Marulja + vrkuta za lakše začeće

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jagodica4

    jagodica4

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke !

    Kako već 8 mjeseci dragi i ja nikako da dočekamo plusić a termin kod ginekologa imam tek 30.09. odlučila sam pokušati s čajevima.
    Dosta sam čitala po netu o marulji i vrkuti no htjela bih čuti kakva su vaša iskustva. Jeste li kombinirale oba čaja po shemi da se marulja pije prva dva tjedna ciklusa pa onda pauza, dok se vrkuta pije konstantno i sve to tijekom tri ciklusa pa onda pauza ?
    U nekim člancima piše  da se s maruljom prekida samo u danima kad stigne vještica i ako se dokaže trudnoća pa sam sad malo zbunjena, piti i nju konstantno ili samo prva dva tjedna ?
    Da li ste se savjetovale s liječnikom prije ili ste krenule piti čajeve na svoju ruku?
    I na kraju, naravno, koliko su vam ovi čajevi pomogli ?

    Puse svima !

  • Avatar zrakasunca2

    zrakasunca2

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    Ja sam nekoliko mjeseci pila marulju i vrkutu, marulju prvi dio ciklusa, vrkutu cijelo vrijeme, uz menstruaciju ništa. Nije bilo učinka, mada neki kažu da njima je…
    Kad sam nakon skoro god.dana pokušavanja naručila svježu matičnu mliječ Radošević, nakon mjesec dva uzimanja i već odustajanja u glavi (možda je to smanjilo stres iščekivanja), ja trudna
    Znam još nekoliko sličnih slučajeva. Obitelj Radošević ima svoju stranicu, pogledaj, imaju i komplete za parove za neplodnost (bar su prije imali).
    Sretno!

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Hej jagodica :) ja sam to pila prije nego sam pokusala zatrudnit za zdravlje zenskih organa i jako bila zadovoljna. Neznam kako drugi piju, ali evo ja nisam nista pila 6 dana kako sam imala mengu, onda do ovulacije sam pila marulju- s tim da moras jako pazit, ne smijes ju piti na dan kad trebas dobit ovulaciju jer ju neces ni dobit, ja sam cak dva dana prije ovulacije prestajala piti da budem sto posto sigurna da nece zeznit ciklus i drugi dio kad sam prestala piti marulju, pocela sam vrkutu do sljedece menstruacije. Inace, neznam nakon dva-tri mjeseca ili koliko vec, preporuca se radit pauza. Ja inace imam osjetljiv organizam tako da mi je menga jedan mjesec nesto jako rano dosla jer nisam do kraja pila cajeve kako sam trebala al inace dok sam pila tako od pocetka do kraja ciklusa, bilo super. Ja cu iduceg mjeseca opet cajeve piti, ovaj mjesec sam pila femisan a kapi jer neki rekli da im pomoglo zatrudnjivanju i policisticnim jajnicima. Ne vjerujem da sam ostala trudna ali pomogle su mi pojacanju cervikalne sluzi i iscjetku. Inace sam dosta suha… To je sve sto ti mogu savjetovat,ako ti moze kako pomoci. 

  • Avatar jagodica4

    jagodica4

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    Hvala cure na detaljnim odgovorima 
    Mengu trebam dobiti oko 15. pa ću lagano krenuti s čajevima za početak.
    A tko zna, možda me gospođa zaobiđe ovaj mjesec ( i narednih 9 ) pa mi čajevi neće ni trebati 

  • Bijelaorhideja

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Curke dajte pomagajte, meni su marulja i vrkuta nepodnosljive za piti, kako si ih ublažiti?
    Stavljala sam samo agavin sirup za zaslađivanje

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    A jesi probala sa femisam A kapi??  Puno zena se hvali kako su dobri

  • Bijelaorhideja

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Femisam? Nisam, ne znam kaj je to, sva sam nova u ovom filmu oko trudnoce, veelika neznalica :)

  • Bijelaorhideja

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Upravo zguglala malo, zvuci dobro i prirodno, hvala puno na savjetu!

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    femisan je dobar da, vec sam pisala cemu mi je pomogao, zatrudnila nisam od njega ali povecala se kolicina sluzi. marulja je uistinu gadna i ja ju uvijek jedva trpila dok vrkuta nakon nje dolazi kao osvjezenje

  • Avatar Melly29

    Melly29

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Ja sam kupila femisan ali sam jedan dan koristila jer sam drugi dan saznala da sam trudna… 
    Ali na facu imas njihovu stranicu i puno zena je ozdravilo i ostalo trudne uz femisan kapi 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.