Lažno negativan test?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima 
    Već nekoliko mjeseci pokušavam začeti, mjesečnica uredna, sada kasni 4 dana i napravila test, ali negativan je  
    malo sam googlala i naišla na forum gdje su pisali o lažno negativnim testovima ali to su stari postovi (7-8godina), mislim da su danas ipak ti testovi pouzdaniji pa me zanima ima li tko takvog iskustva. Inače klasičnih simptoma trudnoće nemam.. A bolovi su prisutni cijelo vrijeme kao da ću svaki čas dobiti

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Igorovabebica

    Igorovabebica

    Broj poruka: 765

    Prijavi adminu

    Draga moja, ja sam radila test prvi put i ispao je lažan, a četiri dana poslije je ispao pozitivan i trudna sam. Ne mora značiti da nisi trudna, nego ti je razina BHCG-a manja od 25 mm/UL, a testovi otkrivaju tek od te razine. Probaj ga na napraviti u srijedu, držim fige da vještica ne dođe i da nam dobiješ plusić! 

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Ti testovi ne valjaju ništa. Moj savjet ti je da odeš u najbliži dom zdravlja, popiškiš se u čašu i daš 30kn, nakon par sati imaš točan nalaz. 
    Ja sam dva puta radila test iz ljekarne. Prvi put dva tjedna nakon ovulacije, pa opet nakon par dana poslje toga. Oba dva su bila negativna. Već sam bila luda i otišla u DZ gdje su mi potvrdili trudnoću. Između ostalog, kasnila mi je menst. pa sam znala da testovi ne štimaju. Držim fige da ostaneš trudna :)

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu


    Znači ipak se događa,  još nije gotovo :)
    Baš ste me oraspoložile! Hvala :)
    Sutra ujutro idem u dom zdravlja

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Sjećam se kad sam isto kao i ti bila u iščekivanju. Baš smo radili na bebi i bila sam 90% sigurna da sam trudna, a kad ono negativan test i to dva puta. Svaki dan sam očekivala da ću dobiti meng. a kad ono ništa. Došlo mi je da odem u ljekarnu i lijepo ih našpotam, šta prodaju te testove kad ne valja.  Još ih je nahvalila kako očitavaju i najmanju količinu BHCG-a.

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Uzalud sve nade.. procurila
    :(

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Eej glavu gore  
    Neće trajati duže od par dana, pa se ti i dragi opet bacite na posao. Računaj si da je ovulacija 14 dana od danas. I par dana prije ovulacije lijepo na godišnji i tarapana 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Ma ne kužim,  kod oboje sve ok, i inače naganjam ga cijeli mjesec hehe A još i imam nekakvu aplikaciju na mobu koja mi kak ti sve izračunava. Sad sam mu najavila; nema odmora dok traje obnova.. nek se dobro pripremi 

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    Sad si me podsjetila! I ja sam si skinula aplikaciju kad sam počela razmišljati o trudnoći. Zove se jednostavno “moj kalendar” onako ti je rozi dnevnik sa cvjetićem ikonica kad ju tražiš u marketu. I po njoj sam pratila kad mi je ovulacija i ostala trudna od prve. Stvarno sam se začudila da je tako točna. Prije toga sam isprobala tonu aplikacija i sve su mi bile užasno komplicirane. 
    Ja sam čitala da je najbitnije da se opustite, nemoj uopće razmišljati kao - idemo sad obavit posao jer hoću ostati trudna. To stvara pritisak i seks je bzvz. Još jedan savjet, bar sam ja tako napravila. Nakon odnosa noge i zdjelicu u zraku drži, glavno da je u povišenom položaju u odnosu na gornji dio tijela. Eto, valjda će ti nešto od toga pomoći. 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar visnjass

    visnjass

    Broj poruka: 512

    Prijavi adminu

    Da, taj kalendar i ja imam i stvarno se drugi mogu sakriti jer ih na kraju krajeva uopće nisam ni služila :) i sve sam ih obrisala osim tog A kaj se tiče nogu u zrak to mi je rekao i dragi A ja odmah u kupaonu  
    Da, probat ću se opustiti A ne; ajmo sad to ‘obavit’ 
    Istina, pritisak i nema baš nekog gušta

    https://lb1f.lilypie.com/9YJKp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.