Proljetne bebe/mame 2016.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Drage moje bivše trudnice, novopečene mamice, već nas je podosta rodilo pa da se prebacimo na novu temu gdje cemo razglabati o bebicama, a ne o trudničkim tegobama :)

    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Eto, super. .našla novu temu. :-)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Jesu se ragade povukle onda sada? Jel jako boli dok dojiš?
    Sretan Uskrs :D

    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Sretan Uskrs 
    Jesu,povukle su se,ali je problem što malena nakon 15 min se počne igrati i počne grickati. Nemam pojma odakle to joj. Pa me ugrize. .Jel ti dojis?  Jesi se navikla na novu ulogu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Dojim dojim :) I moja zna onako vuć bradavicu na sve strane, al to prepisujem grčevima pa ni ona sama ne zna šta bi od sebe :/
    Naviknula se jesam, samo što ju baš grčevi muče pa s tim vodimo borbu, ali i to će proći :)
    A ti, kako se ti snalaziš u novoj ulozi? :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Halila

    Halila

    Broj poruka: 642

    Prijavi adminu

    Evo i mene na novoj temi
    Već sam pisala da se malo mučimo s dojenjem, cura je poprilično zahtjevna i dosta mi je oštetila bradavice. Kada krene vuči, suze mi idu skoro. Sada više ne dojim uvijek kada traži, već svaka 2-3 sata i izgleda mi da puno bolje funkcioniramo. Bolje se najede i dulje mi spava.
    Kako vaše bebe po noći spavaju? Mi imamo dva buđenja za sada.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Ninachh12

    Ninachh12

    Broj poruka: 541

    Prijavi adminu

    Halila-suosjećam, i kod mene je tako, kada prvi put povuče zagrizem usnicu do krvi. Ja još uvijek dojim na zahtjev, zbog grčeva, ništa drugo ne smiruje pa ju moram stavljati na sisu kad ona zahtijeva.. Čula sam već od dosta mama da im bolje funkcionira kad doje svaka 2 sata umjesto na zahtjev..
    Spavanje..kako koju noć :P opet..grčevi, zna jesti po 2-3 puta, a zna jesti po 10 puta..
    Jel ima tko iskustva sa začepljenjem mliječnih kanalića? Odnosno upali koja prethodi mastitisu? Od sinoć mi je lijeva dojka tvrda i boli ko sam vrag.. -.-

    [lilypie.com]

  • Avatar Pupa2

    Pupa2

    Broj poruka: 826

    Prijavi adminu

    Hej cure, evo i mene tu… Koliko mi junior bude dopustio :)
    Kak sam vec pisala na prosloj temi, mi ne dojimo nazalost! Konacno sam se rijesila svih antibiotika i lijekova koje sam dobila… Meni su se stalno kanalici cepili, a on nije sisao, izdajalica pogorsala stvar… Doslo je do toga da si nisam mogla razbiti kvrge nikako… Uff ne zelim se ni prisjecati.
    Ninach, moj isto ima grceve, patimo se zasad par puta dnevno po pola h ili malo vise… Jel dajes svojoj sta za ublazavanje? Iako ne znam jel ista pomaze osim nosenja, masiranja, grijanja i vjezbanja…
    Halila, moj se budio 2x u noci a evo proslu noc svaka 2 h i pomalo pojede…nastavi spavati, al nase hranjenje traje pa se ja ne naspavam.

    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Ja sam imala u bolnici zacepljene kanale,jer malena rijetko kad je bila sa mnom.  Jedna sestra me izdajala,vrištala sam od boli i plakala,ali odonda hvala bogu ništa.  Kaže da na toj dojci ostavim duže kad vidim da ponovno mi počinje.  Ručno sam razbila kvrzice i oko bradavica pa je malena lakše izvukla mlijeko. 
    Jel koristite Šta za grčeve?  Ja dajem joj espumisan kapi i pijem čaj od kima i komorača  (babylove -dm). Preko noći se bas i ne naspavam. .inače kombiniram dojenje+ad..sva sreća sve manje manje ad mlijeka popije,nadam se da to znači da više sisa..jer na kilazi dobiva.  Ali preko noći ne dam joj bočicu. .inače ako nema grčeve, jako nemirno spava..onako glasno. .kontam da sanja i priča. .

    [lilypie.com]

  • Kriszta

    Broj poruka: 1180

    Prijavi adminu

    Halila..dojis svaka 2-3 sata. .i Šta radiš kad između traži siku? Jel plače?  Pitam jer moja ima nekad faze i budem luda već. Nisam ni sigurna da svaki put traži siku,kad trpa ručice u usta a jela prije sat vremena.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.