Mame iz Splita i okolice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Evo drage mame i one koje će to postati iz Splita i okolice, vidim da nema slične teme (barem ju ja nisam našla). Nadam se da ćemo se ovdje družiti i savjetovati o poznatim i manje poznatim temama i biti od pomoći jedna drugoj kad nismo na Rivi ili po Žnjanu i Marjanu. Pišite i pitajte sve i svašta, što god vam padne napamet….

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    evo mee iz okolice, Kastela :)


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Gricko 
    Vidim da cure na temi rodilišta pišu o svem i svačem što ih zanima, često i ne vezano za rađaonu pa sam mislila da je dobra ideja da otvorim temu koja je malo svestranija

    <3 2/2013 <3

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Inače, ja sam baš iz Splita i imam 29 god. MM i ja radimo na drugoj bebici. Imamo dječaka od dvije godine.

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Ja sam iz splita, al zadnja 3mj iz rudina. Al sam cesto po st. Svaki tjedan. Imam 25 godina i cekam prvu bebu. Stize uskoro. 6.4. 

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    moj dragi je iz Rudina hehe
    Ja iman 21 god. prva trudnoca zavrsila kiretazom :( 
    druga evo za sad ide u redu nadamo se da ce tako i ostat…

    Ma jee fali jedna vakva tema kad sam trazila za 4D u Splitu nisan bila pametna di da pitam a vako bas treba jedna tema za split ako nekome nesto zatreba pa ne moras kopat… 


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Aleksandra 

    Gricko žao mi zbog kiretaže. Jesi li bila na kraju na 4D, u koga si išla?

    <3 2/2013 <3

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Narucila san se 27.02 u Gynenova jedva cekan :D 

    Blago tebi ti imas vec djete meni je to velika zelja vec dugo al eto ipak smo bili premladi pa smo svatili da jednostavno zelimo bebu i poceli radit pa stalno neke komplikacije. Prvo ta kiretaza, pa sad u ovoj trudnoci hematom pa kontrakcije u 17.tjednu uuuf jedva cekan vise rodit ovog andela sta me lupa stalno inace curica je al vidit cemo sta 4D kaze. 

    Koliko dugo radite na drugoj bebici?


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Anci16

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Evo još jedne mame iz Splita imam dvi curice 14 mj i 3 mj moji andelici. Svim mama zelim da uskoro grle i ljube svoje andele. Ako vas sta zanima u vezi poroda i dojenje tu sam

  • Avatar StellaMaris

    StellaMaris

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Anci dobrodošla i hvala puno 
    Gricko, znači ideš u Mimice, on glasi za najboljeg na UZV-u. Ja sam u Šparca i prezadovoljna sam s njim.
    Trudimo se već 4 mj., malo nam je to šok pošto je prvo bilo iz prve, ali kasnije nastale komplikacije poslije poroda, dug oporavak, hormonima je trebalo malo duže da se poslože, ja se nadam da ćemo kroz koji mjesec opet ugledati plus.
    Ali eto kad pogledaš godine uopće nisu mjerilo za probleme. Ima tu cura od 30+ koje iznesu T bez problema a ima onih od 20 s dosta problema.

    <3 2/2013 <3

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.