Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    _svjesna

    Cure, šta kažete da kreiramo novu temu sa istim nazivom i da se tamo preselimo, ova se već godinama puni postovima i jako ju sporo učitava, vjerujem da je i kod vas isto. :)


    Svjesna da, vrlo dobra ideja, jer je ovdje preko 2 ipo tisuce stranica 🙆

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Petraaa


    Cestitaaaam kike u svakom zlu neko dobro!! Hehe 🤗🤗


    Hvalaaaaaa Petra🤗

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Cure hvala na dobrodoslici!!Sad cekam 13.da dode ili daj boze nedode,ali ako dode opet malo oko doktora vadit 
    friske nalaze da bi mogli igdje ici,samo me strah da me ne posalje opet na hsg…grrrr…

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Super ideja da se otvori nova jer ova je skroz spora. Petra tnx na iskustvu moje je 100 % suprotno tome

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tata_me_zove_zlato

    tata_me_zove_zlato

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    anavi88 ,dobro nam dosla :-) Odbrojavamo zajedno i lakse bude sve … 
    kike000.cestitam za posao,em je tu zarada ,em ce te sigutno okupirati i malo ti skrenuti misli sa svega ovoga,a i vreme ce ti sigurno brze prolaziti! :-) 
    Petraaa i Grizli, zao mi je zbog bolova,prehlade i M ,prolece stize,sigurno ce biti pomaka! 
    Dulcinela, hvala na podrsci,ali nije mi ni stigla jos.Ocekujem je,pomirena sam da ce doci,danas joj je vreme iako se sprema danima..
    Sinoc mi se desilo nesto cudno.Ja inace u plodnim danima slabo primecujem sluz,mozda mi se jednom samo desilo ako se secam da sam bas na dan ovulacije videla onu rastegljivu ,prepoznatljiivu i vecito opisivanu.E sinoc sam je imala!Jasno kao dan,bez greske i sumnje,to je bila ovulacijska bukvalno kuglica na dnevnom ulosku!Tracice su mi stigle pre sat vremena,pa nisam mogla proveriti uopste,ali ne znam sta to bi…Sad kad dodje i prodje,krecem sa tracicama odmah od 6,7 dc 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

    kike000

    _svjesna

    Cure, šta kažete da kreiramo novu temu sa istim nazivom i da se tamo preselimo, ova se već godinama puni postovima i jako ju sporo učitava, vjerujem da je i kod vas isto. :)

    Svjesna da, vrlo dobra ideja, jer je ovdje preko 2 ipo tisuce stranica 🙆


    Dobra ideja iako meni cak i ne ucitava sporo 😊

    anavi88

    Cure hvala na dobrodoslici!!Sad cekam 13.da dode ili daj boze nedode,ali ako dode opet malo oko doktora vadit
    friske nalaze da bi mogli igdje ici,samo me strah da me ne posalje opet na hsg…grrrr…

    Dobro nam dosla, zao mi je zbog tvoje situacije, nadam se da ce uskoro biti  ++, sretno 😊

  • Babylove

    Broj poruka: 1197

    Prijavi adminu

     Evo mene opet s nalazom 😁😁
    Sto vi kazete? Ja mislim da po ovom definitivno idemo na izvantjelesnu… 

  • anavi88

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Babylove hvala ti

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    tata_me_zove_zlato


    Dulcinela,hvala na podrsci,ali nije mi ni stigla jos.Ocekujem je,pomirena sam da ce doci,danas joj je vreme iako se sprema danima..
    Sinoc mi se desilo nesto cudno.Ja inace u plodnim danima slabo primecujem sluz,mozda mi se jednom samo desilo ako se secam da sam bas na dan ovulacije videla onu rastegljivu ,prepoznatljiivu i vecito opisivanu.E sinoc sam je imala!Jasno kao dan,bez greske i sumnje,to je bila ovulacijska bukvalno kuglica na dnevnom ulosku!Tracice su mi stigle pre sat vremena,pa nisam mogla proveriti uopste,ali ne znam sta to bi…Sad kad dodje i prodje,krecem sa tracicama odmah od 6,7 dc


    Tata me zove zlato, hvala ti i ja vjerujem da ce bit bolje uz posao, ovako imam previse vremena za razmišljanje.

    Ja sam isto tako pocela 6 dc, jer uopce nisam znala kada mi je O i radila bi dva puta u danu i ljepila na papir trakice da pratim.
    Vrlo moguce da ti je i sinoć bila O, citala sam o tome, tj o dvjema ovulaciji između M.
    Ja zelim da ti ne dođe, da je ipak trudnoca u pitanju.

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Babylove

    Evo mene opet s nalazom 😁😁
    Sto vi kazete? Ja mislim da po ovom definitivno idemo na izvantjelesnu…


    Babylove mislim da ce muza poslat na jos neke pretrage (urolosku obradu) da se vidi da li je moguce popraviti spermiogram, ja bi ti rado vise napisala, ali se ne razumim

    “Samo hrabro, samo hrabro, srce moje sanjivo.” 🤗💪🙏😇❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.