Bježanje mokraće nakon poroda

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar malina

    malina

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Cure, imate li i vi problema s bježanjem mokraće? Meni je sad već dosta prošlo od poroda, ali taj problem ostaje. Nije ništa strašno, samo mi, kad trpim neko vrijeme i onda dođem napokon doma, ponekad malo “pobjegne” prije nego što stignem do WC-a. Ali to mi se prije poroda nikad nije događalo! U trudnoći isto nije, iako znam da to može biti problem. Čitala sam da je inkontinencija često posljedica epiziotomije na porodu, ali mene nisu rezali, samo sam malo popucala i dobila tri šava.
    Ima li netko slična iskustva?

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1427

    Prijavi adminu

    Ja imam isto iskustvo kao i ti. Nakon poroda sam piskila na sve strane,a sad je vec bolje i tu i tamo mi malo pobjegne.Isto sam rodila bez epiziotomije i imala tri mala savica koja nisam niti osjetila. Gin mi je rekla da se to dogodilo jer je beba tijekom poroda dugo bila nisko s glavicom na mjehuru a i rađala sam jedan dan tako da je to vrlo vjerovatno to.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    https://klokanica.24sata.hr/forum/roditelji/roditelji-43/mame-poslije-poroda-802/p26#post_102969 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar MAMA X2

    MAMA X2

    Broj poruka: 444

    Prijavi adminu

    Da da i ja sam medu vama prije mi se nikad to nije dogadalo a sad ako kihnem ili se nasmijem ode mi malo uzasssss. Cak i dan danas nekad mi se desi a mali mi ima 11 mj …….isto rodila bez epiziotomije sa par savova

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ja sam mislila da je to zbog katetera

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • mama_30

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    I ja sam imala isti problem, i bilo me je strah da ce tako i ostati medjutim s vremenom je proslo i sad je sve ok… ☺

  • Avatar kachi

    kachi

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Mislim da je bitno raditi Kegelove vježbe i da ako nije nešto ozbiljnije (a to bi ginekolog primjetio na pregledu) onda se to brzo popravi. 
    Meni je čitava ta zona dolje puno bolja bila već od onako usputnih Kegelovih. 

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.