Zimske bebe 2024/2025 ❄️☃️🎄🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • franka007

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    bebolinka

    Btw ja sam fulll umorna stalno ali grudi npr nistaa


    Ja sam bila bas jako umorna prošli tjedan pa sam počela piti Novalac prenatalne nakon pozitivnog testa, i sad sam ok, nema vise jakog umora…ne znam je li do njih ili se umor smanjio sam od sebe 🤷🏻‍♀️

    [tickerfactory.com]

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 
    Evo i mene. Dobila plusić prekjučer, danas sam 4+0 po mom izračunu. Već imam jednu djevojčicu koja će uskoro postati velika seka 😊
    Od simptoma za sada imam malo uvećane i bolnije grudi, konstantno trčanje na wc i simptom koji nisam mogla fulati - nadutost. Toliko sam naduta da izgledam kao da sam dobro prešla polovicu trudnoće. 
    Simptomi su počeli dan kad sam napravila test, zbog svega toga sam posumnjala da se nešto događa

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 881

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    Pozdrav svima,
    Evo i mene. Dobila plusić prekjučer, danas sam 4+0 po mom izračunu. Već imam jednu djevojčicu koja će uskoro postati velika seka 😊
    Od simptoma za sada imam malo uvećane i bolnije grudi, konstantno trčanje na wc i simptom koji nisam mogla fulati - nadutost. Toliko sam naduta da izgledam kao da sam dobro prešla polovicu trudnoće.
    Simptomi su počeli dan kad sam napravila test, zbog svega toga sam posumnjala da se nešto događa


    Čestitammm 🥰
    Ja imam cikluse između 33-35 dana tako da prema kalkulatoru sam  5+2 😀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar šareni_oblak

    šareni_oblak

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    bebolinka

    šareni_oblak

    Pozdrav svima,
    Evo i mene. Dobila plusić prekjučer, danas sam 4+0 po mom izračunu. Već imam jednu djevojčicu koja će uskoro postati velika seka 😊
    Od simptoma za sada imam malo uvećane i bolnije grudi, konstantno trčanje na wc i simptom koji nisam mogla fulati - nadutost. Toliko sam naduta da izgledam kao da sam dobro prešla polovicu trudnoće.
    Simptomi su počeli dan kad sam napravila test, zbog svega toga sam posumnjala da se nešto događa

    Čestitammm 🥰
    Ja imam cikluse između 33-35 dana tako da prema kalkulatoru sam 5+2 😀


    Hvala 🥰
    Meni su ciklusi 25-27 dana, tako da sam saznala dosta rano 

    [tickerfactory.com]

  • Bebika

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    šareni_oblak

    Pozdrav svima,
    Evo i mene. Dobila plusić prekjučer, danas sam 4+0 po mom izračunu. Već imam jednu djevojčicu koja će uskoro postati velika seka 😊
    Od simptoma za sada imam malo uvećane i bolnije grudi, konstantno trčanje na wc i simptom koji nisam mogla fulati - nadutost. Toliko sam naduta da izgledam kao da sam dobro prešla polovicu trudnoće.
    Simptomi su počeli dan kad sam napravila test, zbog svega toga sam posumnjala da se nešto događa


    Čestitam 🥰🥰🥰 sve nas je više 🍀 

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure 🤗 
    Pridružujem se i ja. Prema računici sam danas 5+0. Nisam se još naručila za pregled 🙈
    Iako mi je ovo druga trudnoća, nekako me svega strah. Čini mi se više nego prvi put 😊

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

  • Bebika

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Tratinčica12

    Pozdrav, cure 🤗
    Pridružujem se i ja. Prema računici sam danas 5+0. Nisam se još naručila za pregled 🙈
    Iako mi je ovo druga trudnoća, nekako me svega strah. Čini mi se više nego prvi put 😊


    Čestitke 🥰🐣 

  • Avatar Tratinčica12

    Tratinčica12

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Bebika

    Tratinčica12

    Pozdrav, cure 🤗
    Pridružujem se i ja. Prema računici sam danas 5+0. Nisam se još naručila za pregled 🙈
    Iako mi je ovo druga trudnoća, nekako me svega strah. Čini mi se više nego prvi put 😊

    Čestitke 🥰🐣


    Hvala 🌸🩷
    I vama svima! Da sve prođe kako treba 🤍

    Dječak M 💙
    Hvala Ti što sam stvoren tako čudesno, što su djela Tvoja predivna! 💛

    [tickerfactory.com]

  • Avatar bebolinka

    bebolinka

    Broj poruka: 881

    Prijavi adminu

    Tratinčica12

    Pozdrav, cure 🤗
    Pridružujem se i ja. Prema računici sam danas 5+0. Nisam se još naručila za pregled 🙈
    Iako mi je ovo druga trudnoća, nekako me svega strah. Čini mi se više nego prvi put 😊


    Dobrodošlaaa🌸
    I meneee istooo🫠 neznam kako cu dočekati 23.4

    [tickerfactory.com]

  • Ro97

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav, cure. 

    Cestitam na Vasim bebicama, zelim Vam urednu trudnocu i da sve prode kako treba 🥰

    Ja sam se danas testirala s digitalcem i pokazao je pozitivan te da sam 2-3 tjedna trudna sto bi bilo da sam danas 4+0 od prvog dana zadnje menstruacije. S obzirom da je tek sutra dan kad bih trebala dobiti menstruaciju, jel normalno da tu i tamo imam na par sekundi grcice koji podsjecaju na menstrualne i isto tako zelenkasti iscjedak koji nema neugodan miris niti pece ni nista? U ponedjeljak se svakako javljam svom ginicu 🤗 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.