Tko planira i radi na bebi ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Drage mame,vjerujem da vas ima koje planirate i radite na bebi. Neke već duže vrijeme,neke kraće..a neke niste još krenule pa čekate pravi trenutak ! Da nam to iščekivanje bude lakše,družimo se ovdje zajedno…Pišite kada očekujete,tj. ne očekujete vješticu i da jedna drugoj budemo podrška kroz te teške očekivane dane do velikog plusića.
    Nakon troje dječice (12g.,7.g., i 17mj.) došla nam je želja za 4.blagom,međutim izgubili smo bebicu u 13.tj trudnoće u 10.mj. Jućer sam od ginek.dobila zeleno svijetlo i krenuli smo ponovno u ostvarenje naših snova..Zadnja M .bila je 28.1,neočekujem ju 28.2..(još dojim pa su mi ciklusi zbrčkani,nekad traju i 60 dana razmaka,a sada poslije ab-a došla je nakon 28 dana,pa se za sada vodim time). Pijem čaj vrkutu i koprivu ! Eto mame pišite ..veselim se <3

  • Avatar HelloKitty

    HelloKitty

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Evo i mene, nisam mama, ali želim to biti. Pokušavamo nekih cca 6 mj., ali bez uspjeha. Samo neki problemi i problemčići kao što su e. coli i ureaplasma, pa pregrađena maternica, ciste… Doktorica kaže samo naprijed, nisu neki veliki problemi, ali mislim da me i psiha dosta koči…uostalom bit će kad Bog da… Andydea sretnooo

  • Avatar Andydea2

    Andydea2

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    Hello K. ,dobrodošla…već sam mislila da se nitko neće javiti..Probaj sa citrofitom (ekstrakt sjemenki grejpa),ima za kupiti u ljekarnama ili bio dućanima-on je za bakterije,viruse i imunitet odličan..pa da se riješiš što prije toga ! A i nabavi si čaj vrkutu-uz nju sam brzo ostala trudna čak 2x .
    Kad ju ne očekuješ? lp

  • Avatar HelloKitty

    HelloKitty

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Pila sam vrkutu nešto jako kratko, tj marulju prvi dio ciklusa, a od ovulacija na dalje vrkutu, ali su mi dosta produžile ciklus na 40 dana , svejedno hvala na savjetima.

  • Avatar BandB

    BandB

    Broj poruka: 98

    Prijavi adminu

    Heiii nisam ni ja mama ali evo trudimo se. Tek smo poceli i se nadam da će iz prve  :D Neocekujemo ju 30.2. :) 
    Lp

  • Avatar Njena mama

    Njena mama

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Andydea


    Drage mame,vjerujem da vas ima koje planirate i radite na bebi. Neke već duže vrijeme,neke kraće..a neke niste još krenule pa čekate pravi trenutak ! Da nam to iščekivanje bude lakše,družimo se ovdje zajedno…Pišite kada očekujete,tj. ne očekujete vješticu i da jedna drugoj budemo podrška kroz te teške očekivane dane do velikog plusića.
    Nakon troje dječice (12g.,7.g., i 17mj.) došla nam je želja za 4.blagom,međutim izgubili smo bebicu u 13.tj trudnoće u 10.mj. Jućer sam od ginek.dobila zeleno svijetlo i krenuli smo ponovno u ostvarenje naših snova..Zadnja M .bila je 28.1,neočekujem ju 28.2..(još dojim pa su mi ciklusi zbrčkani,nekad traju i 60 dana razmaka,a sada poslije ab-a došla je nakon 28 dana,pa se za sada vodim time). Pijem čaj vrkutu i koprivu ! Eto mame pišite ..veselim se &lt;3


    Pitanjce … znam da je vrkuta dosta moćna  ,pa zato nisam znala da se ona smije piti dok dojiš?

    Svaki tvoj osmijeh u mom oku stvori suzu radosnicu! Hvala Ti,Boze na mom anđelu!

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Dame moje drage, eto nisam ni ja mama.. trebala sam postati ove godine u 4.mj. No, izgubila sam svoju princezu u 20.tj trudnoće. Beba je zaostala u rastu. Borila se i borila.. reko je doktor da se to možda trebalo dogoditi i ranije ali da nije jer se princeza borac borila.. I tako! Trenutno se pribojavam ostati trudna,ali mi moja draga Andydea pomaže savladati strah. Pošto sam spontani imala u 12.mj. Ne tako davno.. :( Želim vam svima puno sreće!

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar HelloKitty

    HelloKitty

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Miss_Miu drži se <3 ja se također bojim trudnoće jer imam pregrađenu maternicu, iako sve može proči ok, ja se jako bojim.

  • Avatar Njena mama

    Njena mama

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Miss_Miu  drži se …I tebi i HelloKitty želim da vam se ispuni želja i da što prije ugledate okice svojih malenih…

    Svaki tvoj osmijeh u mom oku stvori suzu radosnicu! Hvala Ti,Boze na mom anđelu!

  • Avatar HelloKitty

    HelloKitty

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    Hvala, bit će kad i kako Bog da.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.