Problemi sa stolicom

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    moj sin ima 3 mj i kaka bar 6 puta dnevno, ali to je znači cijelo vrijeme samo se napinje i prdi i stišće,baš ga to pati,a stolica uvijek vodena,dojim ga, pa me zanima da li je netko imao slična iskustva i da li je to normalno

  • Avatar PeggySue

    PeggySue

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Mi smo bili u sličnoj situaciji, beba je kakila više puta dnevno, mučilo nas je napinjanje, vjetrovi i eksplozivne stolice. Naši problemi sa stolicom bili su posljedica dojenačkih kolika i proždrljivog papanja kod kojeg bi se beba nagutala zraka. Pazila sam što jedem, isključila sam hranu od koje se beba može nadimati i davala sam joj probiotik.
    Koliko ja znam, za bebe u toj dobi još uvijek je normalno da imaju više stolica dnevno kao i da je nemaju po sedam dana ili više, pogotovo dojene bebe. Moji su imali vodenaste stolice sve dok nismo počeli uvoditi krutu hranu. Po meni, to ne mora biti ništa zabrinjavajuće, pogotovo ako beba lijepo napreduje no možete se još posavjetovati sa liječnikom.

    happy mum

  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    da,slažem se davali smo mu prije još biogaiu kapi,i tad je još više kako al ajd donekle su mu se smanjili grčevi,ali sad je problem jer on je meni mj dana spavo cijelu noć skoro,a zadnjih tjedan dana se budi svaka dva sata i napinje se i prdi čak ni ne pojede puno nego se malo iskaka i zaspi,lijepo on napreduje što se tiče kilaže ali ga baš pati tokakanje

  • Avatar PeggySue

    PeggySue

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Nama su grčevi i problemi sa probavom prestali kada je beba imala oko tri i pol mjeseca. Najviše joj je pomagalo masiranje trbušćića i kada bi skužila da se napinje, stiskala bi joj nogice prema trbuščiću i stavljala je u različite položaje, npr. na trbuh ili držala bi ju i to tako da bi leđima bila naslonjena na moja prsa, ljevom rukom bi joj lagano pritiskala trbuh a sa desnom bi stavila nogice u lotus položaj (sličan turskom sjedu) i naravno, uz sve to puno nošenja i maženja.
    Inače kod beba od tri mjeseca pojavi se skok u razvoju, dakle bebi se poveća apetit i želi više i češće jesti te se mogu zbog toga buditi noću. Osim problema sa probavom,možda je i o tome riječ.

    happy mum

  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    nije,večeras ga napokon nije patio stomačić i opet je prespavo cijelu noć,a sad i on već ima 3 i pol mj pa valjda će biti bolje ako ne onda ćemo kod pedijatrice,ne znam da li si ti koristila hippov čaj za probavu pomaže li to šta

  • Avatar PeggySue

    PeggySue

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja imam dvoje djece i oboje su imali grčeve. Sa prvim djetetom nema što sve nismo probali a drugom sam davala uz probiotik, sab-simplex kapi i babynos biljne kapi a čajeve mi nisu htjeli piti. Sjetila sam se još nečega, ja bi znala ugrijati pelenu pod peglom pa staviti na trbuščić, samo pazi da nije prevruća, mislim da je to pomagalo, jedino sad je ljeto i toplo je,pa možda da to radiš navečer ili po noći kada nije toliko vruće. Što se kapi tiče, i nisu nam bile od neke pomoći. Da sada imam malu bebu sa grčevima, probala bi još i neki homeopatski pripravak protiv grčeva, ne znam u kojim ljekarnama ih sada ima i po kojoj cijeni, probaj potražiti.

    happy mum

  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    nema on grčeve imo ih je prva dva mj tako da znam razliku,ovo je samo probava…valjda puno kaka na tatu samo što mu malo teže ide

  • katarinaV

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    u par mjeseci je normalno da imaju problema sa stolicom, još im se razvija probava, držite se,  proći će!

  • Avatar PeggySue

    PeggySue

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    sve to prođe…brzo i … prebrzo. Jel bebica bolje?

    happy mum

  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    ma et što kažeš prebrzo,ajd unormalilo se,a sad mi počeo odbijat sisat jer mi nije htjeo jest jednom i ja mu dala flašicu i od tada jedva da hoće sisat

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.