Kada ste prvi puta osjetili pokrete bebe u trbuhu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MumToBe

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Sjećate li se prvih pokreta bebe u trbuhu? Kako ste se osjećali?
    Sjećam se da sam već negdje od 16. tjedna nestrpljivo čekala kada ću ih osjetiti No, lagane leptiriće osjetila sam tek negdje oko 21. tjedna. I tada nisam uopće pomislila da se to meni javlja moja bebica, već da su to plinovi
    Osjećaj je bio prekrasan. Tada mi je i osjećaj da ću postati mama postao nekako stvarniji…

  • Avatar nebo

    nebo

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    wau :)

    Moj potpis na forumu

  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Pozz..ja u 18 tt. polako osjecam “leptirice”. Interesira me da li terapija normabelom ( na kojoj moram biti) utjece na gibanje bebe… Nije li i beba onda nešto mirnija?

  • blanka.sarlija@2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Draga moja,beba je naravno mirnija i “navuci ce se” na normabel,sto nakon poroda uzrokuje ovisnost,i moguce je da cete ostati duze u bolnici jer ce bebu morati skinuti s toga.poslusaj me i probaj do kraja trudnoce ostaviti se normabela ili makar svesti to na 1 dnevno,(neznam koliko pijes),najbolje je to skinuti u drugom tromjesecju

  • Avatar ana89

    ana89

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zrinska zašto moraš biti na terapiji? Ili ipak želiš biti? Ja sam osjetila bebu negdje u 19. , možda 20. tjednu. Sad sam 36…… Uh,jedva čekam..! 

  • Avatar zrinska

    zrinska

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Ma kakvi da želim…imala grčeve, prokrvarila i tako, stalno nešto… Zato se i nekako bojim prekinuti s terapijom, a s druge strane znam da sigurno ti silni ljekovi i antibiotici ne utjecu dobro na bebu. Al sve samo da se dobro završi. Jedva čekam vrijeme da svaki dan osjetim snažne udarce i da znam da je dobro i da je tu. Živa i zdrava!

  • Avatar Mamilyn Monroe

    Mamilyn Monroe

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    evo,prošli tjedan,u 18.tjednu ,i sad se mrva javlja svaki dan,a ja sam napokon svjesna trudnoće ..jedva čekam ona prava ‘žbokanja’ ,zasad su to samo mjehurići

  • mateja006

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    Čitala sam da žene koji su prvi put u trudnoći u prosjeku osjete pokrete oko 18. tjedna, a žene koje su 2+ puta trudne osjete već od 10 - 11. tjedna. Meni je ovo prvi put :), a počela sam osjećati nešto već oko 15. tjedna, no do 19. tjedna kada sam dobila prvi konkretniji udarac nisam mogla biti 100% sigurna da li je to to ili si umišljam :). Sad sam u 20. tjednu i beba je konstanto u pokretu :). Totalni gušt :). 

    Jučer smo bili na UZV, vidjeli smo kako se rita, zijeva i u jednom momentu nam je mahnula što je bilo super jer sam osjetila i vidjela pokret istovremeno <3.

  • Avatar tratincica

    tratincica

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Meni je isto oko 20og tt nesto pocelo, neki leptirici i ispocetka nisam mislila da je bebica vec da si umisljam. Ali onda sam pocela malo vise obracat paznju na to, i stvarno je to bila bebica…

    Ma stvano neopisiv osjecaj kad osjetis bebu u pupi, pa si razmisljas jel to rukica ili nogica udara… pa kad vec poraste pa se pocne protezat i namjestat se… ma joj…

    Kad sam rodila bas mi je falio taj osjecaj…

    Sunce mamino Mia

  • sladja

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Evo iz mog iskustva…prvo sam psjetila dosta kasno…sa nekih 20tj,drugo isto tako ,a sad ovo već sa 14-15tj sam počela osjećat leptiriće,a popravo se počelo javljati u 21 tj,nakon što smo prošli krizu mogućeg pobačaja…trenutno smo u 25 tj i bome dobro udara ,a naročito po mjehuru

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.