Trudnoca nakon letz konizacije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Engy, jel vec bila konizacija? Ako trebas kakve odgovore, slobodno pitaj. I samo hrabro. Ja sam se vise bojala prije nego poslije. Onaj strah u iscekivanju operacije i strepnja da sve prode dobro su mi bili najstresniji i zato je super da ti daju tabletu za spavanje i za smirenje jer je moj mozak radio sto na sat. Nakon zahvata sam bila super. Opustena i sretna da je zavrsilo. Javi kako si i sretno! 💕

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Engy, jel vec bila konizacija? Ako trebas kakve odgovore, slobodno pitaj. I samo hrabro. Ja sam se vise bojala prije nego poslije. Onaj strah u iscekivanju operacije i strepnja da sve prode dobro su mi bili najstresniji i zato je super da ti daju tabletu za spavanje i za smirenje jer je moj mozak radio sto na sat. Nakon zahvata sam bila super. Opustena i sretna da je zavrsilo. Javi kako si i sretno! 💕

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Babycoming, hvala na podršci. I tebi puno sreće s bebicom :)

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Sonjiko ,hvala ti puno. Konizacija ce bit u srijedu ujutro. Za sada me nije srah,to ce mene tek kad dodjem u bolnicu uhvatit.Javit cu se svakako poslije konizacije.

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Sve ce biti dobro. To treba obaviti i to je zapravo najbrzi nacin da se dode do bebice. Kad sam saznala da mi je phd nalaz nakon konizacije bio dobar bila sam sretna, ali moram priznati i da sam plakala istovremeno jer me vijest da mogu planirati zacece tek za sest mjeseci rastuzila. Kasnije sam shvatila da je to zapravo bio i najbrzi put do bebice. Sad samo zen, polako i bez stresa (mos mislit 😲)… 😀😀😀

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala ti na pozitivi.,to je najbolji nacin za sve prebrodit.Najbitnije je da ti je phd nalaz dobar, sad malo strpljenja i sve ce doci na svoje.Ipak me cudi da su ti rekli sest mjeseci cekat,meni je doktor reka ako sve bude dobro ,tri mjeseca .

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Možda vrijeme do začeća ovisi o veličini odstranjenog tkiva. Ne znam. A dobro, sad koji mjesec sim-tam. javi kako je prošla operacija i kako si ti

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Evo da se javim, operacija dobro prosla. Odmah tri sata nakon operacije su me pustili kuci i preporucili lezanje par dana.Jos moram cekat na nalaz , otprilike dva tjedna se ceka .Lagano krvarenje imam,ali bas malo.I jos sam jednom pitala za trudnocu ,i ovdje mi je receno isto,ako bude nalaz dobar ,ceka se tri mjeseca. To vrijedi za svaku zenu,jer kako kazu, grlicu maternice treba maksimalno 6 tjedana da se oporavi,tako da se vec tri mjeseca nakon operacije moze krenut.I jos su rekli da se cetiri tjedna ne smijem kupat u kadi,nego samo tusiranje.Eto to bi bilo to ukratko

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Vec peti dan od konizacije a lagano krvarim jos uvik.Nemam pojma je li to u redu .Sonjiko ,jesi ti krvarila ?

  • Avatar Sonjiko

    Sonjiko

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Engy, da krvarila nekih 15-ak dana, uključujući i menstruaciju koja je bila oblinija nego inače.
    Bolovi su se isto tako s vremenom smanjivali. Isprva nisam uopće sjedila ili minimalno. Tuširala sam se i nisam se kupala. Meni je jučer bilo mjesec dana od operacije, i tek sam prosli tjedan krenula s laganim šetnjama po šumi. Inače sam se zadžavala doma i odmarala. Važno je ne naprezati se. Kad sam bila na pregledu, pitala sam mogu li na plivanje na bazen, a doktor mi je rekao daa pričem još mjesec dana.
    I rekao je da se javim krajem 10.mjeseca (to je onda pola godine od operacije) i da raniije nije potrebno uzimati papu, jer potpun oporavak traje 6 mjeseci.

    Kak se osjećaš sad Engy? <3

    “Making the decision to have a child—it's momentous. It is to decide forever to have your heart go walking outside your body.”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.