Žene pomoraca i muževa koji su na terenu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • knskk

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Ja sam sama s troje djecice .Muz mi je otisao na teren u najgorem trenutku (neznam dali postoji dobar), dok sam bila u bolnici s trecim bebacem.Isplakala sam se tamo jer sam znala da za to nema vremena kad dodem kuci.sva sreca sto ja stvarno imam pomoc I od njegovih I moji I sestra.inace neznam kako bi.ali nije ni muzicu lako.on je vidio bebaca u bolnici I otisao u nepoznato (Afrika) na 3 mjeseca

  • knskk

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Nije laka odluka da se razdvojite, ali kad se nema izbora pokusas se prilagoditi situaciji I izvuci najbolje sto se moze.Tesko je, usamljena sam, a najgore mi je sto mi nema tko preuzeti kad sam ljuta, zivcana I nervozna.a mene je muz navikao da sve radi oko djece jednako.i njemu to jako fali

  • knskk

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Djeci je isto tesko.Najstarija (5, 5)je tatina cura I uvijek bila posebno vezana za njega.Sin (3, 5) pravi decko nema mira ni sekunde I bas trazi muske igre.a ovaj bebac (9.mj) jadnicak mali upoznaje tatu svaki put ponovo.a tata nas propusta najljepse I jako vazne trenutke u njihovim zivotima.Tuzno.To nam je za sada tako ali valjda ce kratko trajati.

  • knskk

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    I ja sam se bas raspisala, ali stvarno je lakse kad  znas da ima jos takvih obitelji koji moraju biti razdvojeni zbog posla.lakse mi je kad se izjadam a kad netko razumije

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Drage moje, evo mi odbrojavamo par dana do 14.8. kad nam tatica stize kuci… Malecki je vec jako nestrpljiv, stalno spominje tatu, svaki dan bi ga 10 puta zvao na Viber ili Skype…. Tako da… jos malo i sve ce biti lakse, pa makar samo na 2.5 mj, jer meni je ionako iz dana u dan sve teze… trbuh raste, termin se priblizava, mali trazi sve vise paznje, od jednom ne zeli ni hodati pa bi se stalno nosio… a da ne pricam kad dodjemo do stepenica u zgradi, a mi na 3. katu… Rekla sam ako se ne porodim na tim stepenicama, bit ce dobro…Stvarcice za bebu se laganini pripremaju… samo se nadam da beba nece opet “kasnit” ko prvi malisan… Od dijagnoza prijevremenog poroda, na kraju ga rodila sa 41+6… i da, ostaje nam mjesec i pol da napokon odaberemo ime… he he he iako mi se cini da musko imamo jer ga je junior odabrao i uvjerio pola grada da nosim decka a u biti mi stvarno ne znamo sto cekamo… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Hubertica joj znam taj filing, kad je dolazek tako blizu! A dani se vuku… Jos malo i muzek je s vama!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • lovely2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    pozz
    moj muz je prije plovio mjesecima a sada je mjesec na platformi a mjesec doma..mama sam palcica rodenog u 30tj.dozivjeli smo niz komplikacija i problema s malim.jako mi je tesko kada nije tu ali najvecu podrsku mogu pripisati mojoj falimiji bez njih neznam sto bi..kada muza nema mali i ja uhvatimo nas ritam a kada muz dode onda zahtijeva da mu se prilagodimo i to me jako nervira..redovito se posvadamo kada on dode kuci, :( da li koja od vas ima takav problem??? :(

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Lovely jako mi je zao sto je situacija takva. Mislim da nije ok, da ti je suprug takav. Bilo bi vam svima lakse da se drzite ritma koji imate, koji ste vi ustalili. Ne znam sto bih ti savjetovala, jer pretpostavljam da si razgovarati o zome vec pokusala. Ali nazalost jedino razgovorom to mozete rijestiti.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Draga Lovely, kod nas isto, svaki puta kad muz stigne kuci prvo se dobro zakacimo… a valjda mora biti tako dok se opet sve ne poslozi… On u nekom svom ritmu sa broda, ja i mali u svom i dok se to nekako ne poslozi i dok se ne nađemo na istoj valnoj duljini samo deri jedan po drugom… Nekako sam si to uzela sad vec pod normalno… a sto je najgore tako je i par dana pred suprugov odlazak… on postaje nervozan zbog odlaska pa ga sve pocinje smetat i svi su mu sve krivi i opet svađa… Mislim kuzim ga s jedne strane a s druge sta nam to treba… i ono sto znam, događa se vecini nas koji zivimo takvim zivotom tzv. bijelih “udovica”…

  • Avatar Hubertica

    Hubertica

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Lovely jako mi je zao sto je situacija takva. Mislim da nije ok, da ti je suprug takav. Bilo bi vam svima lakse da se drzite ritma koji imate, koji ste vi ustalili. Ne znam sto bih ti savjetovala, jer pretpostavljam da si razgovarati o zome vec pokusala. Ali nazalost jedino razgovorom to mozete rijestiti.

    Joj draga a da tek znas kako mi zadnji dani sporo prolaze… katastrofa ali necu se zaliti :), samo cu se slatko nasmijati 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.