Duphaston i izostala mjesečnica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    prije deset dana sam prestala piti duphastone koje inače pijem zbog neredovitih m,ali eto nisam još uvijek dobila.zanima me da li je moguće da sam trudna?mislila sam pričekat još koji dan pa napraviti test..imam grčeve u trbuhu,jako mi se spava,bole me grudi

  • Avatar Lida2

    Lida2

    Broj poruka: 324

    Prijavi adminu

    MOguce je da si ili trudna ili ces dobiti mengu. Ja navijam za trudnocu.
    Ja sam oba puta ostala trudna uz Duphastone

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ooo izgleda da imamo novu trudnicu…ako uz duphaston nisi dobila mjesecnicu nakon 10 dana…a inace ju uvijek dobijes u tom razdoblju… ja sam jaaako sigurna da je trudnoca u pitanju….
    p.s. isti sam slucaj i kad uz duphaston nisam dobila mengu…bila sam trudna…. napravi test…. cekamo plusic…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • kikiriki89

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Poštovani, ovo mi je prvi put da sam na forumu..i jedva se snalazim..nadam se da ću dobiti odgovor na svoje pitanje(nadam se da nije problem sto ga ovdje pišem) :) 
    Ovako. prije puta, javila sam se svojoj ginekologinji pocetkom 6mj, da bih preskočila menstruaciju(koja je trebala biti 19.6.), dala mi je tablete Duphaston i morala sam ih piti 2 na dan.. imala sam nezasticen odnos 23.6. i dan nakon toga pocela sam lagano krvariti, bez obzira na to, pila sam tablete kako mi je receno… tako mi je bilo par dana i prestalo, pa sam imala dan-dva mucnine …1.7. sam prestala piti pilule, te sam nakon tjedan dana dobila “menstruaciju”(inace imam jako obilnu menstruaciju i jake bolove), no ovaj put sam slabo curila, al bolovi su bili strašni i grudi su mi bile jako osjetljive..sada grudi nisu vise osjetljive, al od te menstruacije pa sve do danas imam dolje grčeve..zanima me jel postoji mogucnost da sam trudna? unaprijed hvala! :)

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    joj i ja se nadam da je trudnoća u pitanju  vidjet ćemo za koji dan

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    dana22 javi rezultate…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    nažalost ipak sam dobila menstruaciju 

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Dana bas mi je zao  ne odustaj draga i drzi se .. Saljemo pozitivne vibrice ,, sigurna sam da cete uspjet sljedeci put 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    a jao…bas mi je zao…izgleda da je duphaston malo zakazao ovaj put…
    vise srece iduci mjesec…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar dana22

    dana22

    Broj poruka: 185

    Prijavi adminu

    hvala vam drage moje,valjda će biti 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.