Trudnički tečaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 238

    Prijavi adminu

    CURKE IZ PULE - ako moze koja info? kad ste isle i gdje? hvalaaaaa

  • Deleted user

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    žene,imam pitanje u vezi trudničkog tečaja..ovako..dečko i ja bi htjeli da bude samnom tijekom poroda.al naime,problem nam je s tečajem jer on radi u njemačkoj i nije u mogućnosti prisustvovati tečaju..a kod nas nema vise mjesta za upise na tečaj..ali je on prije polozio tečaj sa svojom bivšom suprugom i bio je na njenom porodu.pa me zanima dal se ta njegova potvrda od prije prizna i za moj porod?pošto nemoze na tečaj…. i dal se može tečaj obaviti u nekom drugom gradu (npr. Varaždin) a roditi u Kc?dal vrijedi onda ta potvrda u našoj bolnici? hvala :)

  • Dustyy

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Ja sam bila na tečaju u Vinogradskoj sad u 6. mjesecu zajedno s partnerom. Trebate se ranije prijaviti na šalteru ginekologije (prizemlje zgrade gdje je i rodilište) i odmah uplatiti 300 kn. Zadnji dan tečaja smo dobili potvrde u koje smo sami napisali svoja imena (ak nečiji partner ne može prisustvovati tečaju, a želi biti na porodu, eto kako se možete ‘snaći’ jer nitko nije provjeravao tko je bio prisutan, a tko nije). Tečaj je trajao od ponedjeljka do petka, od 18 do 19-20 h. Ako neki od tih 5 dana ne možete doći, nije problem (osim zadnjeg dana kad se dobivaju potvrde). Tečaj se održava u multimedijalnom centru, koji se nalazi kod rampe za aute. Prvi dan nam je bila ginekologinja i opisivala tijek poroda, drugi ansteziologinja i opisivala epiduralnu te vrste anestezije za carski rez, treći dan fizioterapeutkinja koja je opisivala položaje za vrijeme trudova i disanje, četvrti dan sestra na neonatologiji koja nam je opisala praktične stvari - dojenje i sl., a zadnji dan primanja koja nas je provela rodilištem. Svi su se činili stručnima. Bilo mi je malo previše teorije, a malo premalo praktičnih savjeta. Malo su skeptični prema planovima poroda - kažu da rodilje ništa ne žele, a na kraju sve uzmu :D (drip, epi, prokidanje vodenjaka…). Samo rodilište ima skromnije prostorne uvjete (npr. u jako malim sobama 4 rodilje) i često je gužva, ali su neke primalje zaista divne i tople, tako da većina rodilja ima jako pozitivna iskustva s poroda… Pozitivna vijest je da imaju dvije sobe s vlastitom kupaonicom za dvije rodilje i trenutno rade još takve dvije sobe. Rodilište ima jedan apartman za 375 kn dnevno, ali jako ga je teško dobiti te je gotovo uvijek zauzet (ako imate sreću da ga dobijete, posjete vam mogu dolaziti bilo kad, inače samo od 16 do 17 h).

  • Avatar Lunah

    Lunah

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa, 
    Zna li netko raspored odrzavanja besplatnih trudnickih tecajeva u srpnju u Sesvetama ili Dubravi? 

    [lilypie.com]

  • marijetaa

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Cure, jel itko bio na tečaju za trudnice Opušteno rađanje?? Kakva su vam iskustva i priznaju li njihovu potvrdu u Petrovoj??

  • Avatar božepetra

    božepetra

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Treba li za Petrovu neka posebna potvrda ili možemo na tečaj u bilo koji DZ?

    facebook.com/mamaimak/

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Petrova priznaje tecaj iz bilo kojeg doma zdravlja.
    Za tecaj Opusteno radanje ne znam, al mislim da bi moglo proc i to..

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Malo dizem temu.
    Rodila sam prije 5 godina na Sv.Duhu i imam potvrdu sa tecaja (DZ Zapresic) za sebe i oca djeteta da moze prisustvovati na porodu, pa me zanima da li meni ta potvrda jos uvijek vrijedi? 🤔 Sjecam se da nas na kraju nisu ni pitali, iako sam je imala sa sobom.. On je inace stranac pa nije ni bio na tom tecaju samnom, al sam eto potvrdu svejedno dobila i nije bilo nikakvih problema. Zanima me da li se ista promjenilo na Sv.Duhu sto se toga tice, jesu malo postrozili to ili je i dalje isto?

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Evo saznala! Nazvala ovaj broj na linku: https://www.kbsd.hr/Ginekologija-interdisciplinarni-tecaj-za-trudnicu [kbsd.hr] VRIJEDI SVE od prije! Ne treba novi tecaj ni nova potvrda. 

    Be the change you wish to see in the world..


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.