Prodaja-razmjena-darivanje rabljene, ali očuvane opreme za bebe

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamaLakos

    mamaLakos

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Pozdravčić svim mamicama ovdje na Klokanici.hr. Otvorila sam ovu temu jer sigurno ima mama koje bi možda nešto htjele prodati, razmjeniti ili darovati drugim mamama neki dio odjeće, obuće ili pak opreme poput kolica, autosjedalica, nosiljki i sl.,pa ovdje možemo to i ponuditi.. Slažete se?  pozz i čitamo se :)

  • Avatar DOCKY

    DOCKY

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    mamaLakos


    Pozdravčić svim mamicama ovdje na Klokanici.hr. Otvorila sam ovu temu jer sigurno ima mama koje bi možda nešto htjele prodati, razmjeniti ili darovati drugim mamama neki dio odjeće, obuće ili pak opreme poput kolica, autosjedalica, nosiljki i sl.,pa ovdje možemo to i ponuditi.. Slažete se?  pozz i čitamo se :)

    super ideja,.. Sad cekamu update da,se netko javi sa ponudom… Eto mene zanima sljedece moja seka bi kupila kolica I kosaru ili kindac pa pisitr…

    DOCKY

  • Avatar mamaLakos

    mamaLakos

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    bokić Docky..imam ja prijateljicu kojoj upravo i pomažem da proda svoja kolica.Ovako: prodaje Inglesina Trilogy 3u1, nosiljka za novorođenče, sjedalica za auto (jaje), i sjedeći dio+zaštita od vjetra i kiše+torba za pelene i zimska navlaka za kolica. Korištena su 8-9 mjeseci, i stvarno su kao nova, bez ogrebotine i oštećenja.Kupila ih je prije točno godinu dana po cijeni od 6200kn a prodaje ih za 3500kn..pa eto ako sekicu interesira..

  • mela

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    ja bih radoo darovale odjecu za bebe ,kome je potrebno i ko nije u mogucnosti kupiti sve potrebno,..odjecaja je za djecake jer ja imam malog star 8 mjeseci :)))i ako kome mogu pomoci sto da ne :))

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Draga mela, u rubrici Trudnoća postoji tema Razmjena robice ili prodaja pa i u njoj možete ponuditi svoju odjeću za bebe!
    https://klokanica.24sata.hr/forum/trudnoca/trudnoca-38/razmijena-robice-ili-prodaja-341 [klokanica.24sata.hr]

    Vaša Klokanica

  • nstubur

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    To bi bila super stvar - ponuda i potražnja na jednom mjestu. Ako netko ima kolica viška …tu sam ..meni trebaju   ;)

  • Avatar rinna

    rinna

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Drage moje i dragi moji https://klokanica.24sata.hr/static/sceditor/emoticons/03a.png [klokanica.24sata.hr]
    Zanima me da li itko od vas ima ili znate nekoga da ima povoljno za prodati brevi ovo 3u1 kolica (boja nebitna)…
    Kako sam ih vidila zaljubila se u njih….nova su mi definitivno preskupa, a sva polovna što sam gledala prodala su se https://klokanica.24sata.hr/static/sceditor/emoticons/05a.png [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Curke ja prodajem kolica Jane Solo Rebel 3 u 1. Kolica su kupljena u Adaxu i korištena samo za jedno dijete (pogotovo košara koja je korištena 3 mjeseca) te su jako očuvana. Boja je narančasto-bež, okvir crni, tako da mogu biti i za curicu i dečka. Lako se sklapaju i rasklapaju a i stanu u mali auto (ja sam imala Chevroleta Kalosa koji ima stvarno mali prtljažnik). Uz kolica ide i velika torba za stvari. Slike šaljem u Inbox ili na mail po zahtjevu. Za cijenu se možemo dogovoriti. Predaja u Zagrebu, ali možemo i jednom mjesečno kada idemo dovesti i u Slavoniju :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Diči

    Diči

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    ja prodajem planinarsku nosiljku za dijete…i prenosivi krevetić Hauck…:)

    Think pink

  • sascha_zg

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    jako povoljno prodajem kinderbet sa madracom i zaštitnom ogradicom(od propuha),kupljeno u ADAX-u, skoro nikad korišten,jer mališa hoće spavat s mamom ….nadalje, stolica za hranjenje,  ležaljka za bebe, i puno odjeće koju je prerastao…pitajte što trebate pa javim dal imam,jer je puno toga sada za nabrojati…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.