Koliko dugo vam je trebalo da zatrudnite poslije spontanog?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Pozdrav drage moje dame ;) Nova sam na klokaonici i zanima me koliko vam je trebalo da ponovo zatrudnite? Ja nazalost sam prije dvije godine imala spontani u 11 tjednu trudnoce i odtad pokasavamo ali nikako ….puseee 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Ja sam spontani imala prošle god. (2013.) u 12.mj u 20.tj trudnoće. I od tada pokušavamo i ništa!! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Miss_Miu  nadam se da cemo uspjet,samo treba biti optimistican….Želim ti plusic sto prije!!!!!

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Hej draga.. Pročitala sam tvoju priču na drugoj temi zaista tužna priča, vjerujem i znam kako želiš vidjeti taj plusić kod sebe na testu. Jer tako mi je i samoj. Kolko ti već kasni? Ja svoju ne očekujem 22.5. :)  Sretno, javi se!! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Ja sam svoju trebala dobiti 16.4 ali nista, znaci u petak bude mjesec dana da kasni, a sad jel problem u necem drugom ili se napokon i meni posrecilo to neznam, jer kako sam i napisala da opet mi je minus pojavio…. Naravno da budem javila sta mi bude gin reko, ali tek iduci tjedan, kad je reko da ima guzvu da nemoze me primit …Znaci jos neizvjesnosti za mene jooooj , veli mi dragi nemoj mislit na to, najrađe mi ga pukla kad mi to veli … Nadam se da ti moja draga, nebudes dobila “vjesticu”, da se veliki debeli ++++++++++++ pojavi 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Aha trebala si ju dobiti na moj rođendan al nije dosla, odlicno!! Meni je kasnila prvu trudnocu 3 dana i test mi je odmah pokazao dvije crtice i onda smo i 4 dan napravili ponovo test, a te dvije crtice su bile samo tamnije. Al to je bilo nije sad.. :( a vjerujem.. Opusti se i strpi ne misli da još tj dana moras cekati do ginekologa. Brzo ce, budes vidla.. :) Imas nas ovdje, a imas doma i dragoga tako da ne misli na cekanje. :*:* Uz tebe smo mi svi!! Ljubim :*

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Baš sam procitala  tvoju pricu i rastuzila se… hrabra si , zelim ti svu srecu ovog svijeta i da bas ovaj mjesec bude taj dobitni……Hvala draga 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Drugo ime mi je hrabrica :P treba se znati nositi sa time.. Al svatko od nas ima neki problem, zato i jesmo tu da se podržavamo i podupiremo!! :) Hvala tebi draga, skupa cemo se ovaj mj. veseliti!! :):) Sigurna sam! 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar pakojo

    pakojo

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Evo jedna ohrabrujuća ……  28.9.2013. imala sam spontani uz 21. tj pod dijagnozom upala plodovih ovoja sve je došlo iz neba u rebra( druga trudoća ….curica :(   ) i eto u četvrtak test pozitivani++++++     i na kontroli sam bila u petak vidi se trudnoća ali još i ne plod jer je tek 5 tj trudnoća . pa eto svim mamicama želim kao i sebi samoj da prevladaju strah i nezaborave male anđele koji nas gledaju s neba …. 

  • Avatar Marincica

    Marincica

    Broj poruka: 269

    Prijavi adminu

    Bravo pakojo  Čestitam ti 

    “ Ako ne možeš letjeti, onda trči. Ako ne možeš trčati, onda hodaj. Ako ne možeš hodati, onda puži. Ali, bez obzira na sve, moraš nastaviti dalje. ”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.