Dijete ne želi jesti doma, u vrtiću da

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • miki29

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Mame pomoć,imam curku od 5god,naš veeeliki problem je što neće curka da jede,ide u vrtić i tamo je (bar kako tete kažu) sve super,jede fenomenalno,a kod kuće se doslovce borimo i još uvijek je hranim,jer jedino tako nešto i pojede,ima li netko takvih problemčića ili nekakav savjet ,Hvala Vam!

    miki

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Savjet nemam ali suosjećam s tobom jer je i meni tako…

    U vrtiću jede sve (nije na ručku) a kući neće. Meni je najveći prroblem ručak, pojede on ali kroz uru dvi vrimena. I non stop opominjanje ajde ajde, moj je zaigran i sve mu odvlači pažnju od tanjura, a za doručak i večeru daj mu kobasice, sirko i jogurt ili mlijeko i najsritniji je… on će na lito 5 i ima dvi god da se borimo oko jela… 😕

    [thebump.com]

  • Avatar Leptir2011

    Leptir2011

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Kod nas isti problem… U vrticu tete kazu pojede i po dvije porcije kod kuce samo voce i pahuljice rucak 0 bodova.. Ali ja pustim, nece nece… Prije me to sekiralo sada vise ne :D hehe
    Bar znam da u vrticu dobro jede, a preko vikenda kod kuce hoce/nece.. Hehe

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Djeca obično u vrtiću radi društva puno bolje jedu. Ja isto imam problema sa starijom, al kad recimo dođe susjeda koju isto nemreš natjerat jest, pojedu ko 3 odrasla :D Al ako meni ona lijepo pije vodu kroz dan, jede voća, pojede neku juhicu, nebu gladna. Al kad neće jest, gledam da nema slatkiša, pogotovo da joj baka ne gurne vrećicu s bombonima u ruke :D

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    upravo tako,ne mora jest ako nece,ali nema zmajene sa slatkisima i grickalicama

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.