Voznja bebe u autu

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Drage mame,
    zanima me kada ste prvi put same isle negdje sa bebom?!
    Naime,imam bebu od 3 i pol mjeseca, i nije me strah voziti je, vec jesam par puta ali ne sama. Ja se osijecam sigurnom i spremnom da pokusam sama ici negdje sa bebom, ali supruga je strah da ga on ili ja sami vozimo. 
    Ako ima koja mama neki savijet voljela bih da ga podijeli samnom.. :)

  • Ineska3

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ja sam s malim krenula sama u vožnje dok je imao mjesec dana. Ako ti ne plače, stvarno nije nikakav problem što si sama s njim. Ako plače (bolje rečeno vrišti), to mi zna biti jako stresno, a u zadnje vrijeme često vrišti Moj savijet ti je obavezno kupi retrovizor baš posebno napravljen za to, imaš za kupiti u baby centru i vjerojatno i drugim baby dućanima. Nije skupo, a mene je to spasilo da se ne brinem jel iza sve ok (ja ga vozim samo iza): https://www.babycenter.hr/ogledalo-gb-12443.html [babycenter.hr]

    Također pokušavam ići s njim kada mu je vrijeme za spavanje jer onda plače minutu, dvije i zaspe. Nekad je ok i ako se friško probudio pa je još dobre volje…

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Ineska3 mi imamo jaje koje ide ispred, ne iza.. a sta se tice voznje stvarno se voli voziti, place jedino ako je gladan ili zedan.

  • ann11

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mislim ako se osječaš spremno slobodno, ja sam svog ubrzo vozila s tim da mi je naprijed jaje bilo… i moj malac urla i ne voli se voziti pa gledam da idemo negdje kad je pospan onda brzo zaspe u autu i bude mir, ako ne ili stanem pa ga smirim ili vozim i putim ga nek tuli bitno da ne ometa vožnju da ne gledaš previše bebu

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Znam da je tema stara al zelim napisati ako bude tko čitao. To sto postoje as za naprijed to ne znači da je to dobro. Nije sigurno voziti bebu na suvozackom sjedalu jer s slucaju sudara se aktivira zracni jastuk i katapulrira as s bebom po auto. Ja to nikada ne bih radila jer me panicno strah tog zracnig jastuka kod suvozača. Puno je sigurnije vezat as na stražnje sjediste.

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Vera1984


    Znam da je tema stara al zelim napisati ako bude tko čitao. To sto postoje as za naprijed to ne znači da je to dobro. Nije sigurno voziti bebu na suvozackom sjedalu jer s slucaju sudara se aktivira zracni jastuk i katapulrira as s bebom po auto. Ja to nikada ne bih radila jer me panicno strah tog zracnig jastuka kod suvozača. Puno je sigurnije vezat as na stražnje sjediste.

    Zato se iskljuci zracni jastuk!! ne smijes voziti jaje naprijed ako ga nemas mogucnost ugasiti na svom autu

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Vera1984

    Broj poruka: 57

    Prijavi adminu

    Nisam ni znala da se moze zračni iskljucit! 
     Ja moju nikad nevozim naprijed, uvijek straga. Nisam dosad morala vozit sama s njom, isli su ili muz ili mama sa mnom. Ali ako budem morala, ide isto ona zada suprotno od voznje, pa nek place, tako je sigurna.

  • Avatar Jesko

    Jesko

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Također sam se opetovano suočio s takvim problemom i shvaćam da je vrlo teško odabrati dobar automobil koji odgovara vašim potrebama. To je stvarno jednostavno, ali pronašao sam dobru trgovinu koja me uvjerila da još uvijek postoje kvalitetne robe na tržištu https://www.truck1.hr/drugi-strojevi/automobili/iz-njemacka/hesse [truck1.hr] to je stvarno dobra stvar i mislim da biste trebali iskoristiti ovu trgovinu, postoje dobre cijene i veliki raspon

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.