Zadarsko rodilište - iskustva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PlavaBorovnica

    PlavaBorovnica

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Pozdrav, ima li koje novije iskustvo iz zd rodilišta? Novije i pozitivno iskustvo 😊 Rado bih da se netko javi, termin mi je za 2 tjedna ako se nešto i prije ne pokrene. 

    [lilypie.com]

  • svibanjka15

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lijepo bi bilo da se neko “friski” javi… Ja sam rodila u Zadru prije, uskoro, 4 godine, a sad mi je termin 25.10. 
    Tada je bilo sve ok, svi su bili korektni, kako u radaoni tako i na odjelu za bebe. Svakako pozitivno iskustvo.
    @PlavaBorovnica- jesi mozda rodila? 

  • jgolub102

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Evo da vam prenesem jedno novije iskustvo iz Zadarskog rodilišta. Nažalost, nisam bila te sreće da mogu reći da je porod bio divan i krasan, a sve zbog bahate i bezobrazne starije medicinske sestre koja je vrlo vjerojatno frustrirana zbog stanja u zdravstvu, i niti se ne trudi to sakriti od pacijenata. Odnos prema rodilji i ljudska empatija na 0-oj razini, sramota da se ta spodoba uopće može zvati medicinskom sestrom, a pogotovo babicom. Žao mi je što nisam pitala kako se zove, jer mi je eto, uz gorak okus u ustima kad se sjetim poroda ostavila trajnu uspomenu-kad mi je stavljala kanilu u ruku pogodila je direktno u živac, ruka me i danas boli ko prvog dana, mada su prošla 4 mjeseca od poroda. Sestre u rodilištu ( tamo gdje sam ležala s bebom) su anđeli. 

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Ja sqn radala tri put u zd rodilistu i samo rijeci hvale..od radaone do odjela na babinjacama..zadnji porod tezak 12 sati radala ali svaka pohvala od doktora babica sestara..prosla san muke zaista radala na drp nikako se otvorit 12 sati bolova beba visoko nikako izac na kraju…ali sve ih mogu pohvalit i zaista niti jednu zamjerku nemam…za mene Zd rodiliste je profesionalno i na nivou…zao mi je zbog Vas koje niste imale isti dojam i sto vam je iskustvo negativno…ja samo rijeci hvale imam…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Bibi1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok!
    Prva mi je trudnoća i zanima me ima li netko novijih iskustava sa zadarskim rodilištem? Zanima me opcija porođaja na stolčiću i kako reagiraju na tu želju u Zadru. Bit ću sretna s bilo kakvom informacijom jer ne mogu naći gotovo ništa na tu temu. Hvala :) 

  • lykkelahavas

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bibi1

    Bok!
    Prva mi je trudnoća i zanima me ima li netko novijih iskustava sa zadarskim rodilištem? Zanima me opcija porođaja na stolčiću i kako reagiraju na tu želju u Zadru. Bit ću sretna s bilo kakvom informacijom jer ne mogu naći gotovo ništa na tu temu. Hvala :)


    hej, jesi rodila u međuvremenu? 😄 trebala bi meni koja informacija ☺

  • Bibi1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    lykkelahavas

    Bibi1

    Bok!
    Prva mi je trudnoća i zanima me ima li netko novijih iskustava sa zadarskim rodilištem? Zanima me opcija porođaja na stolčiću i kako reagiraju na tu želju u Zadru. Bit ću sretna s bilo kakvom informacijom jer ne mogu naći gotovo ništa na tu temu. Hvala :)

    hej, jesi rodila u međuvremenu? 😄 trebala bi meni koja informacija ☺


    Hej, nisam jos, 32. tjedan sad, jos uvijek se nadam nečijem odgovoru i iskustvu 😊

  • lykkelahavas

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bibi1

    lykkelahavas

    Bibi1

    Bok!
    Prva mi je trudnoća i zanima me ima li netko novijih iskustava sa zadarskim rodilištem? Zanima me opcija porođaja na stolčiću i kako reagiraju na tu želju u Zadru. Bit ću sretna s bilo kakvom informacijom jer ne mogu naći gotovo ništa na tu temu. Hvala :)

    hej, jesi rodila u međuvremenu? 😄 trebala bi meni koja informacija ☺

    Hej, nisam jos, 32. tjedan sad, jos uvijek se nadam nečijem odgovoru i iskustvu 😊

    mogu ti se javiti nekako ili ti meni, pa da vidimo koja prva rodi nek dijeli iskustva 🤣 
    šalim se :)
    već me malo hvata trta pa da si olakšamo kroz priču 😁

  • Mama2023

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    luce996

    Ima li tko iskustva iz zadarskog rodilišta i je li ih voljan podijeliti kako bi mi sto odbrojavamo znali što nas čeka :)?


    Book! Evo friski komentar! 
    Rodila sam nedavno i nemam niiista lose za reci.Cula sam svasta i isla u strahu,cak i odgadala odlazak u bolnicu koliko god sam mogla,a curila mi je plodna voda😅 
    Po dolasku me pregledao dr.Marko Dragic.Predivan doktor,njezan i razuman (on me i porodio).Epiduralna mi je ponudena sama U POPODNEVNIM SATIMA (prvorotkinja/velika beba).Isla sam odmah u box,bez dripa,otvarala sam se brzo.Babice su me ohrabrivale i mazile po nogama🥹 Sve je proslo savrseno i nisam mogla ni zamisliti da ce mi biti tako ljepo iskustvo! I naravno muz je bio samnom cijelo vrijeme i nakon poroda sat vremena.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.