Zimske bebe 2016./2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Drage klokanice,
    Znam da zima kalendarski pocinje 21.12 i da ce meni termin bit malo prije toga, ako sve bude u redu!
    Ukljucila sam se u jesenske bebe a tamo su sve cure 10+ tjedana, a moja zelja je da nas ima malo više početnica.
    Ja sam zapravo tek ugledala pozitivan test i sad sam na cekanju do vremena za prvi pregled pa cu tocno znati na cemu sam, tj. Koji tjedan, kad je termin i slicno.
    Trudili smo se 10 ciklusa i evo 10 ciklus je bio dobitan.
    Imam 26godina a bebica bi trebala stic u 27oj godinici :)
    Sve vas s nestrpljenjem ocekujem!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Majicka86

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Majo evo mene  
    Meni je po mom izracunu termin 20.12. Vidit ćemo šta će gin. reci na prvom pregledu.  Vidila sam da si tamo napisala za iscjedak… I ja sam prekjučer imala isti identično, kad sam pričala s gin. rekla mi je ništa se ne brini to je sve normalno. Tako da i tebi želim isto, samo pozitivne misli. 

  • MayaLena

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Pridruzujem vam se 😊 1.4 sam ugledala svoj plusic. Sutra mi je 6 tjedan 😊 termin bi trebao po mom izracunu biti oko 9.12.

  • mihaela1507

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Evo i meneee ! Danas saznala :))

    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hejj curee :) Nije me bilo par dana. Nisam stigla! Dobrodosle :)
    Eee majicka onda smo blizu :) meni bi trebao bit oko 18.12…al vidit cemo na pregledu.
    Nego jos se nisam narucila, volila bi otic kad srce bude 100%kucalo i sve se bude moglo vidit znaci nekih tjedan dva.

    Kako se vi osjecate? Imate li kakvih simptoma?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Iwy25

    Iwy25

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Pozdrav trudnice.
    Ja sam imala stimulirani ivf 11.3. 2 blastice,i oba ploda su se primila,prosli tjedan su kucala oba srceka,a ovaj tjedan samo jedno.

    Bebica nije bila dosta jaka,nije se pravilno razvijala,ali ostala nam je jedna,snazna,i samo neka raste.

    Inace ja bi trebala bit u 5 tjednu,ali.mi je ginicka izracunala da sam u 7 tjednu(neznam na koju logiku)
    Ugl. termin mi je 3.12

    Dobila hrpu pretraga,jeste vi vec pocele sa vadenjem krvi,urina?

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Iwy Čestitam! Samo neka se sve nastavi kako treba. Je tuzno cuti za drugu bebicu i srceko, al kao sto kazes jedno srce i dalje kuca i za njega se boris i radujes mu se.
    Ja bi isto trebala bit u 5tj gledajuc na zadnju M, ali je od zaceca 3tj. Zato mislim da ti dr. Racuna 7tj a 5 je od zaceca.
    Nisam jos bila na prvom pregledu cekam da sve bude cvrsto i jasno pa kad me pogleda da se sve jasno vidi. A neko pravilo kod moje gin. Je da te odmah nakon pregleda posalje na vađenje krvi i urina.
    Jos sam otisla raditi na otok pa kad mislim na pregled moram malo vise izorganizirat sve. 
    Osjecam se dobro pa nema ni panike!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Majicka86

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure!! Lipo je vidit da se polako povećava brojka nas u zimskim.  kako ste mi? Ja odlično, simptoma nikakvih, osim šta su mi sisice narasle hahahah… Više sam imala simptoma prije nego sam ugledala plusic nego sada… Na pregled još nisam bila, tek me ginekologica naručila za 2.5., malo sam napeta radi toga, dani sporo prolaze. Jedva čekam da to obavim i samo se nadam da će sve bit u redu.

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Hej Majicka…ja isto nemam gotovo nikakvih simptoma…tu i tamo žicne po jajniku i to je to. Jos nisam zvala gin. Jer znam da ce me narucit tek nakon 2tj kasnjenja. Tako da namjeravam ovaj tjedan zovnit i dogovorit pregled a i na poslu moram sredit slobodan dan.
    I ja sam happy sto nas ima vise :)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • MayaLena

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Hey cure.. zelim vam svima skolsku trudnocu 😊 znaci bit ce puno strijelaca ili pak jaraca 😊 ja nemam nikakvih simptoma bas. Na prvom pregledu sam bila u 5. Tjednu i bilo je sve ok, vidila se samo gestacijska i plod u njoj. Tako da mi je rekla da dodjem ponovno za 2 tjedna i da bismo tada vec trebali vise vidit.. to je sad iduci petak i jedva cekam. 😊 tako da je nekad mozda bolje doci u 7 tjednu (racunajuc od prvog dana zadnje menstruacije), ali ja sam kod privatnice i oni te odmah narucuju..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.