Bolovi u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mySun

    mySun

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Drage trudnice zanimaju me vasa iskustva. Sta je od tih bolova i tegoba normalno. Svaki tjedan otkrijem “neku novu bolnu tocku”
     Ja sam sada u 25 tj. i ponekad imam bolove u donjem dijelu trbuha, neki puta sa lijeve strane, a nekad sa desne strane strane ispod trbuha kod kuka. Bolovi nisu jaki ali su prisutni i uglavnom po noci kad se smirim i legnem. Trudnoca je skroz u redu od samog pocetka, pa te bolove pripisujem širenju ligamenata maternice. I takoder imam bolove u ledima iznad straznjice i neki puta u preponama.

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ja se približavam 19.tj i u prvoj sam trudnoći tako da je meni sve to novo. I najmanje zatezanje ili nešto me je zabinjavalo. Imala sam bezbroj pitanja! Te sam imala lagane bolove sa lijeve i sa desne trbuha kod kukova kao i vi. Kada sam upitala svog 
    ginekologa reko je da je to sve normalno i da se maternica širi. :) Ništa ne brinite, ako budu jači bolovi ginekologu treba ić. 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar mySun

    mySun

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    I meni je prva i bas zato se oko svega brinem mozda i previse, kad neznam sta smije bockat, a sta ne! :) Drugi put ce biti lakse! ;)

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Da, razumijem te kao što rekoh tak mi je i samoj..  Uglavnom 3:33h je mi ne spavamo, imamo moja princeza i ja noćne treninge boksa, ne mogu se namjestiti, ponekad i taj trudnički jastuk ne pomaže , ama baš ništa!! Hehe, to su te slatke “muke” ! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Zaboravih, da drugi put će sigurno bit lakše!! 
    Al' i ovu svoju malu princezu kad primim u ruke sigurno ću tu bol zaboraviti!! Jer više se je ne mogu dočekat, makar mi mj. brzo prolaze!! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar beag

    beag

    Broj poruka: 988

    Prijavi adminu

    mySun


    Drage trudnice zanimaju me vasa iskustva. Sta je od tih bolova i tegoba normalno. Svaki tjedan otkrijem "neku novu bolnu tocku"
     Ja sam sada u 25 tj. i ponekad imam bolove u donjem dijelu trbuha, neki puta sa lijeve strane, a nekad sa desne strane strane ispod trbuha kod kuka. Bolovi nisu jaki ali su prisutni i uglavnom po noci kad se smirim i legnem. Trudnoca je skroz u redu od samog pocetka, pa te bolove pripisujem širenju ligamenata maternice. I takoder imam bolove u ledima iznad straznjice i neki puta u preponama.

    Ja imam identicne tegobe, isto tako navecer, ali uvijek s desne strane, dolje desno, kod kuka.. dosta su intenzivni i onda mi treba neko vrijeme da se namjestim da popusti i uglavnom mi pase lezanje na suprotnom boku prema dolje. Ponekad imam osjecaj da ta bol prelazi u nogu i donji dio leda s iste strane. Takoder to pripisujem sirenju maternice, ali me i pomalo brine. S tim da sam ja tek u 11.tjednu.

    Jesu li tebi prestali?

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Meni su prestali, da te ne bi uplašila.. ostatak ti ne želim reći!! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar majčika

    majčika

    Broj poruka: 63

    Prijavi adminu

    Ja sam u 28 tt i već dvije noći imam ove tegobe koje vi navodite,zvala sam svog ginekologa koji mi je rekao da povećam dozu magnezija i da bi trebalo prestati,sad ćemo vidjeti…:/

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Ja ušla u 26. tt, ponekad budu prisutni bolovi kao menstrualni, ali češće bole leđa. Zadnja 2 dana peku me bradavice za poludit. Mažem s nekom kremom za bradavice pa kak bude.

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    Jooj i mene peku bradavice za poludit nocas sam se posvrbila do krvi

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.