Trudnoća u 40-ima

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama3x

    mama3x

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Dobar dan želim dame! 
    Prvo da se predstavim jer sam nova ovdje, Uskoro punim 40 godina, imam 3 djece, ali evo ne pušta me želja da rodim još jedno. Ozbiljno razmišljam o tome, čak sam i radila pregled kod ginekologa da prvo vidim da li je sve ok i da li ima nekih upala za riješiti (bolje sad nego u trudnoći). Radujem se čitati o vašim trudnoćama, a možda vam se i skoro pridružiti.
    Sretno svima!!!!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Dobro došla nam mama3x, još uvijek me oduševljava ovakak stav, zašto ne, ako imaš mogućnosti, sve je već posloženo, muž se slaže, zašto ne, ako je sve u redu ti si psihički i fizički sposobna, kako ja kažem samo je nebo granica!!!

  • luciana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Sa 32 sam rodila prvo djete, s 41 drugo. I, da, želimo i treće. Tako da, sretno i tebi!

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Odlično, ovo me oraspoloži odmah… Ma žene, ako imate mogučnosti, a najviše želju, odmah krenite… Ja imam 27 i idem na treće… tko zna…možda u 40-tim poželim i ja četvrto . Samo naprijed. I sretnoooooo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Super ja imam 35 i idem na drugo , tako da  trece nije iskljuceno u 40-tima..  

  • Avatar mama3x

    mama3x

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Hvala van na dobrodošlici! Muž je uvijek kao: “Šta je tebi?”, a onda nakon mjesec dana popusti :)
    Već je bio voljan u prošlu jesen, ali sam dobila novi posao pa se to malo odgodilo. Međutim, želja me nije pustila, a muž je još uvijek slab na mene :)
    Još jednom, sretno svima i nadam se da ćemo slijedeće godine razgovarati o dojenju, zubićima i sl.

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    To bi bilo lijepo mama3x. Svakako se javi i na drugim temama vezano za tko radi na bebi i slično…
    Puno sreće

    [lilypie.com]

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Ja cu uskoro napunit 39 godina i vrijedno radim na bebi. To bi mi bila prva trudnoca. Nadam se da cemo se ubrzo zajedno radovati.

  • Avatar Zrinka3

    Zrinka3

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Rodila sam drugi put s punih 42 godine.  Beba je sada godini dana i sve je savrseno. Da sam znala da ce biti tako dobro ne bi uopce raisljala.
    Preporucam svim zenama da isprobaju kako je to predivan osijecaj

  • Avatar engy

    engy

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    ovakve price mi odmah bude optimizam 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.