Koje proizvode koristite za poboljšanje začeća?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nessah

    Nessah

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Drage djevojke, cure, žene, sve imamo isti cilj, ostati trudne  

    Otvorila sam ovu temu kako bi saznala koje sve proizvode imamo na raspolaganju da ih mogu kupiti i koristiti da mi pomognu pri začeću. 

    Molim vas da me savjetujete oko proizvoda imenima, vašim iskustvima, cijenama i sl. 

    Nadam se da će pomoći kako meni tako i drugim trudilicama poput mene 

    [lilypie.com] [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mimica24

    mimica24

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Pozdrav! I ja sam trudilica, i napisat ću ti svoje iskustvo sa biljkom koju mnoge žene koriste pri regulaciji ciklusa ili planiranju trudnoće. To je poznati čaj od vrkute, kojeg ima za kupiti u svakoj ljekarnoj za 11 kn. Mene je riješio bolnih menstruacija, a moja gin mi je potvrdila da ga smijem piti i sad kad planiram trudnoću jer jača maternicu i poboljšava stanje svega dole. Moja iskustva su pozitivna,a pijem je godinu dana (3 mj pijem, pa 1 pauza). Također uzimam elevit pronatal folnu kiselinu

    [daisypath.com]

  • sandra26

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Probala sve i svašta.
    Prvo što sam ikad pila od čajeva bio je evin čaj (suban). sastav mu je
    cvijet kamilice, cvijet bazge, cvijet nevena, zelen stolisnika, list kadulje i zelen vrkute. 
    pa onda i Evine kapi isto suban, tinktura vrkute i konopljike.
    Od raznoraznih multivitamina i minerala, probala sve… i dalje se “šopam” sa 
    folnom redovito, redovito pijem magnezij, željezo…. 
    najviše mi odgovara belupov Fersan forte. ne sjeda na želudac, a ima dobar omjer i folne, željeza i c-vitamina… imala sam prije cca 5 godina jako nisko željezo i od tada
    redovito koristim nadomjestak i kontroliram krvnu sliku. 
    Pili smo i onaj reklamirani fertilup za žene i muškarce….
    muža “šopam”  i s vitaminima, prvenstveno c vitamin, cink,selen i vitamin E, kažu da je dobro za mušku plodnost….orašaste plodove mu smiksam i to jede s medom,par žlica dnevno. i za to vele da je dobro za naše muškarce… no uglavnom, što god smo probali nije nam urodilo plodom…tako da baš -pomoć pri začeću- ne mogu se nazvati svi ti razno razni pripravci….ali naravno vrijedi probati.

  • Avatar Nessah

    Nessah

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam na informacijama. Puno će mi pomoći!
    mimica24 imam sutra u planu kupiti vrkutu i Femisan A pa cu to početi konzumirati u paru. Za Femisan A kažu da je isto dobar kod bolnih M i da ti uredi cikluse skroz, a meni to treba. 
    sandra26 wow, to je itekakav line-up proizvoda… Žao mi je što nije još urodilo plodom no ne sumnjam da hoće uskoro. Koliko već se trudite ako nije tajna i otkada si počela koristiti sve te pripravke, čajeve itd???

    [lilypie.com] [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sandra26

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Nessah, 4 godine. a počela sam korisitit nakon cca godinu i pol pokušavanja.

  • Avatar Nessah

    Nessah

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Huh, to je dosta vremena  Da li ste išli na ikakve pretrage pa da su vam rekli što je mogući problem? Mislim , pored svega što si nabrojila trebala si ostati trudna već odavna… Bitno je da ne gubiš nadu i da ti duh ne klone, sve drugo je lako. Ja sam jako “zelena” u pokušavanju pa sam zato i optimističnija no nadam se da će me moj optimizam i spasiti od dodatnog stresa oko cijele ove procedure zatruđivanja 

    Želim ti sreću od 

    [lilypie.com] [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar mimica24

    mimica24

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Nessah, meni je vrkuta zakon, a o Femisanu sam i ja čula dobra iskustva. Ja sam tek drugi mjesec na pokušavanju pa mi je rano zaključivati išta,ali da potraje period kad ne mogu zatrudniti bolje bih proučila razne preparate. Postoji i kombinacija marulja+vrkuta, ali sam toliko lijena razmišljat kad smijem (jer se samo određeni dio ciklusa pije) da sam odustala. Vjerna vrkuti pa kako mi bude

    [daisypath.com]

  • sandra26

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Jesmo Nessah, prošli smo jako puno pretraga, tj. mislim da više nema pretrage koju bi još mogli napraviti. sve u redu je s oboje, u biti doktori su nas nakon svih “etiketirali” sa tzv. idiopatskom neplodnosti. nema dijagnoze, a opet do trudnoće ne dolazi.

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    mimica24


    Nessah, meni je vrkuta zakon, a o Femisanu sam i ja čula dobra iskustva. Ja sam tek drugi mjesec na pokušavanju pa mi je rano zaključivati išta,ali da potraje period kad ne mogu zatrudniti bolje bih proučila razne preparate. Postoji i kombinacija marulja+vrkuta, ali sam toliko lijena razmišljat kad smijem (jer se samo određeni dio ciklusa pije) da sam odustala. Vjerna vrkuti pa kako mi bude

    još je bolja kombinacija stolisnika i vrkute. pije se u jednakim omjerima i nema straha da može naštetiti začeću. ja sam dodavala i čaj od lista maline. 

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Ja eto kako sam krenula s vrkutom tako sam za 2 t ostala trudna… dali je uistinu pomoglo ili ne, ja to ne znam. Ali zelim vjerovati da je.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.