Knjiga Duhovni pristup rađanju

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • irubinjo

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, 

    već neko vrijeme pokušavam naći ovu knjigu ali za sada nisam imala sreće. Da li ima netko ljubazan tko je ima da je voljan prodati je ili posuditi za kopiranje? Može i elektroničko izdanje… Jako bi je htjela pročitati jer sam čula da je mnogim zenama pomogla u pripremi za porod. 

    Hvala

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ja sam je nedavno pročitala po drugi puta, a posudila sam od jedne prijateljice. Također sam je predala prijateljici koja će biti samnom na porodu, tako da se pripremi. Knjgica je ok i baš mi je dobro objasnila mehanizam straha od bola koji uvelike može otežati porod. Vidim da je ima u Verbumu za 45 kn.

  • irubinjo

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hvala na sugestiji ali sam ih već zvala i rekli su da je rasprodana :( Nista, mislim da ću morati bez nje…

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Si probala vidjeti po knjižnicama jel ima za posuditi?

  • irubinjo

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Jesam, u katalogu knjižnica Grada Zagreba je nemaju… Stavila sam i oglas u oglasnik pa se možda netko javi….
    Hvala na pomoći u svakom,slučaju :)

  • milamil

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozz, evo bila bih jako zahvalna da mi pošaljete knjigu na  milena.busovaca@gmail.com ;)

  • bebonija

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Bok svima!
    Ja sam se, evo tek pridružila forumu. Već neko vrijeme tragam za knjigom pa bih voljela to elektronsko izdanje od nekoga. Kako do njega? Thanks! :-)

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    pozdrav!
    moze i meni knjiga na dzgrablic@yahoo.com

    hvala!

  • orhideja84

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav, 
    mozete li meni proslijediti na email 1601ire@gmail.com.
    Unaprijed hvala

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Ako mozete i meni proslijediti na  teav1@windowslive.com
    Hvala puno unaprjed 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.