Implantacijsko krvarenje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    hej cure pozrav svima!ja sam nova i nadam se da vas ima koje cete mi pomoci sa svojim odgovorima,iskustvima ili misljenjima ma sta god…naime sitacija je slijedeca i to me uzasno muci..ovako…mengu sam trbala dobiti 27.10 no kasnila je dva dana ako je to uopce i bila prava menga…jer 29.10.sadm dobila nek ful cudno krvarenje koje nije uopce bilo kao menga koje sam uvijek imala do sada…krvarenje je bilo prilicno oskudno a nakon 3 dana sam dobila smedi iscjedak i to je to..radila sam test na trudnocu prije par dana i egativan je nazalost a zadnji odnos sa muzem sam imala 26.10 pa eto sad vise niti sama ne znam dali postoji mogucnost da sam ipak trudna ili ne?ima li netko slicno iskustvo?ja sam uzasno zbunjena.curke pliz odgovorite mi nesto i sorry na ovak duzem postu…al sta cu kad me to muci.pozz svima

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    uuu1545


    hej cure pozrav svima!ja sam nova i nadam se da vas ima koje cete mi pomoci sa svojim odgovorima,iskustvima ili misljenjima ma sta god…naime sitacija je slijedeca i to me uzasno muci..ovako…mengu sam trbala dobiti 27.10 no kasnila je dva dana ako je to uopce i bila prava menga…jer 29.10.sadm dobila nek ful cudno krvarenje koje nije uopce bilo kao menga koje sam uvijek imala do sada…krvarenje je bilo prilicno oskudno a nakon 3 dana sam dobila smedi iscjedak i to je to..radila sam test na trudnocu prije par dana i egativan je nazalost a zadnji odnos sa muzem sam imala 26.10 pa eto sad vise niti sama ne znam dali postoji mogucnost da sam ipak trudna ili ne?ima li netko slicno iskustvo?ja sam uzasno zbunjena.curke pliz odgovorite mi nesto i sorry na ovak duzem postu…al sta cu kad me to muci.pozz svima

    dobro došla, sigurna sam da ćeš ovdje naći odgovore na sva pitanja kaj te muče.. nisam bila u tvojoj situaciji, nisam doktor pa ne znam ali svakako bi rekla da si test napravila prerano. čak i da jesi trudna ( a za to navijamo ili) to se baš isti dan ne bi pokazalo na testu.. probaj ponoviti test sad za koji dan.. sretno, nadam se da ima koja cura sa pametnijim odgovorom od mene 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    hvala puno na odgovoru.drago mi je da sam se i ja vama pridruzila.
    slikica sa bebicom je preslatka

  • Avatar mare27

    mare27

    Broj poruka: 734

    Prijavi adminu

    i ja bi možda preporučila napravit test za jedno tjedan dana

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    hvala puno!hm ak je opet negativan?vidjet cu vam vam javim…

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Dobro nam došla :) potpisujem što su cure ranije rekle…pričekaj tjedan,desetak dana pa ponovi test…a možeš se i kod dr naručit pa da ti se izvadi krv i provjeri i na taj način

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    hvala svim curama na dosadasnjim odgovorima.pozivam i dalje da mi se sve mame ili cure pridruze na forumu jer svaki komnetar je bitan…da barem se nade netko sa mojim ili slicnim iskustvom.hm…..moram biti strpljiva i cekati..

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    uuu1545 jel ti se ikada nešto slično dešavalo, jesi li pod stresom? taj stres svašta zna napraviti…
    ja sam u prvoj tr imala implant., bio je smeđkast iscjedak i trajao je dan-dva. 
    Čitala sam da i ovo što ti opisuješ isto može biti impl. 
    I ja ću ponoviti samo strpljenja i smirenja! 

    [thebump.com]

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    draga neni hvala puno na ohrabrenju!nadam se da ce biti sve u redu i da cu vam usloro javiti sta tocno ima.ovako nesto slicino mi se jos nikada nije dogadalo takoda eto ne znam sta da mislim vise…

  • Avatar uuu1545

    uuu1545

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    test je bio negativan

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.