Igračke iz kućne radinosti

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ninasi

    ninasi

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Dragi roditelji, izrađujete li svojoj djeci igračke kod kuće_ poput šuškalica, umetaljki, mase za modeliranje i sl.

  • Avatar Leona06

    Leona06

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Za sada smo se okušali samo u izradi puzzli - sliku nalijepimo na tvrdi karton i razrežemo, pa slažu. Radila sam im i šuškalice od praznih rola od alu - folije, koje bih zalijepila na oba kraja, a prije toga napunila sa sitnim perlicama. Za sada to ne radim, jer mi je mališan 3 god.star, pa se bojim da bi nešto strpao u usta. Radila sam i masu za modeliranje. Uh, pa i nije tako loše…
    Nadam se da bi ovdje mogli stavljati ideje o diy igračkama i materijalima.

  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Drage mame, predlažemo vam da pogledate članak “Napravite sami igračku za dijete”:
    https://klokanica.24sata.hr/beba/zabava-s-bebom/napravite-sami-igracku-za-dijete-119 [klokanica.24sata.hr]

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Većinom izrađujemo od wc rolica pa oblačimo u kolaž papir ili filc, gumbeki su oči, malo vunice za ukras, glava je od stiropora. A velika curka obožava tisak kutije pa pravi dvorac.

  • andreja_x

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Mi isto izrađujemo neke igračke doma, materijal kupimo u Pevecu https://ekatalog.hr/pevec-katalog/ [ekatalog.hr] , pa sami zasučemo rukave. Mali se baš veseli kad sami nešto napravimo :)

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.