Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Drage moje… Od malena sam uvijek mislila da treba cekati idealne uvjete za stvaranje djeteta. Cekala sam da zavrsim fakultet, da se vjencamo moj muz i ja, cekala sam da se skrasimo, cekala sam da oboje imamo posao i tako unedogled. Uvijek je nesto nedostajalo… Nazalost… Trenutno smo oboje bez posla, ali zelja za djetetom je u nama sve veca i veca, a i godine nam prolaze. Odlucili smo se za dijete. Od iduceg mjeseca cemo intenzivno raditi na tome. Sto budemo mogli posuditi, posudit cemo, ostalo kupiti, pa makar uzimala iz vlastitih usta, samo da dijete ima. Iskreno, mislim da nece biti lako. Otkad znam za sebe, problemi s upalama mjehura, gljivicama i cistama zadnjih par godina. Navodno imam i policisticne jajnike :( Na zadnjem pregledu je sve bilo dobro osim jedne cistice, ali rekla je ginicka da nije problem. Nadam se da cemo uspjeti. Razveselila bi me vijest o trudnoci i obogatila me za jedan zivot. <3 <3 <3 MAYBE BABY :)

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Hello… Kitty držimo ti fige :) Javiš nam se, obavezno! :) 

    IldIJa mi smo uz tebe, tu nam piši.. I uspjet ćete, držimo vam mi fige! :) Javljaj nam simptome, i sve.. Lakše će nam biti skupa! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Angel28

    Angel28

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Drage sadašnje i buduće mame,pozdrav svima.čitam vaše probleme i strahove i pronalazim se u svemu tome.moj muž i ja radimo na tome da dobijemo bebicu već nekoliko mjeseci i ovaj mjesec sam mislila da nam je baš upalilo jer mi je M kasnila 5 dana (a inače je točna skoro pa u minutu)ali sam nažalost dobila prekjučer i tako mi upropastila sve maštarije i uzbuđenja  koje sam imala tih par dana. i tako opet ispočetka,iz mjeseca u mjesec
    bit će mi drago pratiti šta se kod vas zbiva i svima koje (ne)isčekuju M želim da ju nevide bar nekih 9 mj.  Pozz svima

  • Avatar Mamija

    Mamija

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Mi smo isto prvo cekali, dok ovo, dok ono…i sad vec 5 mjeseci radimo na bebici. Nikad nisam imala nikakvih gin problema, nisam pila kontracep., radila papu prosli mjesec, nalazi uredni, imala sam samo upale mjehura prije par god. 
    Pocela san prije 20-ak dana piti i folnu kiselinu…al ništa. Danas redovno opet došla M :-(
    Al valjda tako mora biti, nisam ni mislila da ce iz prve, to mi zvuci nestvarno… Nista, akcija i dalje :-)

  • Avatar Angel28

    Angel28

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    draga jopi_pp,evo citam tvoj post i vidim da je slična situacija kao i kod mene,kad sam bila kod gin. sve je u redu nikakvih problema dosad nisam imala,a kad smo napokon startali-ono ništa. sve se tješim pa reko nemože iz prve,al da neće ni iz četvrte,pete,e onda se malo zamisliš.. a ništa pred nama su nadolazeći dani pokušaja pa valjda se moramo dat u akciju. Drži se i sretno :-)

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Miss Miu, hvala. Nadam se da cemo uspjet. Krecemo s “radom” za koja dva i pol tjedna. ;) Zelim i tebi da ti se ostvari zelja i da nastavimo dopisivanje na odjeljku Trudnoca umjesto Zelim dijete :) i naravno ostalima, pijte folne kiseline, unosite dovoljno vitamina i idemo stvarati bebache hehe ;)

  • Avatar Mamija

    Mamija

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Angel28, ako je 28 broj tvojih god, onda smo jos slicnije ;-)
    Samo treba biti optimistican, sve do god, god i pol pokusavanja se smatra “normalno”. Znam vise ljudi kojima je trebalo dugo vremena, nego ovih “iz prve” sretnika.
    Svima zelim plusic sto prije :-)

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Angel28 pozdrav i tebi, draga! Ma, budi samo pozitivna i ne razmišlja o tome.. i mi smo par mj. prije trudnoće radili na bebi, i nikako nisam mogla ostati trudna.. sve dok nisam zaboravila na trudnoću, kad ono idući mjesec.. trudna! hehe :) I nama će biti drago.. biti uz tebe i uz sve ostale.. u ne iščekivanju te vještice. Pozz :) 

    JopI_pp hehe, samo se opusti.. i ne misli na to.. i odmah idući mjesec ćeš vidjeti rezultate.. iz svoga iskustva ti kažem.. kao što sam rekla i Angel28.. pokušaj se smiriti.. i zaboraviti na trudnoću.. normalno imajte spolne odnose.. bez obaveze.. :) I doći će to na svoje!! :) Sigurna sam!! 

    IIdIJa87 .. joj , i ja to tebi želim! Bila bi presretna.. :) Zaista! Ajmo … akcija! haha :) 

    Drage moje.. svima želim iskrenu sreću.. i dalje nam tu tipkajte.. :) Zajedno nam je lakše! :) I ne samo to.. brže će taj plusić ako se malo sve opustite.. 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Angel28

    Angel28

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Hvala na podršci Miss_Miu, istina je lakše je nekako ovako kad to međusobno podjelimo:)
    I ja želim svima skorašnji plusić i čujemo se..:)

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Miss Miu tako mi je drago vidjeti te kako pises sa optimizmom idem na ovu stranu samo radi tebe i iskreno se nadam da cemo se za dva tjedna dopisivat na drugoj temi i da cemo skupa brojat trudnicke dane,veselim se tvom plusu kao da je moj jer nekako se sjetim sebe u tvojim rjecima,kad ides kod ginekologa ja idem 5.3,i jedva cekam sva sam nestrpljiva i panicna imam neka probadanja i pritisak dole tako da sam vec sama sebi pojela psihu valjda se siri maternica joj luda sam vec,jutros sam vadila krv za davnov sindrom i sad valja i to cekat deset dana,moj muz mi je rekao da nastavim li ovako da ce i on poludit sa mnom te da ce mi ic kupit ultrazvuk ha ha ha,lako se njemu zafrkavat ali on nezna sta prolazim ja vecina njih ce mozda i mislit kao i moj muz ali sve sto sam vec prosla ne zelim opet Miss Miu nadam se da se slazes samnom,malo sam oduljila he he.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.