suza i još uvijek poteče koja koja kad se sjetim..
    Drži se i samo hrabro naprijed ..

    hvala ti
    jadne mi žene…

    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Cookie neopisivo mi je žao, želim ti brzi oporavak i ne gubi nadu. Meni je danas 9.dan od zadnje tablete duphastona i nema menge a inaće bi prokrvarila nakon 4-5 dana. Jutros sam radila test i negativan je. Službeno kasni 4 dana i muž kaže da je još rano a ja sam u brizi ako nije trudnoća šta je :(

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    cookie draga, jako mi je žao. Daj Bože da se što prije oporaviš i skupiš snage za dalje. Mi žene smo jake, tako da možemo sve prebroditi.
    light, žao mi je zbog negativnog testa, ja sam baš mislila da će ti ovaj mjesec biti dobitan nakon terapije. Ja bi trebala dobiti sutra, a od simptoma baš ništa, jedino taj iscjedak kaj sam imala. Dobit ću ju sigurno jer mi je progesteron užasno nizak, a i imali smo samo 2 odnosa u “plodnim danima”. 
    Opet čekanje drage moje, ali samo pozitivno!! 


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Kako da znam šta se onda događa? Dali ima šanse da se kroz koji dan ipak pokaže plusić? Grudi me bole, mliječni je iscjedak a bolova nemam nikakvih ni naznaka da ću dobit.

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Pričekaj još par dana pa napravi opet test. Čula sam za jednu curu da su joj prva 2 testa bila negativna, a tek treći pozitivan. Ne gubi nadu :))


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar light

    light

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    m.girl6

    Pričekaj još par dana pa napravi opet test. Čula sam za jednu curu da su joj prva 2 testa bila negativna, a tek treći pozitivan. Ne gubi nadu :))


    Ne gubim samo se ni ne zelim lazno nadati i bojim se nekij cista i komplikacija. Sad sam se išla tusirat i gledam kako su mi se žile pojavile na grudima i na bradavicama tj. kako sam svijetlije puti baš su postale vidljive… Moram se opustit a to je tako teško. Hvala na podršci :)

  • Avatar nena27

    nena27

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Cookie baš mi je žao drži se.
    Na kraju od ovog 2 mjeseca ništa, nikakav baby boom sve neki crnjaci 

    [daisypath.com]

  • Avatar bornastra

    bornastra

    Broj poruka: 146

    Prijavi adminu

    Cookie, cure su ti sve napisale… drž se, želim ti što prije brz oporavak, više onaj psihički nego fizički… Pozitivno naprijed :)

    light, baš je čudno da nisi još prokrvarila… ja sam zadnji put tek šesti dan od zadnjeg Duphastona, ali opet jesam. Tebi je danas već 9.-ti dan pa ništa, baš čudno.
    Ponovi test za par dana, pogotovo jer navodiš simptome izraženih vena na grudima i sli. Od srca ti želim plusić… :)

    nena27, m.girl6… ne znam kaj da vam kažem drage moje… i moja M dolazi, treba u četvrtak. Od simptoma bolne cike i lagana probadanja dolje, nema više niti žutog iscjetka. 
    Jel imamo uopće u veljači koji plusić? Toliko smo se veselile toj veljači, no nažalost…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.