dojenje i menstruacija

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anchy2

    anchy2

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    bok mame,nova sam ovdje..
    date  mi recite dali je kojoj bilo ovako?rodila sam prije 6mj bebicu dojim.. problem je nastao ovdje imala sam menzis normalno i redovito do sada u 3mj. medjutim sad u 4mj jos nisam dobila nego mi se u pojavio dva puta u mjesecu ko krvavi iscjedak i to traje dan do dva i stane,a sve me boli kao da cu dobiti.. dali je kojoj nesto tako se desilo.,hvala na odgovorima..

  • luciana

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Nije se desilo meni ali nešto slično je prošla jedna moja prijateljica. Bez okolišanja ja bih ti savjetovala da odeš napraviti test na trudnoću.

  • Avatar merida

    merida

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Moja kolegica je ubrzo nakon poroda ponovno ostala trudna, dojila je sina, a bila je uvjerena da ne može ostati trudna ako doji. Komentar je bio desilo se nisam znala. Kao da živimo u dobu kada nema načina za informiranje!

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    Ne mora biti trudnoća, hormonima 12mj treba da dođu do sebe u većini slučajeva.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Moja curka bude sad imala godinu dana i još nisam dobila menstruaciju. S prvom sam dobila nakon 6 mjeseci i prvih 3 il 4 mjeseca je bio neki čudan ciklus za poludit. Poslje je došlo sve na svoje, a dojila sam 16 mjeseci. U glavnom, nije neka frka ako je neredovit ciklus ali može se ostat trudna :)

  • Ada3

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    tako je bilo mojoj prijateljici samo sto je to njoj bilo svako malo, mislim svaka dva tjedna. ispostavilo se da ima cistu koja stvara probleme. mozda ne bi bilo lose da odes na pregled. ne mora biti nista ali nikad se ne zna. a i sto cure kazu i trudnoca je moguca jer dojenje nije pouzdana zastita!! ja isto dojima li jos nisam dobila mjesecnicu a proslo je osam mjeseci dok je druga prijateljica dobila odmah nakon dva mjeseca. sve je to individualno. sretno i nadam se da su samo hormoni. ako se sjetis napisi kako si.

  • Avatar MamaTina89

    MamaTina89

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    evo ja dojim 5 mj i od toga sam samo prosli mjesec imala i ovaj mi vec po racunici kasni 10 dana i takodjer se znalo dogodit da 2 dana imam malo kaio krvarenja i to je to, rece mi gin da je to od hormona, kod mene trudnoca nije moguca, sem po duhu svetom kak bi se reklo hehehe

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Drage mame, da li je koja od vas prije nego je dobila menstruaciju nakon poroda imala kakve grčeve/bolove/probadanja na području jajnika? Već par dana osjetim tamo nekakva probadanja, ginekolog kaže da se baš taj jajnik gdje to osjećam počeo buditi pa se pitam nije li to što osjetim vraćanje ciklusa na staro.. Hvala 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    paris


    Drage mame, da li je koja od vas prije nego je dobila menstruaciju nakon poroda imala kakve grčeve/bolove/probadanja na području jajnika? Već par dana osjetim tamo nekakva probadanja, ginekolog kaže da se baš taj jajnik gdje to osjećam počeo buditi pa se pitam nije li to što osjetim vraćanje ciklusa na staro.. Hvala 

    Mene ti je tak probadalo i to dobrih cini mi se 2 tjedna. I dobila sam mengu tada. Zapravo sam skuzila da me ocito pocelo probadati od prve nove ovulacije.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Ja još ni nakon skoro 13 mjeseci od poroda nisam dobila mengu, al me zadnjih par mjeseci izreže pošteno dan dva, ko da ću dobit, pa ništa.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.