Homeopatske kuglice za zube

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar new.mommy

    new.mommy

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Koristite li nešto od tih kuglica za lakši rast zubića? Imam Osanit, daje se po 8 kuglica međutim zanima me treba li ih davati samo kad beba krene u plač i nervozu ili i inače ovako? Neki kažu da djeluju jedino ako se daju redovito…

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja osobno ih jos nisam koristila,al napisat cu ti iskustvo svoje prijateljice.
    Ona je davala po 3 kuglice (iako je pisalo 13 kuglica) svaku vecer prije spavanja 2mj. Kaze da su bolovi prestali.tj.da mali vise nije bio nervozan i prespavao je noc.
    Sa drugim joj nisu pomogle. 
    I to je od djeteta do djeteta :-)

  • KontesaNera

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Ja sam davala (i još uvijek) Chamomillu, 3x3 dnevno i nama je u većini slučajeva pomagala. Kad je bilo bolje, prestajala bih davati, jer sam čula da nema smisla koristiti ukoliko nema problema i može se samo napraviti kontra efekt. Zubići još uvijek rastu i curica ima faza kada pomaže samo Gengigel a kada on ne vrijedi, onda dajem kuglice, a baš pred samo nicanje zubića, kad su bolovi jaki i ne može se smiriti, davala sam Lupocet junior sirup. Svi lijekovi, pripravci i slično, mogu se uzimati uz homeopatske proizvode bez problema.

  • Avatar cedevita2

    cedevita2

    Broj poruka: 138

    Prijavi adminu

    new.mommy


    Koristite li nešto od tih kuglica za lakši rast zubića? Imam Osanit, daje se po 8 kuglica međutim zanima me treba li ih davati samo kad beba krene u plač i nervozu ili i inače ovako? Neki kažu da djeluju jedino ako se daju redovito…

    eh..ni ja nisam sigurna..i ja imam Osanit..i zasad sam davala samo po potrebi,kad bas ne moze izdrzati od bolova,u međuvremenu takodjer dam Lupocet sirup ili namazem geom,zavisi.. :)

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Ja ih imam.jos su zatvorene.za sada gel pomaze..prijateljica veli da njima nisu pomogle..ne znam..

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    što se tiče homeopatskih pripravaka, trebalo bi se prvo otići na pregled kod homeopata da odredi tip kojem pripadate. postoje 4 glavna tipa, ali u većini slučajeva osoba ima kombinaciju dva tipa. uglavnom, ne djeluju svi homeopatski pripravci jednako na sve tipove, odnosno kod nekih tipova uopće ne djeluju. 
    nisam ni ja znala ovaj podatak dok nedavno nisam otišla kod homeopata i provela u ordinaciji dobrih sat i pol vremena. nakon 2 dana uzimanja kuglica, primjećujem da je dijete boljeg općeg stanja (popravio mu se apetit, lakše podnosi prehladu i slično). za tri tjedna idemo na kontrolu pa ćemo vidjeti što doktorica kaže, kakvi su rezultati. 

  • MaMa47

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Mame, pomoć!
    Dakle, za par dana navršavamo 6mj. Već danima malena ne spava po danu, noć tako tako, iskreno nemam pojma kako jer sam toliko uspavana da joj samo dam sisu i spavamo dalje sa sisom u ustima. Nervozna je po danu strašno. Ali do te mjere da plače STALNO, osim kad je na sisi ili spava 10min. Doslovno stalno cvili. Trlja zubiće nenormalno. Imam kuglice Camomilla, no dvije vrste, deblje i sitnije, isto piše u uputama i kod jednih i kod drugih (3-4 kuglice 3x dnevno, djeci mlađoj od 12god pola doze).
    Nisam sigurna sad jel je u pitanju skok ili zubi, ali ona doslovno vrišti iz petnih žila kad je budna. Osim ako se netko ne bavi s njom, onda je ok. Imam još jedno dijete i tatu terenca, ne mogu biti s njom non stop, ako me razumijete. Više sam luda da ne znam što bi. To vrištanje me dovodi do ludila toliko da sam jutros od muke i plakala.
    Jel imala koja od vas sličnu situaciju? Skok, zubi? Ili da idemo doktoru? Počeli smo s nadohranom, samo da napomenem i sve je ok..
    Hvala na bilokakvom savjetu.

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Dala sam veceras Osanit prvo put,sretno nam!

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar AnnaO

    AnnaO

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    MaMa47

    Mame, pomoć!
    Dakle, za par dana navršavamo 6mj. Već danima malena ne spava po danu, noć tako tako, iskreno nemam pojma kako jer sam toliko uspavana da joj samo dam sisu i spavamo dalje sa sisom u ustima. Nervozna je po danu strašno. Ali do te mjere da plače STALNO, osim kad je na sisi ili spava 10min. Doslovno stalno cvili. Trlja zubiće nenormalno. Imam kuglice Camomilla, no dvije vrste, deblje i sitnije, isto piše u uputama i kod jednih i kod drugih (3-4 kuglice 3x dnevno, djeci mlađoj od 12god pola doze).
    Nisam sigurna sad jel je u pitanju skok ili zubi, ali ona doslovno vrišti iz petnih žila kad je budna. Osim ako se netko ne bavi s njom, onda je ok. Imam još jedno dijete i tatu terenca, ne mogu biti s njom non stop, ako me razumijete. Više sam luda da ne znam što bi. To vrištanje me dovodi do ludila toliko da sam jutros od muke i plakala.
    Jel imala koja od vas sličnu situaciju? Skok, zubi? Ili da idemo doktoru? Počeli smo s nadohranom, samo da napomenem i sve je ok..
    Hvala na bilokakvom savjetu.


    Mi ih pijemo svaku vecer i noc nam ok prolazi…

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.