Prva riječ vašeg djeteta

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Dragi roditelji, kad je vaše dijete progovorilo svoju prvu riječ i koja je to bila?

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Papa. Mali voli jesti.

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Sa 4mj.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    :D Prva curka je prvo rekla vava za peseka i moslje me za micu, pa je rekla tata :D Ja joj nisam bila na popisu dost dugo :D A manja stalno zove mama :D Ona sad ima 6 mjeseci :D Jupiiiii

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Sa 6. mjeseci - Mam Mam

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Sa 6 mj. ma-ma-ma

  • Avatar malaMi

    malaMi

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    joooj, moja je prvo rekla baba :)))
    sa nekih 4 i pol mjeseca, poslije je mam mam ma ma :D
    pa vrlobrzo i tata
    sad ima 11 mjeseci i već govori ne ne ne ili da da da, ako nešto hoće ili neće i daj, to joj je sad glavno
    a i deda se našao tu negdje

  • vedrana.rasicjukic

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Kad pročitam ovo da su bebe progovorila s 4 mjeseca…ehm. Dijete tad zasigurno ne govori smisleno neku riječ, ali ok. Moja je prvo rekla tata sa negdje 6 i pol - 7 mjeseci.

  • renata

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Coco


    Kad pročitam ovo da su bebe progovorila s 4 mjeseca…ehm. Dijete tad zasigurno ne govori smisleno neku riječ, ali ok. Moja je prvo rekla tata sa negdje 6 i pol - 7 mjeseci.

    upravo to :)
    moja je s 8 mjeseci rekla “tata”.
    slogovno brbljanje (što mnogi misle da je govor) je počelo s 4-5 mjeseci

  • Avatar brouhaha

    brouhaha

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Moja kćerka je baš prije tjedan dana rekla “A-GU”, ima mjesec i pol heheh naravno šalim se!
    Sin je počeo s nekih godinu dana govoriti mama, onda tata, pa baba i deda :) a negdje između i “data” što znači “daj tata”

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.