Rođendanski pokloni

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    Otvaram temu jer možda će još nekome biti od pomoći… :)

    Imamo 5 dječaka ( nećaka ) u obitelji  osnovnoškolskog uzrasta i sve nam više predstavlja problem kupovanje poklona za rođendane ili  Božić pa molim mame djece istog uzrasta za pokoju ideju  Naime, osim igrica čini mi se da im ništa drugo nije po volji, s društvenim igrama nisu bili oduševljeni ( ne znam zašto me to uopće čudi :D ), slatkiši im nisu zanimljivi, odjeća pogotovo.. A ne znam što je trenutno aktualno za njihov uzrast 

    Dječaci su 13, 12, 11, 9 i 8 godina. Svi imaju rođendane u naredna 3 mjeseca 

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Evo neke od ideja sto kod nase djece upali… nogometna lopta, dres, role, bicikl, ruksak, bay blade, neka super posteljina s likovima koje voli, patike, naravno neke razne igrice…. a vole dobiti i zivu lovu pa si sami kupuju 

    [lilypie.com]

  • lucija8

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    stvarno ovisi o djetetu a ne toliko o godinama.Iskreno ja bi ih pitala sta bi zeljeli.
    nekome je to novac,bon za mob,igrica za plejku,tenisice,nogometna lopta itd

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.