Svekrva

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ne mogu si pomoći, vidim da vas je punoo kaj ne znate kaj bi sa svekrvama, da ih sanjate već, mislim da bude začas punooo teksta o ovim divnim ženama.. uglavnom, imam dva sina tako da sam sigurno nečija svekriva u budućnosti i ako budem kao što je moja sveki meni dobra ja zadovoljna!! ima stvari kaj se ne slažemo ali bože moj, ne koljemo se sigurno zato, ne miješa se, ne pili me kako je bilo prije i zašto ovako ne onako.. da čujem vas 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Sara9

    Sara9

    Broj poruka: 790

    Prijavi adminu

    Meni je moja svekrva odlična! Savjete koje mi da su stvarno odlični, nikad ne pretjeruje s pričom, mužu kaže da može zaboraviti na muške i ženske poslove i da može bit sretan s ovakvom ženom :D Žena je odlična i poštujem je maksimalno!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Joj jedva čekam kad se cloudy javi na ovu temu!!

  • Avatar Suzii

    Suzii

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    i ja imam divnu svekrvu..da se i ja pohvalim..:))

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Renata :) eto me…tema kao stvorena za mene hihihi  bravo mamma 
    ajmo ovak….da ne bi ispalo da je žena totalno grozna,nije….kad sam kod nje…nekad svaki drugi, treći dan..podružimo se,popijemo čak i kavicu i tako…ali…kao što se dalo skužoti ona ima poremečaj…poremečaj miješanja i toga da je sve po njenom…jer ako nije onda voli pametovat… al kažem…zna ona biti i ok… i iskreno,mogla sam naletit i na goru (kakva je bila moja baka prama mojoj mami) ali eto…možda je dio problema i u meni jer ja sam tip osobe koji mrzi miješanje i pametovanje…i ak ću nešto napravit to je zato jer smatram da je tak najbolje (i najčešće pročitam više od nekoliko tekstova i iskustava na određenu temu)…ali eto…nije to to jer ona drugačije radi/misli…. imam masu primjera pa ak hoćete lako ja napišem hihihi 
    i još jedna njena mana…ne voli radit kolače (a voli ih jesti)…. da mi donese neki fini kolač i onda počne pametovat brijem da bi se i ja lakše skulirala hihi

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    moja svekrva je ok zena…doduse staromodna al ok… samo mi je sad pocela dijelit neke savjete za poludit…poput… moramo osisat malenu jer ce onda imat vecu kosu… (mala ima 3 mjeseca)… hellooooo

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    O bože…ja sam dragom već spomenula.to za šišanje…njegovu seku je recimo njena baka bez znanja njihovih starac ošišala…pa je moj komentar na to da ako slučajno tako nešto.padne na pamet bilo kome može očekivat tabletu za spavanje u kavu i onda moj nastup s mašinicom   ok malo sam se i zaj***vala tada al opet…bolje je da.nikom tako nešto ne padne na pamet…pa bila to i moja stara

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    eto…ljudima svasta padne na um…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    aha ha renata dobro si me nasmijala ali to je i meni palo na pamet..
    već vidim kako će se pušiti iz ove teme

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Već sam i ja razmišljala o tome da ju otvorim ali mi je ona što vas živcira bila čist dovoljna…što da vam kažem…blago vama sa svekrvama po vašoj mjeri… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.