Proljetne bebe 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Drage sve bivse trudilice, evo, mozemo se prebaciti ovdje buduci da nas je sad dosta s planiranje bebe ostalo trudno :) sve smo tu negdje s terminima pa mozemo ovdje o nasim tegobicama, brigama i ostalom… Da ne zatrpavamo trudilicama temu :) iii, kad su nam termini? Moj je 12.3. Iako je to kalendarski jos zima, meni je to itekako proljece 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nessah

    Nessah

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Pupa evo i mene!!!!!  Ja još nemam termin jer nisam još imala prvi pregled pa neznam koliko sam trudna no po zadnjoj mjesecnici mi je kalkulator izbacio termin 04.03.2016. Neznam da li je to to , sve ću znati 29.07.(za 3 dana) pa Vas obavijestim ali sve mi se čini da će biti oko mog rođendana 16.03. što bi jaaako voljela. Da kalendarski su to zimski termini ali i za mene su to Proljetne bebice 

    Neka nam dođe još proljetnih mamica 

    [lilypie.com] [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nessah

    Nessah

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Btw. meni je ovo prva trudnoća i sva sam radoznala i sve istražujem… A Vama???

    [lilypie.com] [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Nessah, jedva cekam tvoj pregled :) ja sam bila prije 5 dana na pregledu i izracunala mi je termin. Po svemu tome bih trebala jos malo uci u 8.tjedan ali po velicini ploda je to bio 6.tjedan.. A od uzbudjenja i brige i svega nisam ni pitala u kojem sam tjednu. A O mi je bila 17.dc… Kolko sam mirna sto je sve u redu, tolko me strah sljedece kontrole. Ne znam kolko si zapamtila od mojih postova, al imala sam smedje/krvarenje pa i sada kad pijem duphastone sa velikim strahom idem na wc. Trenutno imam gusti bijeli iscjedak… Jel ti imas tih tegoba? I meni je prva trudnoca i doslovno na sve skacem, brinem i svee….

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Drahe moje evo i mene tu, 😊 joj sada bih se rasplakala ko bi rekao da cemo napokon otvorit temu i za nas 😊 ja jos nezz koliko sam trudna pretpostavljam oko 3 ili 4 tjedna, 😄 i ne znam kada mi je najbolje da se najavim za pregled, meni je druga trudnoca proslu trudnocu mi je zamro plod bas kad je menstruacija izostala u 6 tjednu, ali proslost ostavit u proslosti i ja sve ovo novo prozivljavam. 😊 ja vec 24 dana imam osjecaj da cu procuriti ali nisam i sve mi je ovo opet novo :)

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Maja58, kad si imala zadnju M? Meni je dr na telefon rekla da je najbolje ici sa nekih 8 tjedana i bila sam narucena za 31.kad sam kao trebala biti u 8.tt ali sam zbog krvarenja isla ranije (valjda u 6.tt). Vidjelo se kucanje srca i zasada sve ok izgleda! Uz lijekove, nadam se najboljem… Nemoj misliti na proslost! Misli na ovu bebicu i kako ce sve biti u redu! Nema razloga da ne bude. Najbolje ti je da nazoves dr pa da pitas kad bi bilo najbolje vrijeme da odes na pregled. Imas i na netu izracun termina poroda. Ubacis zadnju M i ono ti izracuna. To moze biti koji tjedan plus minus, ovisi o ovulaciji kada je bila (ranije ili kasnije)… Zato se i gleda zadnja M jer se ne moze tocno odrediti kad je doslo do zaceca :) sretnooo

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Zadnju sam imala 24.6. Do 30.6. E ovako boli me na lijevoj strani cesto sada me cak i svrbi stomak pri dnu jel se vama to desava? A mislim da bi nesto oko prvog aprila trebao biti termin :)

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

  • Avatar Bambola

    Bambola

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    Bok drage zene, evo i mene u sestom tjednu 😂bar tako kaze kalendar, a kaze i da je termin 26.03. Meni je isto prva trudnoca, al sam nekako neobjasnjivo smirena! Inace sam impulzivna, sad mi je sve ravno 😂 zadnja menga je bila  20.06. A dokica je ovulaciju vidila oko 05.07. Uffff, u petak idem na prvi pregled…

    [lilypie.com]

  • Avatar Bambola

    Bambola

    Broj poruka: 525

    Prijavi adminu

    I da, probava mi je ubrzanija, kao i kod Nessah, spava mi se vise, al nacelno se super osjecam. I grudi su bolnije i vece. Imam lagani iscjedak. Sve ostalo bas isto. Danas me jedna prijateljica naljutila kad je rekla kako svasta moze bit. Joj kako je nekim ljudima casa uvik poluprazna. Realno, uvik moze bit nesto. Da tako covik razmislja ne bi izasa iz kuce.

    [lilypie.com]

  • Avatar Maja58

    Maja58

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Bambola da izvines na izrazu od**bi ti to, nedaj da te nervira, nek ne priziva zlo, ja sam jednom imala spontani sad uopce ne razmisljam sta bi moglo bit bit ce kako je sudjeno a ja vjerujem u dobro i nema pravo niko da nam kvari nas trenutak. :*

    》♡☆♡ svaki novi dan je novi pocetak ♡☆♡《👪

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.