Simptomi trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozz mame i buduć mame .
    Evo ovako , imala sam menstuaciju dana 20.03 taddje a mi je bio početak. i pisalo mi je da su plodni dani od negdje 29 do 02.04. inače imam redovan ciklus 25 dana.
    iduću mjesećčnicu trebam dobili za 2 dana.
    Imali smo spolne odnose muž i ja svaki dan za vrijeme plodnih dana sa snošajem.
    Naime ovaj tjedan sam imala dvije kratkotrajne mučnine , bez povraćanja ali me tjeralo na povraćanje. Imam bolove u donjem djelu leđa. Jako često mokrim zadnje dane i grudi me jako bole na predjelu od pazuha prema bradavici pa čak sam primjetila da su malo patamnile okolo bradavice.
    Iscjedan mi je bio dosta jak poslje ovulacije pa sve do sada , nema neugodan miris ali je nekad bjeli nekad žučkastiji , gušći ili rijeđi kako kada.
    Nestrpljiva sam znati :D
    imam osjećaj da mi se u tjelu dešavaju promjene a možda si samo zamišljam tog se bojim :(
    počela sam bit često nervozna , razdražlljiva i mjenjam raspoloženja .
    probada me u desnom jajniku često ali prestane i onda tako svakih nekoliko .
    jučer je bol u jajniku trajala 10ak minuta i onda prestala i opet 5minuta,
    Trudna ili ne ??? Hvala

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    pozz.
    iskreno, ako si zelite trudnocu zelim vam je i ja!  a sto se tice samih simptoma, prilicno je tesko po njima zakljuciti jer isti simptomi nose menstruaciju, upalu ili trudnocu. mozda je malo prerano za simptome trudnoce, ali vjerujem da je i to individualno od zene do zene. i ja sam imala sve te simptome, jednom su znacili upalu, a sada drugi put zbilja sam bila trudna. jedina razlika ovaj put bio je jako jako intenzivan i neugodan miris urina, koji je pojacan zbog povisene razine hcg hormona koji se povecava samo u trudnoci! i da svi simptomi su mi poceli tek nakon kasnjenja m. a iscjedak tijekom ovulacije mora biti proziran, pojacan i rastezljiv! kasnije postaje oskudniji pred sljedecu m., a zuckasti i gusci iscjedak je obicno znak neke upale.

    najjednostavnije vam je napraviti test na trudnocu  nakon kasnjenja menstruacije!  ovako se samo opterecujete razmisljanjem   samo opusteno i dogodit ce se! sretno!!!!! 

  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Jel imo ko povisenu temp i groznicu ?

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    SamoJa


    Jel imo ko povisenu temp i groznicu ?

    Ja sam imala povisenu temperaturu jedno 2tjedna prije nego sam test napravila ali nije islo vise od 37.5 a groznicu nisam imala..

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ja sam mjerila jucer i danas ujutro 37.2 . Jucer predvecer 37.3 a sada malo prije 37.0. Varira stalno oko 37

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    SamoJa


    Ja sam mjerila jucer i danas ujutro 37.2 . Jucer predvecer 37.3 a sada malo prije 37.0. Varira stalno oko 37

    A moguce to je medu prvim simptomima a kada bi trebala dobit sljedecu menstruaciju ?

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Teya2803


    SamoJa


    Ja sam mjerila jucer i danas ujutro 37.2 . Jucer predvecer 37.3 a sada malo prije 37.0. Varira stalno oko 37
    A moguce to je medu prvim simptomima a kada bi trebala dobit sljedecu menstruaciju ?

    Sad sam procitala da je trebas sutra dobit ;) .. najpouzdanije i najbolje ti je napravit test pa vidi,ako ne dobis za jedno 3-4 dana jednostavno kupis test i napravis ;)

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar SamoJa2

    SamoJa2

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Da napravila bi test ako ne dobijem sutra najkasnije prekosutra jer inace mi je tocna u dan

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    SamoJa


    Da napravila bi test ako ne dobijem sutra najkasnije prekosutra jer inace mi je tocna u dan

    Onda ako si zelis trudnocu drzimo palceve gore

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    SAMOJA jesi napravila test? iiii???

    5ra ;)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.