Neobične stvari koje smiruju bebu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    pardon ako tema vec postoji ili se negdje o tome vec pisalo. al kao sto sam naslov kaze ne oni tipicni zvukovi tipa fena i nape. evo recimo moju misicu smiri boca jane:) kad se presvlacimo i place ili kad je nekaj uznemirena a sita je i premotana i sve to samo uzmem u ruke tu bocu vode i vrtim ju. ona ju gleda ko osmo svjetsko cudo;)

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    super tema :) ja još  išza takvo nisam skužila…nisam ni trebala jer nije nervozno dijete :) al na kakanje ju lagano škakljanje potakne….nije to tolko škakljanje kolko prolaženje prstima preko stopala,ispod ruke i tak

  • Avatar koala123

    koala123

    Broj poruka: 435

    Prijavi adminu

    A ribica:) da zato jer su na stopalima te zone koje kad masiras im bude bolje. Tak sam ja svojoj kad je imala grcice. Ma ovo s bocom sam slucajno otkrila. Nije ni moja nekaj nervozna al dodje i njoj zuta minuta. A mala od kolegice se smiri kad joj se pokaze etiketa od majice

  • Avatar clericova

    clericova

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    I mojem su etikete bile napete jedno vrijeme..samo je znao prebirati po prstićima i gledati ko magiju neku. Smiješna djeca! :)))

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    moja mrva se smiri kad ju spustim na podlogu za previjanje (imam onu tvrdu koja se stavi na kindac) ili kad lezi na krevetu i pogledom uhvati luster, tj plafonjeru s tri reflektorcica..i nije joj bitno jel upaljeno il ugaseno svjetlo, gleda u to ko hipnotizirana pa se krene smijat, gugutat 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Naša se isto smiri na podlozi za previjanje i uvijek gleda u radijator koji je pored. Ponekad mu se smješka, a od prije neki dan mu nešto “priča”. Bili su nam kumovi neki dan, mala plakala, a veli muž: “A niš idem je odnijet malo da gleda u radijator” A ljudi nas u čudu gledaju

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Moja malecka je obožavala šuškalice i sve što šuška. kad se presvlačila obavezno je imala ili vrećicu od pelena ili od blaznica. Što se više šuškalo to je bilo više smijeha!!

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Sad kad spominjete prematalice…i moja curka osmjeh nabaci na prematalici…i gleda lampu… i to gleda ko da je ne znam šta a ne lampa iz ikee :P

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mi smo u fazi etiketa, nebitno na čemu. Prošli smo fazu lustera i lampa… Također voli sve sto je suskavo, a jos k tome ako je i sjajno, uf da vidiš veselja 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Etikete..definitivno..kad nista ne pomaze gleda,dira i stavlja etikete u usta i sretan je do neba☺

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.